يک انتقاد!

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 845 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار

پست توسط SORENA » دو شنبه 15 آبان 1385, 8:15 pm

من فکر نمیکنم پست کردن خبر از طرف کاربران بد باشه , فقط بهتره برای سایر گفتگوها یک زیر مجموعه با عنوان (( اطلاع و خبر رسانی)) ایجاد بشه که تو اون قسمت قوانین خاصی هم در نظر گرفته بشه که اینجا پایگاه خبر و شایعه سازی نشه! :-)

به جناب Reibon2002 پیشنهاد میکنم با حمایت(جمع آوری مطلب و پست مفید زدن) از قسمت مورد علاقه خودشون زمینه ی بهتر شدن و بهبود یافتن سایت رو فراهم بیارن و صرفا مصرف کننده و معترض به وضعیت کنونی نباشن

در کل بنظر من بهبود سایت این نیست که یک قسمت رو حذف کنیم و فقط به بخش دیگه ایی بپردازیم .

همونطور که ممکنه جناب Reibon2002 بیشتر قسمت نرم افزار بپسندن , ممکنه بعضی از اعضا هم ترجیح بدن که اخبار نظامی رو از این سایت دنبال کنن. و زیاد بودن مطالب خبری و نظامی بیشتر به فعال بودن اون بخش و کاربرانش مربوط هست تا چیزه دیگه ای .همونطوریکه این اخبارها از سایتهایی کپی میشن و اینجا قرار میگیرن , نرم افزار ها هم از سایتهای اصلی(یا واسطه) و طراح اون لینک هاشون در اینجا گذاشته میشه و بنظر من کپی کردن یک مطلب خبری یا لینک دادن یک نرم افزار تفاوت چندانی نداره.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 15 آبان 1385, 9:16 pm

SORENA جان
چنين بخشهايي وجود داره (اخبار و همينطور بخشهاي مجزاي اخبار در بخشهايي که خبر در اونها زياد ارسال مي‌شه)
در مورد احسان عزيز (Reibon2002) هم لطفا قضاوت نادرستي نکنيد، ايشون از اولين حاميان بنده و اين سايت بودند و علاوه بر اون از دوستان بسيار عزيز بنده هستند، من اين اشاره‌ي به جاي ايشون رو بسيار با ارزش مي‌دونم
در مورد مباحث هم، هر بحثي که جايي براي اون در انجمن وجود داره و در اون به صورت منطقي و در چارچوب قوانين سايت و احترام متقابل مطرح بشه با ارزش هست، اما نه اينکه بشه چت روم و هر کسي هر طور که خواست بخث کنه و آخر هم کار به اخطار، اخراج و قفل کردن تاپيک، (کاري هيچ دوست نداريم) کشيده بشه
پس هر بخشي براي خودش و در جاي خودش محترمه و هيچ کس حق اعتراض به اينکه چرا فلان بخش فعال هست رو نداره، اما موضوع در مورد بحثهاي بي ارزش و مغرضانه‌اي هست که مطرح مي‌شد و ديروز به اوج خودش رسيد که با تذکر به کاربران خاطي، وضع قوانين و اعمال کنترل بيشتر قطعا کنترل خواهد شد
به زودي تاپيکهايي که به هر نحوي مشکل داشته باشند بررسي دقيق و در صورت نياز حذف خواهند شد
KARIM جان
مطرح کردن اين موارد در حوصله‌ي انجمن نيست و همينطور قطعا جاي عنوانش هم در اين تاپيک نيست، از شما به عنوان يک مدير انتظار رعايت قوانين و هست، به نحوي که الگوي ديگر کاربران باشيد نه .... :-P
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1472 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 » دو شنبه 15 آبان 1385, 11:29 pm

دوستان عزيز

الحمدلله سايت به همت کاربرهاي دلسوز و مديران زحمتکشي که داره بخوبي درحال طي مسير پيشرفت هست در صورتيکه فقط 9 ماه از افتتاح اين مکان مجازي ميگذرد ، به مراتب قابل قبول و تاحدي هم براي دشمنان غيرقابل باور رسيده است !

انتقاد بجايي بود که توسط دوستمون صورت گرفت گرچه مديريت سايت همچين مساله اي رو پيش بيني کرده بود و اجراي تصميم کنترل بيشتر در دستور کار قرار داشت.
از دوستان ديگر هم متشکريم که نظريات خود را عرضه داشتند ، انشاالله سايتمون با روالي که در پيش گرفته حرکت خواهد کرد و مطمئناً با عنايت پروردگار بزرگ و تلاش همه کاربران محترم به عنوان يکي از بهترين فوروم هاي ايراني به زودي زود خواهد رسيد. :D
با تشکر :razz:

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

پست توسط Mr.Amirhessam » دو شنبه 15 آبان 1385, 11:48 pm

Mahdi1944, جان
فكر كنم ساتي كه افتتاح كردي غير از ساير مطالب و ظيفه اطلاع رساني هم داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فكر كنم داره.
به نظر من اگر اخبار باذكر منبع در اينجا ذكر بشه بدنيست:
1- چون همه وقت گشتن در شبكه و يافتن اطلاعات رو ندارن.
2-از سايت ميشه به عنوان يك مرجع اطلاع رساني استفاده كرد.
3-با ديدن به روز بودن سايت افراد بيشتر ي جزب سايت ميشن.
4-فكر كنم بعضي از دوستان با پستهاي بي محتوا و انتقاد شديد باعث به وجود امدن بحث ميشن.بحث در حد معقول و علمي نه تنها مفيده و بار علمي و اموزسي داره ميتونه جذاب هم باشه.
-------------------------------------
دوست دار و داداش كوچيكتون امير
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 15 آبان 1385, 11:57 pm

