اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
28

تشکر کرده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 19 تیر 1386 02:30

آرشيو سپاس: 289 مرتبه در 24 پست

مركز انجمنهاي تخصصي 9 ساله شد

توسط gozar » سه شنبه 7 بهمن 1393 08:24

سلام به همه دوستان عزيز و دوست داشتني و يك سلام و خسته نباشيد گرم به مديران دلسوز و مهربان و زحمت كش سايت نارنجيمون

نوبتي هم باشه نوبت تبريك و شادباش تولد 9 سالگي سايت خوبمون سنتراله كه خونه خيلي از ماها توي دنياي مجازيه ، جايي كه هم صميميت داره ، هم مهربوني و گرمي و هم كلي به دانشمون اضافه كرده. من عضو كوچكي از خانواده بزرگ 331 هزار نفري سنترال بزرگ هستم و شايد زياد فعال نباشم. اما چيزايي كه اين سايت و شخص آقا مهدي عزيز و ديگر مديران بهم ياد دادن باعث تغييرات اساسي توي زندگي من شده. از هر لحاظ منو رشد داد ، روزي كه اينجارو توي سرچ گوگل پيدا كردم نه هدفي داشتم. نه دليل زندگيمو ميدونستم و نه حتي ميدونستم براي چي خلق شدم. به دنبال رفع مشكل گوشي نوكيا 6630 اينجا رو پيدا كردم و ديدم يكي خيلي خوب و بدون چشم داشت به سوال مشابه سوال من جواب داده. هم مشكلم حل شد و هم كسي كه جواب داده بود به دلم نشست. سعي كردم بيشتر با اينجا و كاربراش اشنا بشم. اول نميدونستم اون ادم مدير اينجاس و بهش PM دادم و تشكر كردم. خيلي مهربونانه بهم گفت: "سلام دوست گرامي، خواهش ميكنم، از ابراز لطف و محبت شما سپاسگزارم. اما كمك به ديگران ادم رو بالا ميبره، اميدوارم بهتون كمك كرده باشه" همين پيام كافي بود تا درونم خيلي چيزها زنده بشه، احساس خوبي داشتم، توي دلم احساس شادي و اميد ميكردم. ميگفتم يعني ميشه يه ادمي اينقدر بزرگ باشه كه كمك كنه و هيچ چشم داشتي هم نداشته باشه؟ از اون روز من بي سواد هر روز به خونه نارنجي خودم سر ميزدم و چيزاي جديد ياد ميگرفتم. ديدم اين گرمي و كمك بي منت و در حين حال تخصص در اغلب مديران و كاربرانش هم رسوب پيدا كرده و جو خيلي دوست داشتني هست. نه مثل سايتهاي ديگه براي جواب دادن منت ميزارن ، نه جواب پرت و ميدن و نه كلاس ميگذارن و طاقچه بالا ميزارن و نه مثل خيلي انجمناي ديگه وقت تلف كردنه و واقعا هر بار اومدم اينجا دست خالي نرفتم و خيلي چيزايي ياد گرفتم كه به علمم اضاف كرد، چيزايي كه كاربردي بود و هم حاصل تجربه، نه فقط كپي پيست از جاي ديگه و جوابها واقعا جواب پخته بود. اينا منو اينجا موندگار كرد، هر چند هنوز جلو بزرگان سايت بايد شاگردي كنم و چون حرفي براي گفتن ندارم بيشتر مصرف كننده هستم متاسفانه، اما ميدونم خيليا مثل من زندگيشون با اومدن به اينجا رشد كرده و باعث شده موفق باشن. مهربون باشن و دانشمند و سعي كنن بي منت كمك كنن. اين شايد بزرگترين ميراث سنترال بزرگ براي نسل ما باشه كه مديون مديران دانشمند و دوست داشتني اينجا هستيم. به جرات ميگم همچين جوي هيجا توي نت نديدم

