سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » يکشنبه 28 آبان 1385 18:59

با سلام  خدمت  همه دوستان

من چند ساعت  پیش  مطلبی  رو با  عنوان   رکورد شکنی  ایران در سرعت  اینتر با  ارائه مدرک   نوشتم . ولی  گویا به  مذاق برخی افراد خوش  نیومده  . با  توجه به قوانین  نسبت به  ننوشتن مسائل  سیاسی در این سایت  آگاهی  کامل  دارم   ولی  تاپیکی که نوشته شده بود  به  هیچ  وجه  بر خلاف  اصول  سایت نبود  که هیچ  بنده هیچ ایرادی به دولت  نگرفته بودم  . فقط  اعتراضی بود  مسالمت  امیز و با  زبان خوش  نسبت به  پایین بودن سرعت در اینتر نت  در این هفته های  اخیر  . حالا  امیدوارم از مدیران  کسی  پاسخگو باشه که کجای  کار ما  غیر قابل  تحمل بوده که در کمتر از نیم ساعت  تاپیک مربوطه حذف  شد  .آیا  دیدن یک  واقعیت این قدر تلخه  که  حتی  مسالمت آمیز ترین اعتراض  نوعی  مخالفت  تلقی بشه . اگر این طور باشه  واقعا   جای  تاسف  بسیار  است  که  ما   چگونه باید  ایران را  بسازیم  

موفق  باشید

Commander

Commander

نماد کاربر
3326

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 02:15

آرشيو سپاس: 1639 مرتبه در 445 پست

توسط Mohsen1001 » يکشنبه 28 آبان 1385 21:37

snipercab محترم

هر تاپيکي که زمينه ساز ايجاد بحث هاي بيمورد و حتي سياسي شود بدون درنگ حذف خواهد شد.
تاپيکي هم که جنابعالي قرار داديد با صرف نظر از محتوايش دقيقا همين مساله در مورد صادق بود.

شما با قوانين سايت اشنايي کامل داريد اما هنوز هم پستهاي مغاير با قوانين قرار ميدهيد (نه اين تاپيکي که حذف شد) جريان چيه ؟!!

اين سايت محلي است براي اطلاع رساني و ايجاد بحث هاي مفيد در زمينه هاي گوناگون بسته به سلايق افراد نه اينکه هر مشکلي که پيش اومد بياييم يک تاپيک بزنيم و با استفاده از اون قصد اصلاح مملکت رو هم داشته باشيم !‌
اگر اينگونه باشد هر کسي کوچکترين اتفاقي براش در روز افتاد مياد و يک تاپيک باز ميکنه و دست به اعتراض ميزنه ، با توجه به اينکه ما هيچگاه نميتونيم يکطرفه به مساله نگاه کنيم شايد هزار دليل داشته باشه کم بودن سرعت اينترنت شما در اون موقع ISP سيستمش مشکل پيدا کرده ، شلوغي اون ساعت و... علل زيادي ميشه پيدا کرد که اونوقت ما بايد بياييم علل اون رو بررسي کنيم ، چه بسا هيچ ربطي به سيستم اصلي نداشته باشد و مشکل از جاي ديگري باشد. اين که نشد اعتراض !!
شما عنوان زدي رکورد سرعت شکسته شد ، ادم خيال ميکنه الان شخصي توانسته با سرعت 1GB در ثانيه دانلود کنه وارد تاپيک که ميشيم و ميخونيم تازه ميفهميم که نه موضوع کنايه بوده و نوعي اعتراض !

اميدوارم متوجه منظورم شده باشيد.

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

توسط Kingman_62 » يکشنبه 28 آبان 1385 22:03

snipercab نوشته است:با سلام  خدمت  همه دوستان

من چند ساعت  پیش  مطلبی  رو با  عنوان   رکورد شکنی  ایران در سرعت  اینتر با  ارائه مدرک   نوشتم . ولی  گویا به  مذاق برخی افراد خوش  نیومده  . با  توجه به قوانین  نسبت به  ننوشتن مسائل  سیاسی در این سایت  آگاهی  کامل  دارم   ولی  تاپیکی که نوشته شده بود  به  هیچ  وجه  بر خلاف  اصول  سایت نبود  که هیچ  بنده هیچ ایرادی به دولت  نگرفته بودم  . فقط  اعتراضی بود  مسالمت  امیز و با  زبان خوش  نسبت به  پایین بودن سرعت در اینتر نت  در این هفته های  اخیر  . حالا  امیدوارم از مدیران  کسی  پاسخگو باشه که کجای  کار ما  غیر قابل  تحمل بوده که در کمتر از نیم ساعت  تاپیک مربوطه حذف  شد  .آیا  دیدن یک  واقعیت این قدر تلخه  که  حتی  مسالمت آمیز ترین اعتراض  نوعی  مخالفت  تلقی بشه . اگر این طور باشه  واقعا   جای  تاسف  بسیار  است  که  ما   چگونه باید  ایران را  بسازیم  

موفق  باشید

دوست عزیز شما امروز چند تا پست مشکل دار فرستادی البته برا ی من یا محسن مشکلی ایجاد نمیکرد ولی برای سایت چرا
http://www.centralclubs.com/viewtopic.p ... highlight=
دوست عزیز تنها هدف من و محسن از پاک کردن پست های مورد دار فقط حفظ سایت از ف ی ل ت ز شدنی است که زمزمه هایی ازش به گوش میرسه
نمیشه که حالا خودمون بیام یک موضوعی را که فعلا در حد یک شایعه است را دامن بزنیم و خودمون خودمون را بسوزونیم
این شامل دوستانی که از شما تشکر کردن هم میشه
پس فردا که سایت مثلا ف ی ل ت ر شود همین شما دوستان هستیدکه بر میگردید میگید شما که نتونستید سایت را جمع کنید چرا حزو شورای نظارت شدید
دوست در ضمن عنوان موضوع که انتخاب میکنید سعی کنید با متن مرتبط باشد
موفق باشید
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

توسط Mehdi2224 » چهارشنبه 1 آذر 1385 02:35

کینگ من عزیز در مورد مطلب اول   جناب محسن  ما رو متهم به شایعه  پراکنیو ایراد اشکال در سیستم سرور  نمودن که  ممکنه  مقطعی باشه  . البته من به ایشون ایرادی نمیگیرم . چون الان سه هفته است دارم با سرعت  زیر 18  کیلو کار میکنم  که  چندین ای اس  پی مختلف هم تست   شده و  اکانت خودم رو در یک ای اسپی دیگه  قطع کردم . مشکل تنها به من محدود نبود  در کل شهر  اگر به کافی نت ها  مراجعه  کنید که  بنده   بدبختانه برای اپلود یک وبسایت که در  حال  طراحی با دوستانیم   به کافی نت ها  مراجعه میکنم  خط adsl  با سرعت  46  کیلو   کار میکنه  و وقتی از صاحبانشون می پرسیم میگن  دو سه هفته ای  هست که محدودیت ایجاد شده   . پس بنابر این محسن خان  اولا  قضاوتتون نادرست بوده
ثانیا  : شما  در  منطق  خودتون  به امکان  انحراف در بحث اشاره کردین  . در حالی که  روزانه  صدها   پست به سایت افزوده میشه   که ممکن   یک  پاسخ  نادرست  از فردی باعث انحراف موضوع بشه  .پس این منطق   نمیتونه توجیهی برای  مطلب  باشه  .
ثالثا : بنده مریض  نیستم  هر اتفاقی  افتاد  پاشم تو کامپیوتر  تایپ کنم  و بعد بندازم تو اینترنت  چون  به وقت  و هزینه نیاز داره  من هم  تر جیح میدم وقتمو به ترجمه مقالات خارجی  خرج کنم  که الان هم  به خاطر دانشگاه  از اونها  بسیار عقبم
ولی  جواب  پایانی  رو موکول  میکنم  به سرمقاله  روز28 آبان  در روزنامه  آ ف ت ا ب   که  ار  حوصله داشتید  میتونید بخونید .
ولی در مورد مطلب دوم  : قبول میکنم که در تاپیک مزبور کمی زیاده روی  کردم ولی به من حق بدین  . اگر قرار باشه  دم به ساعت یکی  تاپیک بزنه که آقا  آمریکا به ایران حمله میکنه با  فلان  امکانات و فلان  روش  که  درست همون کاری رو میکنه که رادیو اسرائیل در حال  حاضر انجام  میده .  در حال  حاضر اولا ما در  کشور به حد کافی مشکل  داریم که مردم رو نگران کرده که امیدوارم  دراینده نزدیک حل  بشه ولی  من به این کاری ندارم  . تاپیک جناب مکس  تنها فایده ای که برای  خواننده داره نا امید کردن و نگران تر کردن   اونه  یه آمار سر راست بهتون بدم . امسال  در کل سال  فقط 86  روز شاخص  بازار بورس
تهران مثبت بوده  که واقعا نگرانکننده  است و علت  اصلی اون هم متاثر شدن مردم از شایعات  مبنی بر احتمال  حمله به ایرانه  که  چه در داخل  و چه در خارج برخی دم به ساعت به اون دامن می زنند  . البته من نمیگم احتمال نداره  . داره ولی  یک درصد . این درصد رو بنابه احتیاطی که در دنیای  دیپلماسی وجود داره مطرح میکنم  ولی  در کل  اکثر  سیاستمداران امریکایی که در سیاست خارجی  دولت  آمریکا نقش دارند  احتمال  هرگونه حمله رو رد کردند  . حتی   دیوانگی اخیر بوش  در تابستان که  می خواستن بوشهر رو مورد هدف  قرار بدن با  مخالفت  بیش از 15  زنرال ارشد ارتش ایالات  متحده روبرو شد و کلا منتفی شد  . به کشور ما نگاه نکید که رهبر دستور بده  نیرو های مسلح تا کربلا می خوان برن . در آمریکا  دونفر باید با  جنگ موافق  باشن تا اون جنگ انجام بگیره . اول  ریس جمهور آمریکا و بعد رییس ستاد کل ارتش امریکا  که در مورد ایران تا کنون  رییس  ستاد ارتش  آمریکا  به  همراه بسیاری از سیاستمداران  برجسته  آمریکا با  جنگ مخالفت  کردن

دلایل  منطقی زیادی وجود داره که  حرف حمله  فقط مربوط به جنگ روانیه که  دوستان میتونن با  مراجعه با سایت روزنامه های آمریکایی دلایل امر رو بفهمن  

ولی حرف من این نیست . حرف من اینه که  متاسفانه  یک تعداد افراد دوست دارن در نقش بلندگوی آمریکا و یا اسرائیل  بر علیه  مردم خودشون حرف  بزنن  که به نظر من  این کار  قابل  قبول نیست .من وحتی خود شما و مردم  نگرانیهای زیادی در زندگی روزمره خودمون  داریم  که وقتی  این حرفا مطرح میشه  یک نگرانی  جدید از آینده هم میاد روش  که  بازدید کننده ها رو واقعا ناراحت میکنه  . من اگر قرار باشه بخوام  چنینی حرفایی رو بشنوم  ویا بخونم  در کمتر از چند ثانیه میتونم  رادیو اسرائیل رو بگیرم  و صدای  جناب  " منش امیر " که به خیال خودشون  بزرگترین تحلیلگر مساله ایران  هستن رو  گوش بدم که دم  به ساعت  حرف از حمله به ایران میزنه  . الان  بیش از 8 ساله  که ایشون حرف از حمله به ایران میزنه  ولی هنوز نشده  وقتی  کارشناسی مثل اون  تا کنون  پیش بینی هاش درست از آب در نیومده   چطور برخی افراد  با  اطمینان از احتمالات خودشون سخن میگن  . همین دو روز  پیش  جناب  بیکر (رییس شورای روابط خارجی آمریکا ) با جواد ظریف  در   منهتن  آمریکا  دیدار کردن  که در اونجا با هم  صحبتهایی در مورد مذاکرات درباره عراق بود  که  هردو درباره سایر مسائل از جمله مساله هسته ای  و رویکرد  دیپلماتیک امریکا  در  قبال ایران هم  شاملشون بود  (متن کامل رو میتونین در  روزنامه آفتاب مورخه  30 آّّبان  بخونین) . وقتی   یکی از عالیرتبه ترین  مقامات آمریکایی به همراه سه استراتزیست بزرگ آمریکا  فقط  دیپلماسی رو راه حل ایران دانسته  چطور فلان فرد میاد و با اطمینان  حرفی رو میزنه  که  خیرشو نخواستیم  ولی حد اقل  شر نداشته باشه که مردمو نگران کنه  .زمانی که رایس  (معروف به بانوی  جنگ آمریکا ) عالیترین مقام سیاست خارجی آمریکا بر  انتخاب روش دیپلماتیک  در حل  مسائل بین ایران   و آمریکا  تاکید داره  (  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  )از شما  میخوام منصفانه  قضاوت کنین  حرفهای مربوطه  افراد   چه معنی  داره  .

دلایلی که من ذکر کردم  فقط گوشه ای از دلایل  محکمی بود که  شامل  منطق بسیاری از کارشناسان عالیرتبه جهان بود . من با وجود اینکه روزانه به اخبار بیش از سه کانال  تلوزیونی  خارجی   مثل  سی ان ان و الجزیره  و  ان تی وی  نگاه  میکنم  ولی هرگز ادعایی  ندارم که  چیز  زیادی می دونم  هنوز راه برای یادگیری  زیاده   و وقتی  اظهار نظر هایی رو میبینم که................