اميرحسام جان
مگه من گفتم اخبار نباشه؟ لطفا دقيق تر مطالعه کنيد و بعد مطلبي رو عنوان کنيد
مشکل ما با بحث‌هاي مغرضانه‌اي هست که صورت مي‌گرفت، لطفا يک با تاپيک رو کامل و با دقت بخونيد :-)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

پست توسط Leila » سه شنبه 16 آبان 1385, 12:05 am

منم نظرم اينه كه بحث بشه
و بتونن راحت حرفشون رو بزنن
نه اون حرفايي كه باعث بحث و موارد مشابه بشه :-(
زياد از حد هم محدود كردن فايده اي نداره :-o
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » سه شنبه 16 آبان 1385, 12:22 am

درخواست ما اين است که بحث هاي بيهوده ايجاد نشه و به موضوعات تاپيکها دقت شود.. و براي بالا رفتن بار علمي خودمان و دوستانمان تلاش کنيم :D

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 » سه شنبه 16 آبان 1385, 1:24 am

درخواست ما اين است که بحث هاي بيهوده ايجاد نشه و به موضوعات تاپيکها دقت شود.. و براي بالا رفتن بار علمي خودمان و دوستانمان تلاش کنيم

به این میگن حرف حساب

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: اصفهان
سپاس‌های دریافتی: 10 بار
تماس:

پست توسط Reibon2002 » سه شنبه 16 آبان 1385, 4:16 pm

SORENA, عزيز من متوجه هستم! شما درست عرض ميکنيد ولي کمي به من حق بديد.
من در حال حاضر دو سايت رو کنترل ميکنم ( P30Download.com & P30Forum.com ) !

نمي دونم شما خودتون مديريت چندتا سايت رو داريد ولي مطمئن باشيد کار آسوني نيست، خودتون ميدونيد هر چه ميگذره سايت معروف تر ميشه و با افزايش تعداد بيننده ها مديريت اون سخت تر ميشه..

من خودم مخالف اين بودم که کسي از سايت ما ( پي سي دانلود ) کپي برداري کنه.. چون واقعا پاي ترجمه ها زحمت رفته ، ولي خودتون ميبينيد اگر نرم افزاري رو از اينجا پيدا کنم که توي سايت بزارم ترجه اون رو هم ميذارم و همينطور سعي کردم بهترين پستهاي اونجا رو اينجا بذارم! ( پس فقط يک استفاده کننده از سايت نيستم )

زمان عضويت من رو توي همين سايت ببينيد، اون موقع تمام تلاشم رو براي برپايي اين سايت کردم با اينکه کاري نکردم ولي وظيفه بود و مهدي جان اينقدر به من لطف دارن که هر کاري بکنم بازم کمه!

با اينکه دسترسي من به سايت در مثل يک Super Moderator هست ولي نتونستم کمکي بکنم ! از همه معذرت ميخوام براي کوتاهي !
اگر کسي هم از اين انتقاد ناراحت شده ، همينجا ازش معذرت ميخوام !
با اين حال ممنونم از انتقادتون از من ! :)

موفق و مويد باشيد!
Free! Download Center
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
&
P30Forum ... where you not Alone :

Captain
Captain
محل اقامت: هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !
سپاس‌های ارسالی: 103 بار
سپاس‌های دریافتی: 117 بار

پست توسط osilatoria » پنج شنبه 25 آبان 1385, 8:44 pm

ببينيد تا قانوني نباشه نميشه افراد رو خاطي دونست و کسي رو مجازات کرد يه نظر من اگر مي خواين که مشکل حل بشه بايد واسه سايت يه چارچوب تعريف کنين و از همه بخواين که تو اون چارچوب مطلب بزارن . کاملا مشخص بشه که هدف سايت چيه؟ علمي ؟ سياسي؟ موبايل>؟ خبري يا چند تا از همين ها؟ به نظر من تا دقيق مشخص نشه همين آشه و همين کاسه !
 تصویر 

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » پنج شنبه 25 آبان 1385, 9:20 pm

osilatoria جان قانون وجود داره و ما تمام تلاشمان و درخواستمان بر اين است که همه به قوانين احترام بگزارند تا محيطي منظم دوستانه و از روي قانون داشته باشيم... :D

هدف از بخشهاي سايت مشخصه .. (جدا از سياست)
هدف ما بالا بردن سطح علمي و تبادل اطلاعات بين تخصصهاي مختلف است . و بالا بردن سطح علمي سايت.. اخبار خوبه و مشکلي با اين موضوع نداريم ولي خبرهايي که واقعا به روز بودنشان مفيد باشه و با ارزش . متاسفانه ما اخبار بي ارزش هم داريم که مشخص است فقط براي بالا رفتن تعداد پست اده شده و حتا بازديد هاي آن به 5 هم نرسيده . البته با هوشياري مديران و شوراي نظارت برخورد لازم صورت ميگيره ولي اين گونه نبايد باشه..

با تشکر :o

Captain
Captain
محل اقامت: هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !
سپاس‌های ارسالی: 103 بار
سپاس‌های دریافتی: 117 بار

پست توسط osilatoria » پنج شنبه 25 آبان 1385, 9:49 pm

بلي حرف شما کاملا درسته اميدوارم سايت به وضعيت ايده آل برسه :D
 تصویر 

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”