من اينا رو كه ديدم سعي كردم به آقا مهدي نزديك بشم و بيشتر بشناسمش، اون زمان كه اومدم اينجا 18 19 سالم بود. ميخواستم ترك تحصيل كنم برم يه جا شاگردي كنم. همينو بهانه كردم به اقا مهدي پيام دادم كه من هدف ميخوام و فكر ميكنم درس خوندن الكيه و كلا انگيزه ندارم و افسردم و اينا، خيلي قشنگ از زندگي خودش مثالايي زد و بهم اميد و دليل براي تلاش و رشد داد. چيزايي كه به معني واقعي من رو دگرگون كرد و باعث شد از اون رخوت و سستي در بيام. يه نيرويي گرفتم كه هزار تا واعظ و دلسوز ديگه نتونستن حتي جرقشو بزنن ، رفتم درس خوندم و سعي كردم مثل آقا مهدي به دنيا نگاه كنم، رفتم دانشگاه و بعدش يه كار كوچيك توي حوزه تخصصي خودم راه انداختم و الان نه فقط خودم كارگر نيستم كه شكر خدا امروز يه توليدي دارم و نون چند تا خانواده رو هم از كسب و كار خودم در ميارم و در تمام اي سالها هميشه روش زندگي و منش و بزرگي آقا مهدي عزيز درون من اميد ايجاد ميكرد و من رو به حركت در مياورد. مطمئنم خيلي آدماي ديگه مثل من اومدن اينجا و در كنار بزرگان سنترال رشد كردن، مسير زندگيشون درست شده. خود من نميدونم اگر اينجا نميومدم الان چي بودم؟ شايد خوش بينانه ترين حالت يه كارگر با ماهي 700 800 تومن حقوق بودم كه نه ميتونستم تشكيل زندگي بدم و نه هيچي و شايد ميشدم يه انگل جامعه، اما اون چراغي اين سايت و اقا مهدي عزيز توي دلم روشن كرد ، همون چراغي كه خيلي از نزديكانم هيچ جوره نتونستن روشنش كنن چون شايد حرف و عملشون يكي نبود يا حرفشون از دل بر نمي اومد يا منطق كافي نداشت ، يا محبت كافي نداشت و يا درك كافي! نميدونم چي نداشت ، اما ميدونم اينجا و استاد بزرگ و ارجمندم همش رو بهم داد و به قول معروف موتور منو روشن كرد و امروز حداقل اگر به خودم افتخار نميكنم ، شرمنده و سر افكنده هم نيستم و خودم ميدونم انرژي و انگيزه و قدرت بلند شدن و تغيير زندگيمو از اين بزرگ مرد يعني آقاي مهدي عظيمي مدير گرانقدر اين سايت در كنار همه‌ مديرانش طي اين 6 يا 7 سالي كه من اينجا هستم دارم

خوب زياد پر حرفي كردم ، الان درخت برومند سنترال 9 ساله شده ، 9 سال پر برگت كه به خيليا خيلي چيزا ياد داده ، به خيليا انگيزه داده ، مشكل خيليا رو حل كرده ، راه زندگي خيليا رو عوض كرده و تخم علم و مهرباني رو توي دل خيليا كاشته. به همه خسته نباشيد ميگم و ميگم عيد تولد 9 سالگي سنترال مبارك باشه

يه چيزي هم بگم و زحمتو كم كنم. الان كه اومدم توقع داشتم مثل هر سال لوگو تولد سنترال رو ببينم. اما ديدم لوگو خيلي قشنگ حمايت از پيامبر رحمت جاي اون گذاشته شده. به حق همين پيامبر كه اين سايت اونو به خودش ترجيح داده از خدا ميخوام روز به روز به اين سايت و همه اونايي كه براش زحمت ميكشن بركت و لطف خودش رو بيشتر و بيشتر كنه

سنترال دوست داشنتي، تولدت مبارك، ايشاالله 120 سال بشي

25 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
28

تشکر کرده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 19 تیر 1386 02:30

آرشيو سپاس: 289 مرتبه در 24 پست

Re: مركز انجمنهاي تخصصي 9 ساله شد

توسط gozar » سه شنبه 7 بهمن 1393 08:54

راستي دوستاي گلم بياييد شما هم در حد يك خط كه شده از سنترال بگيد و فقط به لايك كردن پست من اكتفا نكنين. بزاريد تاپيك تولد 9 سالگي در خور بزرگي خودش و همه اونايي كه توش زحمت ميكشن باشه
يا علي :razz:

14 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3334

تشکر کرده: 2576 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » سه شنبه 7 بهمن 1393 08:59

سلام
بادا بادا مبارک بادا , تولد مبارک بادا
صد سال به از این سالها
تو رو خدا پانشین
کادو آورده هاش بفرماین بالای مجلس که احترامشون خیلی واجبه .
گل در اومد از حموم ......
آقا هل نده . خیلی خب , رفتیم بابا , رفتیم
جناب مدیران محترم , بک آپِ وطنی یادتون نره تا مثل اوندفعه سونامی نیاد نوشته ها رو ببره
آخرين ويرايش توسط MOHAMMAD_ASEMOONI on سه شنبه 7 بهمن 1393 15:03, ويرايش شده در 2.
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

12 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captain

نماد کاربر
1884

تشکر کرده: 6303 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

توسط SMH » سه شنبه 7 بهمن 1393 10:36

منم تازه واردم ....
ولی هیچ وقت فکر نمی کردم که اینقدر به این سایت وابسته بشم ....
عالی ....
فقط جدیدا یکم با کم لطفی های اقای عظیمی مواجهیم که افتخار حضور بیشتر رو به ما نمی دن متاسفانه  :grin:
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

10 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
41

تشکر کرده: 39 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 دی 1393 20:30

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط saeid6.5 » سه شنبه 7 بهمن 1393 11:21

سلام منم یکساله که تو انجمن هستم البته یکبار ایمیلم هک شد با یک اسم جدید اومدم انجمن خودمون خیلی خوبه بدون هیچ چشم داشتی کمک خواستم جواب داده شده خیلی خوبه فقط بلد میستمرتبه انجمن را تو گوگل بالا ببرم اگه کسی اینو بگه این باری که دوشمون هست را ممیذاریم زمین و این کوچکترین کاری هست که میتونم برا انجمن انجام بدم

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3475

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » چهارشنبه 8 بهمن 1393 16:15

پایداری وب سایت های مستقل و غیر تجاری به تنهایی جای تبریک فراوان به مدیریت اون سایت ها را دارد آن هم نه سالانه که واقعا هر ماه باید بابت ادامه فعالیت این دست سایت ها از مدیران اون تقدیر کرد. خصوصا اگر این فعالیت از مسیر تعیین شده اولیه و اهداف مورد نظر هم منحرف نشده باشد افتخار بزرگی نصیب مدیریت سایت است.
سنترال تا حدود زیادی در این زمینه موفق بوده است و بنده هم به عنوان یکی از کاربران سایت این مسئله و البته 9 سالگی سایت را به کلیه کاربران و مدیران، خصوصا مهدی جان تبریک عرض می کنم.

هر چند کاهش فعالیت کاربران قدیمی تر از جمله خود مدیران در انجمن این تصور را به وجود می آورد که انجمن از پویایی افتاده است، اما در حقیقت کاربران جدید وارد مجموعه شده و جایگزین آنها می شوند. طبیعی است موضوعات و سبک بحث ها به نسبت دوره زمانی و نسل جدید کاربران سایت، به نسبت قبل متفاوت باشد. این موضوع حتی شامل ادبیات کاربران نیز می باشد و به اعتقاد من امری کاملا طبیعی است.

به طور مثال بنده یک دوران تقریبا روزی 4 تا 6 ساعت در سنترال حاضر بودم، هر چند اجتناب ناپذیر است گذر عمر و افزوده شدن مشغله ها و کمبود وقت برای حضور در سایت، اما خوب به مرور موضوعات داغ سایت برای من کمتر داغ به حساب می آید که این هم به تغییر طبع من مربوط است و هم به تغییر نسل کاربران و طبع ایشان.  اما انچه در سنترال اهمیت دارد ارزش علم است که همچنان سر لوحه کار است.

به امید پایداری همیشگی سنترال و موفقیت روز افزون کاربران و مدیرانش
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

11 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15479

تشکر کرده: 10208 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 8 بهمن 1393 17:30

سلام به همه‌ي دوستان عزيزم  :razz:

من هم به عنوان مدير سايت از همه‌ي دوستان عزيزم تشكر ميكنم به خاطر ابزار لطف و محبتشون و هم به عنوان عضوي از انجمن 9 ساله شدن سايت رو به همه‌ي دوستانم تبريك ميگم و علاوه بر اون از زحمات همه‌ي دوستان خوبم كه با حضور و فعاليت خودشون در انجمن به اون هويت و پويايي ميدن تشكر ميكنم :D

بله دوستان، انگار همين ديروز بود كه سنترال شروع به كار كرد با كشمكش‌ها و پستي و بلندي‌هايي كه از ابتداي تاسيس سايت با اونها دست و پنجه نرم كرديم. اين 9 سالي كه اگر بخواهيم در ذهنمون مرور كنيم مانند چشم به هم زدني هست به ما ميگه عمر و حيات ما هم به اين سرعت داره سپري ميشه، شايد كمك كنه خودمون رو ارزيابي كنيم و ببينيم واقعا چفدر از اين عمر بهره برديم و به سمت كمال حركت كرديم، به گذشته و كردار خودمون اقتخار ميكنيم يا سر افكنده هستيم. البته يك اصل وجود داره و اون هم اينكه هميشه ما اگر در حال رشد باشيم و كارهاي خودمون رو ارزيابي كنيم، چون رشد ما باعث تكامل رفتار و عملكرد ما هم ميشه، احتمالا هميشه ميتونيم به خودمون ايراداتي رو بگيريم و بگيم فلان كار رو ميتونستيم به فلان شكل بهتر و بهينه‌تر يا درست‌تر يا معقولانه‌تر عمل كنيم. اين خاصيت تجربه هست و اندوخته‌ي قيمتي و ارزشمند ما هست كه از گذر زمان برامون ميمونه. به هر حال انجمن سنترال كه زماني برپايي اون برخي اون رو با نگاه تمسخر اميز نگاه ميكردند امروز در استانه‌ي يك دهه فعاليتش هست و حداقل همين كه تونسته باشه در روند زندگي نسلي كه با اون دوران جواني و نوجواني خودشون رو سپري كردند، بهبودي هر چند اندك در نگاه، انديشه يا علم و تكفر اونها ايجاد كرده براي من بي اندازه ارزشمند هست كه وقتي به ماهيت اون فكر ميكنم اشك شوق در چشمانم جمع ميشه و براي من همين كافيه. وقتي دوستان عزيزي مثل همين دوست عزيزمون Gozar كه حتي من نام ايشون رو هم نميدونم رو ميبينم كه امروز موفق و كارامد هستند و بخشي از موفقيتشون متاثر از سنترال و ارمانهاي اون هست از اعماق وجودم خوشحال ميشم و اگر تنها تاثير سنترال همين باشه كه به افراد انگيزه داده و باعث شده به فرد بهتر، كاملتر و مفيدتري تبديل شوند براي من مايه افتخار هست. طي اين 9 سال افراد مختلفي در انجمن حضور پيدا كردند و يا با من تعامل داشتند و من رو لايق مشورت دونستن و بعد از نتيجه‌ي مثبت اون خبر دادند و ممكنه بسياري هم باشند كه از دانش ديگر مديران و كاربران فرهيحته و دانشمندي كه طي اين 9 سال هر سهمي در سنترال امروز داشتند، تاثير گرفتند. دوستاني رو ميشناسم كه با خوندن مطالبي كه در بخش‌هاي هوافضا مطرح شده امروز خلبان شدند و يا در علوم هوافضا مشغول هستند، بسياري با حضور در بخشها‌ي مهندسي امروز سرمايه‌هاي مهندسي كشورمون هستند. بسياري پزشك شدند و همينطور در ديگر رشته‌ها و امروز همه‌ي اينها مايه سربلندي همه‌ي ايرانيان هستند كه اگر اين سايت هم در اون سهم كوچكي داشته باشه باعث افتخار خواهد بود. آرزوي هميشگي و هدف قلبي من اين بوده كه تا جايي كه توان داريم سعي كنيم امروزي بهتر از ديروزمون بسازيم، خودمون رو در ابعاد مختلف علمي، اخلاقي و معنوي بالا ببريم تا انشاالله كشوري ابادتر داشته  باشيم و جهاني بهتر رو بسازيم، به حلق خدا كمك كنيم و در راه كمال فردي و جمعي حركت كنيم. هر كسي در حد توان و وسع خودش، چيزي كه خيلي براي من ارزشمند هست كمك به ديگران هست. يكي از بزرگان دين فرموده بودند اگر بخواهم عصاره‌ي 50 سال تحقيق در حوزه‌ي دين رو در يك جمله خلاصه كنم ميشه ترك محرمات، عمل به واجبات و كمك به ديگران (نقل به مضمون از جمله‌ي آيت الله فاضل لنكراني كه اميدوارم خداوند درجاتشون رو عالي‌تر بفرمايد) و يا جمله‌ي معروف "عبادت بجز خدمت خلق نيست" بيانگر اهميت كمك بي منت هست كه اين كار بركاتش رو در خودش شخص و اموراتش و در مقياس بزرگتر محيط پيرامونش رو بهره‌مند ميكنه. چيزي كه هميشه به خودم توصيه ميكنم اينه كه مهدي تو به بنده‌هاي خدا كمك كن، تا خدا هم به تو كمك كنه و شكر خدا تاثير اون رو در زندگي خودم به وضوح درك و حس كردم و به اين موضوع ايمان قلبي و عيني دارم

