در اين بخش انواع خودروها معرفي مي‌شوند

New Memberno avatar
پست ها

10

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 4 آبان 1393 13:00

محل سکونت

ستارخان

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

نکاتی در مورد خرید خودرو دست دوم

توسط yas@@@ » يکشنبه 5 بهمن 1393 15:45

با افزایش ناگهانی قیمت خودرو تمایل به خرید خودرو دست دوم بالا رفته است که در این زمینه  برای داشتن معامله ای خوب و بی دردسر بایدهم به مسائل حقوقی یک معامله و همبه مسائل فنی خودرو توجه داشته باشید. چرا که هر کدام از این دو موضوع می‌تواند دردسر آفرین باشد.
در خرید خودروهای دست دوم بهتر است سراغ خودروهایی بروید که کمتر دست به دست شده‌اند، چراکه چنین خودروهایی ممکن است مشکلات فنی یا حقوقی کمتری داشته باشند.
نکته دیگری که توجه به آن را ضروری است این است که حتما شماره شاسی، موتور و پوسته سرسیلندر را با شماره‌هایی که در کارت خودرو، سند و برگه سبز آن است تطابق بدهید، چرا که خودرویی بدون مشکل است که تمام این شماره‌ها در آن یکی باشد به این نکته توجه داشته باشید که شاید شما با نگاهی سطحی به شماره‌های یاد شده و تطابق آن با اسناد به این نتیجه برسید که مشکلی وجود ندارد، اما گاهی وقت‌ها چیزهایی که می‌بیند تمام واقعیت نیستند.
منبع:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان