سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Major

Major

نماد کاربر
841

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

توسط SORENA » دوشنبه 15 آبان 1385 20:15

من فکر نمیکنم پست کردن خبر از طرف کاربران بد باشه , فقط بهتره برای سایر گفتگوها یک زیر مجموعه با عنوان (( اطلاع و خبر رسانی))  ایجاد بشه که تو اون قسمت قوانین خاصی هم در نظر گرفته بشه که اینجا پایگاه خبر و شایعه سازی نشه!  :-)

به جناب Reibon2002 پیشنهاد میکنم با حمایت(جمع آوری مطلب و پست مفید زدن) از قسمت مورد علاقه خودشون زمینه ی بهتر شدن و بهبود یافتن سایت رو فراهم بیارن و صرفا مصرف کننده و معترض به وضعیت کنونی نباشن

در کل بنظر من بهبود سایت این نیست که یک قسمت رو حذف کنیم و فقط به  بخش دیگه ایی بپردازیم .

همونطور که ممکنه جناب Reibon2002 بیشتر قسمت نرم افزار بپسندن , ممکنه بعضی از اعضا هم ترجیح بدن که اخبار نظامی رو از این سایت دنبال کنن. و زیاد بودن مطالب خبری و نظامی بیشتر به فعال بودن اون بخش و کاربرانش مربوط هست تا چیزه دیگه ای .همونطوریکه این اخبارها از سایتهایی کپی میشن و اینجا قرار میگیرن , نرم افزار ها هم از سایتهای اصلی(یا واسطه) و طراح اون   لینک هاشون در اینجا گذاشته میشه و بنظر من کپی کردن یک مطلب خبری یا لینک دادن یک نرم افزار تفاوت چندانی نداره.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 15 آبان 1385 21:16

SORENA جان
چنين بخشهايي وجود داره (اخبار و همينطور بخشهاي مجزاي اخبار در بخشهايي که خبر در اونها زياد ارسال مي‌شه)
در مورد احسان عزيز (Reibon2002) هم لطفا قضاوت نادرستي نکنيد، ايشون از اولين حاميان بنده و اين سايت بودند و علاوه بر اون از دوستان بسيار عزيز بنده هستند، من اين اشاره‌ي به جاي ايشون رو بسيار با ارزش مي‌دونم
در مورد مباحث هم، هر بحثي که جايي براي اون در انجمن وجود داره و در اون به صورت منطقي و در چارچوب قوانين سايت و احترام متقابل مطرح بشه با ارزش هست، اما نه اينکه بشه چت روم و هر کسي هر طور که خواست بخث کنه و آخر هم کار به اخطار، اخراج و قفل کردن تاپيک، (کاري هيچ دوست نداريم) کشيده بشه
پس هر بخشي براي خودش و در جاي خودش محترمه و هيچ کس حق اعتراض به اينکه چرا فلان بخش فعال هست رو نداره، اما موضوع در مورد بحثهاي بي ارزش و مغرضانه‌اي هست که مطرح مي‌شد و ديروز به اوج خودش رسيد که با تذکر به کاربران خاطي، وضع قوانين و اعمال کنترل بيشتر قطعا کنترل خواهد شد
به زودي تاپيکهايي که به هر نحوي مشکل داشته باشند بررسي دقيق و در صورت نياز حذف خواهند شد
KARIM جان
مطرح کردن اين موارد در حوصله‌ي انجمن نيست و همينطور قطعا جاي عنوانش هم در اين تاپيک نيست، از شما به عنوان يک مدير انتظار رعايت قوانين و هست، به نحوي که الگوي ديگر کاربران باشيد نه ....  :-P
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Commander

Commander

نماد کاربر
3326

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 02:15

آرشيو سپاس: 1639 مرتبه در 445 پست

توسط Mohsen1001 » دوشنبه 15 آبان 1385 23:29

دوستان عزيز

الحمدلله سايت به همت کاربرهاي دلسوز و مديران زحمتکشي که داره بخوبي درحال طي مسير پيشرفت هست در صورتيکه فقط 9 ماه از افتتاح اين مکان مجازي ميگذرد ، به مراتب قابل قبول و تاحدي هم براي دشمنان غيرقابل باور رسيده است !

انتقاد بجايي بود که توسط دوستمون صورت گرفت گرچه مديريت سايت همچين مساله اي رو پيش بيني کرده بود و اجراي تصميم کنترل بيشتر در دستور کار قرار داشت.
از دوستان ديگر هم متشکريم که نظريات خود را عرضه داشتند ، انشاالله سايتمون با روالي که در پيش گرفته حرکت خواهد کرد و مطمئناً با عنايت پروردگار بزرگ و تلاش همه کاربران محترم به عنوان يکي از بهترين فوروم هاي ايراني به زودي زود خواهد رسيد. :D
با تشکر  :razz:

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

توسط Mr.Amirhessam » دوشنبه 15 آبان 1385 23:48

Mahdi1944, جان
فكر كنم ساتي كه افتتاح كردي غير از ساير مطالب و ظيفه اطلاع رساني هم داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فكر كنم داره.
به نظر من اگر اخبار باذكر منبع در اينجا ذكر بشه بدنيست:
1- چون همه وقت گشتن در شبكه و يافتن اطلاعات رو ندارن.
2-از سايت ميشه به عنوان يك مرجع اطلاع رساني استفاده كرد.
3-با ديدن به روز بودن سايت افراد بيشتر ي جزب سايت ميشن.
4-فكر كنم بعضي از دوستان با پستهاي بي محتوا و انتقاد شديد باعث به وجود امدن بحث ميشن.بحث در حد معقول و علمي نه تنها مفيده و بار علمي و اموزسي داره ميتونه جذاب هم باشه.
-------------------------------------
دوست دار و داداش كوچيكتون امير
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 15 آبان 1385 23:57

اميرحسام جان
مگه من گفتم اخبار نباشه؟ لطفا دقيق تر مطالعه کنيد و بعد مطلبي رو عنوان کنيد
مشکل ما با بحث‌هاي مغرضانه‌اي هست که صورت مي‌گرفت، لطفا يک با تاپيک رو کامل و با دقت بخونيد  :-)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2833

تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

توسط Leila » سه شنبه 16 آبان 1385 00:05

منم نظرم اينه كه بحث بشه
و بتونن راحت حرفشون رو بزنن
نه اون حرفايي كه باعث بحث و موارد مشابه بشه :-(
زياد از حد هم محدود كردن فايده اي نداره :-o
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » سه شنبه 16 آبان 1385 00:22

درخواست ما اين است که بحث هاي بيهوده ايجاد نشه و به موضوعات تاپيکها دقت شود.. و براي بالا رفتن بار علمي خودمان و دوستانمان تلاش کنيم  :D

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » سه شنبه 16 آبان 1385 01:24

درخواست ما اين است که بحث هاي بيهوده ايجاد نشه و به موضوعات تاپيکها دقت شود.. و براي بالا رفتن بار علمي خودمان و دوستانمان تلاش کنيم

به این میگن حرف  حساب

Captain

Captain

نماد کاربر
180

تاريخ عضويت

جمعه 14 بهمن 1384 01:20

اصفهان

آرشيو سپاس: 6 مرتبه در 6 پست

توسط Reibon2002 » سه شنبه 16 آبان 1385 16:16

SORENA,  عزيز من متوجه هستم! شما درست عرض ميکنيد ولي کمي به من حق بديد.
من در حال حاضر دو سايت رو کنترل ميکنم ( P30Download.com  & P30Forum.com ) !

نمي دونم شما خودتون مديريت چندتا سايت رو داريد ولي مطمئن باشيد کار آسوني نيست، خودتون ميدونيد هر چه ميگذره سايت معروف تر ميشه و با افزايش تعداد بيننده ها مديريت اون سخت تر ميشه..

من خودم مخالف اين بودم که کسي از سايت ما ( پي سي دانلود ) کپي برداري کنه.. چون واقعا پاي ترجمه ها زحمت رفته ، ولي خودتون ميبينيد اگر نرم افزاري رو از اينجا پيدا کنم که توي سايت بزارم ترجه اون رو هم ميذارم و همينطور سعي کردم بهترين پستهاي اونجا رو اينجا بذارم! ( پس فقط يک استفاده کننده از سايت نيستم )

زمان عضويت من رو توي همين سايت ببينيد، اون موقع تمام تلاشم رو براي برپايي اين سايت کردم با اينکه کاري نکردم ولي وظيفه بود و مهدي جان اينقدر به من لطف دارن که هر کاري بکنم بازم کمه!

با اينکه دسترسي من به سايت در مثل يک Super Moderator هست ولي نتونستم کمکي بکنم ! از همه معذرت ميخوام براي کوتاهي !
اگر کسي هم از اين انتقاد ناراحت شده ، همينجا ازش معذرت ميخوام !
با اين حال ممنونم از انتقادتون از من !  :)

موفق و مويد باشيد!
Free! Download Center
http://www.P30Download.com
&
P30Forum ... where you not Alone :
http://www.P30Forum.com

Captain

Captain

نماد کاربر
1086

تاريخ عضويت

دوشنبه 8 آبان 1385 00:38

هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !

آرشيو سپاس: 143 مرتبه در 66 پست

توسط osilatoria » پنج شنبه 25 آبان 1385 20:44

ببينيد تا قانوني نباشه نميشه افراد رو خاطي دونست و کسي رو مجازات کرد يه نظر من اگر مي خواين که مشکل حل بشه بايد واسه سايت يه چارچوب تعريف کنين و از همه بخواين که تو اون چارچوب مطلب بزارن . کاملا مشخص بشه که هدف سايت چيه؟ علمي ؟ سياسي؟ موبايل>؟ خبري يا چند تا از همين ها؟ به نظر من تا دقيق مشخص نشه همين آشه و همين کاسه !

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » پنج شنبه 25 آبان 1385 21:20

osilatoria جان قانون وجود داره و ما تمام تلاشمان و درخواستمان بر اين است که همه به قوانين احترام بگزارند تا محيطي منظم  دوستانه و از روي قانون داشته باشيم... :D

هدف از بخشهاي سايت مشخصه .. (جدا از سياست)
هدف ما بالا بردن سطح علمي و تبادل اطلاعات بين تخصصهاي مختلف است . و بالا بردن سطح علمي سايت.. اخبار خوبه و مشکلي با اين موضوع نداريم ولي خبرهايي که واقعا به روز بودنشان مفيد باشه و با ارزش . متاسفانه ما اخبار بي ارزش هم داريم که مشخص است فقط براي بالا رفتن تعداد پست اده شده و حتا بازديد هاي آن به 5 هم نرسيده . البته با هوشياري مديران و شوراي نظارت برخورد لازم صورت ميگيره ولي اين گونه نبايد باشه..

با تشکر  :o

Captain

Captain

نماد کاربر
1086

تاريخ عضويت

دوشنبه 8 آبان 1385 00:38

هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !

آرشيو سپاس: 143 مرتبه در 66 پست

توسط osilatoria » پنج شنبه 25 آبان 1385 21:49

بلي حرف شما کاملا درسته اميدوارم  سايت به وضعيت ايده آل برسه  :D