از اين مسائل كه بگذريم، برخي دوستان گلايه دارند كه فعاليت مديران و خود بنده كم شده و يا به طور كلي از اون زماني كه روزي بالاي 500 پست در انجمن ارسال ميشد خيلي فاصله گرفتيم و شايد استنباط بشه كه انجمن رو به افول هست. كه حقيقتا اينطور نيست. درسته كه سايت به لحاظ كمي شايد فعاليت به نسبت دوران اون كمتر شده باشه كه البته عميقا از همه‌ي دوستان عزيزم خواهش ميكنم اگر اين انجمن رو دوست دارند و مفيد ميدونند هر كسي به سهم خودش حتي اگر شده با پرسيدن يك سوال مفيد هم به رشد انجمن كمك كنه. اما به لحاظ كيفي شكر خدا مباحث تخصصي كه در سايت مطرح ميشه رشد كيفي قابل قبول و دفاعي داره. همونطور كه ميلاد عزيز گفتند طبيعي هست كه نسلي كه زمان تاسيس انجمن حدود 18 تا 28 ساله بودند امروز 9 سال بزرگتر شدند و شايد اونها كمرنگ‌تر شده باشند كه اين طبيعت زندگي هست. اما امروز شاهد حضور كاربران دانشمند و با انگيزه‌اي هستيم كه بسيار پر شور و با انگيزه چراغ سايت و به نوعي نسل دوم سنترالي‌ها رو تشكيل ميدن كه جا داره از تك تك اونها نهايت سپاسگزاري و قدرداني رو داشته باشم و حقيقتا امروز نوبت اونها هست كه با حضور خودشون اهداف انجمن كه همانا ياد دادن و ياد گرفتن و رشد همه جانبه و حركت به سمت كمال هست رو تعبير كنند. البته اين به معني بازنشسته شدن نسل اول سنترالي‌ها نيست، همينطور كه هستيم و هستند كاربران و مديراني كه شايد بيش از 8 سال در انجمن حضور دارند و امروز هم ستاره‌هاي پر فروغ تاريخ انجمن هستند و همچنان هم فروزان  :razz:

