خیانت فضایی...

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 41
تاریخ عضویت: سه شنبه 23 دی 1393, 8:30 pm
سپاس‌های ارسالی: 38 بار
سپاس‌های دریافتی: 78 بار

Re: خیانت فضایی...

پست توسط saeid6.5 » سه شنبه 5 اسفند 1393, 9:55 am

sand_fighter نوشته شده:چند وقتیه می خوام حرفی نزنم ولی بعضی از آقایون بدجوری از فقدان مدیریت سو استفاده می کنند !
این دولت آدم هم که روی ماه بشونه بعضی ها می گن نه خوب نشوند روی ماه !
متاسفانه این تاپیک مانند تاپیک های مشخص تخریبی از طرف طرفداران کاندیدای ۱۱٫۳۶٪ پست می شه و بعضی از دوستان خواسته یا ناخواسته با سر می رن تو این چاه ! جالب اینجاست که ما این گونه پست ها رو کمتر می دیدم ولی با شروع به کار پایگاه خبر رسانی محمودی دوباره بوی این مدل پست های هدفدار داره بلند می شه یوزر های جدید و قدیمی در حال خاک خوری بعضی ها دوباره اکتیو شده و مسلسل وار در تاپیک های ایرانی در حال پست زدن می باشند .
بعضی از آقایون جیزی از شرم سرشون نمی شه ! همین چند روز پیش ماهوره پرتاب شده طرف می گه بقیش کو ؟؟؟؟
تنها کمی تفکر و نگاه به همین 4 صفحه ی تاپک می شه فهمید کیا دارن چی کار می کنند می گی نه ؟ از همین تاپیک من نقل قول می یارم :

سلام به همه
ببینید بچه ها اگر این حرف هایی که میزنید درست بااشه انوقت باید قدر دولت اقای احمدی نزاد را بدونیم ایشون حتی تیم مذاکره کنندش اجازه نمیدادند که امریکایی ها حتی حرف مسایل هسته ایی را بزنند درسته که در اداره کشور خوب کار نمیکردند ولی در سییاست خارجی اصلا به کسی باج نمیدادند و ایرانی جماعت سرافراز بود ولی الان به عنوان یکی ایرانی خیلی سرم پاایین هست واین حرف شما رو میخامم در فیسبوک یک کمپین بذارم که لااقل بتونیم جلوی این کاررا بگیرییم که مردم هم بهتر بدونن که چه مسعله ایی در جریان هست من رای ندادم به دولت اقای روحانی با قالیباف رای دادم کاش ایشون رئیس جمهور میششد در ضمن این دوره من به اقای احمدی نزاد حتما رای میدم اگه بیاد و نامزد بشه


هر موفقیت اقتصادی هم که دولت داشته تو همین شرایط تحریم بوده.


این جدال با مردم یعنی چی دقیقا؟
بذاریم هر اتفاقی بیافته، هر کی از راه میرسه تلاش ها و زحمات قبلی ها رو به باد بده ما هم ساکت بشینیم که مثلا قراره به "حقیقت ایمان" برسیم؟
این چه جور ایمانیه که برای رسیدن بهش باید لال شد و از کنار اشتباهات (اونم به این بزرگی) گذشت و دم نزد؟


و دست آخر صحبت ها گران قدر جناب M.Abooali که هرکی ندونه و پای صحبت های ایشون بشینه فکر می کنه از زمان آمدن دولت این دکتر و رفتن آن دکتر ایران شده ویرانه !!!!!
شما یادتون رفته دلارو 890 تومان تحویل گرفتید ؟! چند تحویل ما دادید ؟ آخه با چه رویی در مورد بورس و وضیعت اقتصادی جنگی صحبت می کنید ؟ با چه مدرک و سندی می گی دلال ها جیبشان پر تر شده ! ؟ جناب دکتر شما که اینقدر مدعی بورس و اقتصاد هستی ! بگو ببینم دلالان و بازاریان مسکن زمانی که ارز و اقتصاد آرام تره رونق بهتری دارن یا زمانی که دلار واقتصاد در آشوبه ؟
بالا شهر های ما پرشده از دلالان و چوپون هایی که جیبشون با پول ملت پرکردن به لطف محمود تخریبچی !


سلام داداش اولا من یک ایرانی هستم اونم مسلمان والبته شیعه
شما با حرفاتون دارین جوسازی میکنین من خودم تو حرفی که زدم یک سوزن به دیگران زدم یدونه چوال دوز به خودم و گفتم که در عرصه سیاست خارجی اقای احمدی نزاد سر سبد تمام دولت ها بود ولی در مورد کارهای داخلی از مدیریتش خوشم نمیومد و برای حرفی که زدم مدرک دارم اقای احمدی نزاد در دوران مذاکراتش اجازه نمیدادن اصلا قدرت های جهانی در مورد انرزی هسته ایی حرف بزنن و این گفته را رئیس قبلی سیاست خارجی اتحادیه اروپا خودشون مطرح کردن و از تماممی مذاکرات هم مشخصبود بعشم این شما هستین که با کله چاه اقدامات دولت تدبیر رفتین یه کم فکر کنین در ضمن اگر اقای احمدی نزاد اینن بار نامزد بشن من خودم یکی رای میدم از الان گگفته باشم ادم مقتدر را دوست دارم

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1884
تاریخ عضویت: شنبه 6 مهر 1392, 10:47 pm
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3056 بار

Re: خیانت فضایی...

پست توسط SMH » چهار شنبه 6 اسفند 1393, 7:38 pm

 . ,
در عرصه سیاست خارجی اقای احمدی نزاد سر سبد تمام دولت ها بود ولی در مورد کارهای داخلی از مدیریتش خوشم نمیومد و برای حرفی که زدم مدرک دارم اقای احمدی نزاد در دوران مذاکراتش اجازه نمیدادن اصلا قدرت های جهانی در مورد انرزی هسته ایی حرف بزنن و این گفته را رئیس قبلی سیاست خارجی اتحادیه اروپا خودشون مطرح کردن


:grin: :grin: :???: :???: :::P :::P
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1297
تاریخ عضویت: شنبه 15 تیر 1387, 10:25 pm
سپاس‌های ارسالی: 1856 بار
سپاس‌های دریافتی: 3544 بار

Re: خیانت فضایی...

پست توسط sand_fighter » چهار شنبه 6 اسفند 1393, 10:06 pm

 . ,

[HIGHLIGHT=#ebeadd]در عرصه سیاست خارجی اقای احمدی نزاد سر سبد تمام دولت ها بود ولی در مورد کارهای داخلی از مدیریتش خوشم نمیومد و برای حرفی که زدم مدرک دارم اقای احمدی نزاد در دوران مذاکراتش اجازه نمیدادن اصلا قدرت های جهانی در مورد انرزی هسته ایی حرف بزنن و این گفته را رئیس قبلی سیاست خارجی اتحادیه اروپا خودشون مطرح  


تصویر من حرفی ندارم ! تصویر

اجازه نمیدادن اصلا قدرت های جهانی در مورد انرزی هسته ایی حرف بزنن


هم خودش هم گروهشم چیزی برای گفتن نداشتند ! یکی نیست بگه شما که نمی خوای مذاکره کنی آخه واسه چی میری پا میزه مذاکره ؟ شما اصلا میدونی مذاکره یعنی چی ؟

من که میدونم اکانت امثال شما برای چی اکتیوه ! خدا روزیتونو جای دیگه بده !


آقایون مدیر چرا این تاپیک هنوز فعاله ؟ وجود هین تاپیک ها باعث میشه که ما سنترال قبل 87 دیگه نبینیم !

قفل شده

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”