در پايان يكبار ديگه از همه‌ي دوستان دعوت ميكنم با كمك و همياري هم، سعي در ادامه‌ي روند و رشد كيفي و كمي انجمني كه متعلق به كاربران اون هست داشته باشيم و دست به دست هم فرهنگ علم و تعقل و كمك به ديگران رو زنده نگه داريم و در حد خودمون محيط بهتري چه در دنياي مجازي و چه در دنياي حقيقي بسازيم و در نهايت هم با حركت به سمت كمال، انشاالله جهان ابدي بهتري رو براي خودمون رقم بزنيم

مهدي عظيمي - مدير مجموعه‌ي سنترال كلابز :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

16 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
42

تشکر کرده: 9 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 12 دی 1388 20:55

اصفهان

آرشيو سپاس: 437 مرتبه در 39 پست

توسط mahdiss » چهارشنبه 8 بهمن 1393 23:25

تبریک میگم به سرپرست...مدیران و همه کاربران سایت :razz:
همگی موفق باشید :razz:
رابطه ای رو که مرده ، هر ۵ دقیقه ۱ بار نبضشو نگیر
دیگه مرده

10 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captain

no avatar
616

تشکر کرده: 1018 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 تیر 1388 15:48

تهران

آرشيو سپاس: 5024 مرتبه در 424 پست

توسط ARafiee » پنج شنبه 9 بهمن 1393 11:44

سلام...
ضمن تبريك ميلاد با سعادت امام يازدهم حضرت حسن بن علي العسكري(سلام الله عليه)

با سپاس از دوستان محترم بخصوص مدير گرامي سايت كه عرائضي را ارائه كردند
ما هم اميدواريم اين مسير با قوت همچنان ادامه يايد هرچند همگي هم به اين امر واقفيم كه پيمودن هر راه و مسيري در زندگي سختي ها و فراز و نشيب هاي خاص خود را دارد و از دل همان سختي ها نتيجه حاصل مي شود و شيريني و آساني را در پي خواهد داشت

با احترام

9 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major I

Major I

نماد کاربر
351

تشکر کرده: 63 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 بهمن 1390 12:42

آرشيو سپاس: 2212 مرتبه در 321 پست

توسط دموکراسی » پنج شنبه 9 بهمن 1393 12:39

منم  5   6  سال پیش با این مجموعه اشنا شدم

اوایل فقط مطالعه میکردم بعدا عضو شدم که متاسفانه بن شدم :grin:

اینم نام کاربریِ دوممه که گذاشتم دموکراسی که شاید بنم نکنن :-?

بهترین انجمن علمی بی شک همینجاس

جواب خیلی سوالامو گرفتم

بسیار عالــــــــــــــــــــــــــی :)
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما

Captain

Captain

نماد کاربر
196

تشکر کرده: 193 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 29 تیر 1389 11:53

آرشيو سپاس: 1326 مرتبه در 135 پست

توسط hf22 » جمعه 10 بهمن 1393 12:08

تنها جایی که بعد از ورود به اینترنت میام همین انجمن و البته موتور جستجوگر گوگل هس.

تبریک می گم این 9 سال تلاش. هر کدام از کاربران این انجمن تلاش کردن تا انجمن رشد کنه.

افراد سالم جامعه سالم را می سازند و مرکز انجمنهای تخصصی بخاطر کاربرانش مشهور است! :smile:

امیدوارم جشن 90 سالگی انجمن هم ببینیم!  8->
کسی که در تاریکی زندگی کند نیاز به نور را درک نخواهد کرد!

11 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
125

تشکر کرده: 64 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 17 آذر 1386 14:56

Tehran

آرشيو سپاس: 963 مرتبه در 100 پست

توسط Persian Cat » جمعه 10 بهمن 1393 14:14

سلام ... از سال 86 در مرکز انجمن های تخصصی هستم ، من و خیلی از کاربران به واسطه سنترال که جمعی صمیمی است دوستان زیادی پیدا کردیم .

سنترال بخشی از نوستالژی ماست مانند خاطرات شیرین کودکی ! در شکلگیری این محیط دوست داشتنی که بخشی از خاطرات ما و آیندگان خواهد بود ، مدیریت خوب ، دوستان خوب نقش داشتند.

متشکرم دوستان خوبم ، متشکرم سنترال ، متشکرم مهدی جان !

بعدي