امیدوارم  دوستان به خاطر  رک بودن کلامم  منو ببخشن  . ولی حرفایی بود که باید زده میشد  . البته  از این  پس تصمیم  گرفتم در  هیچ  مبا حثه و مجادله ای وارد  نشم  و  فقط برای   بالا بردن  سطح علمی سایت  مقالاتی رو   ترجمه کنم  و در  اون قرار بدم  . این طوری نه شما   به دردسر می افتید - نه اعصاب من خراب میشه  - و نه فضای  سایت اشغال میشه  

ولی در  آخر برای دراز  نشدن بحث از دوستان میخوام ادامش  ندین  و مساله  همین جا  تموم بشه  بنده هم  اصلا  کلا   تقصیر  رو بر گردن میگیرم  تا دیگه  جایی برای ادامه بحث نمونه م از افراد و یا  کسانی که فکر میکنن مطلب  من  میتونه  انتقادی  نسبت به عملکرده اونها باشه  کاملا  عذر میخوام  و خواهش میکنم که  با توجه به در خواست منطقی  دوستمون  کینگ من هم   مساله رو ادامه  ندن .
موفق باشید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10178 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 1 آذر 1385 03:01

snipercab جان
شايد جاي اينکه از نظر فني براي شما توضيح بدم اينجا نباشه
اما به طور کلي
در مورد اينکه سرعت شما کاهش پيدا کرده، مي‌تونه دلايل زيادي داشته باشه
که قوي‌ترين احتمال انتقال موقت خطوط منطقه شما از کافو به PCM هست که باعث مي‌شه، سرعت کانکشن به طور محسوسي کاهش پيدا کنه و همينطور باند اوليه هم هميشه زير 37 kbps باشه
در هر صورت چيزي که مسلمه اين موضوع هميشگي نخواهد بود و ربطي هم به سياست دولت نداره، بلکه مشکل به خاطر تغيير زيرساخت و ظرفيت سازي جديد هست (مشکلاتي که در اثر کابل برگردان، باند گذاري و تغيير سيسم کلي از PCM به کافو رخ مي‌ده)  و مسلما در نهايت به سود خود شما تموم مي‌شه (اين رو به عنوان يک نفر که تجربه‌ي شرکت در چنين عملياتي رو داشتم عرض مي‌کنم)
البته اين يک احتمال هست، و مثلا ممکنه دليل مشکل ساده‌اي مثل کابل‌هاي ارتباطي شما باشه و يا ....
من پست‌هاي شما رو در بين پست‌هاي حذف شده ديدم، اينکه ما ناراحت باشيم، کاملا توجيه پذير هست، اما اين نحوه‌ي ايراد اون هست، مثلا شما براي مطرح کردن چنين روشي به جاي طعنه زدن (احمدي نژاد از شما حمايت مي‌کنيم و ... که به صورت نادرستي و در معني نادرستي استفاده کرده بوديد) بايد به صورتي سازنده عمل مي‌کرديد، هر مشکلي علتي داره و اينکه ما سريع از کوره در بريم، دقيقا همون چيزي هست که کنسولهاي خبر پردازي دشمنان ما ميليونها دلا براي رسيدن به اون خرج مي‌کنند، حال ما با دست خودمون و مجاني چنين کاري رو در حق خودمون انجام بديم درست نيست
در مورد پستتون به نظرم اگر يک جمله اون حذف مي شد به عنوان يک گلايه شايد قابل پذيرش مي‌شد، اما اشاره‌ي نادرست و مستقيم به موضوعي که شايد هيچ ربطي هم به موضوع نداشته باشه کار درستي نيست، همونطور که خودتون هم به اين موضوع اشاره کرديد، ما نبايد با چنين مشکلاتي کل يک سيستم رو زير سوال ببريم
در مورد اين که اشاره کرديد روزانه پست‌ةاي زيادي مطرح مي‌شه که شايد هدف و مفهوم درستي نداشته باشه هم ما تا جاي ممکن اينها رو کنترل مي‌کنيم، اگر شما به لبست پستهايي که روزانه حذف و يا ويرايش مي‌شوند دسترسي داشتيد به خوبي اين موضوع رو درک مي‌کرديد که پست‌هاي باقيمانده نهايت مرز قابل چشم‌پوشي هستند و پستها بي‌دليل حذف نمي‌شوند و پستهاي باقي ‌مانده هم هميشه پست‌هاي قابل قبولي نيستند، اما نشان‌دهنده مرزي هستند که ما ميـتونيم اجازه‌ي مطرح شدن اون رو بديم.
به هر حال اگر مشکل شما با برگشتن تاپيک مورد نظرتون حل مي‌شه، بنده مخالفتي ندارم،‌اما اينو بدونيد که اين يک نمونه از تيشه به ريشه‌ي خود زدن هست، مشکلات هميشه و همه جا هستند و فقط يک راه وجود داره، بايد مشکلات رو  يک به يک رفع کنيم، اگر واقعا خواستار داشتن کشوري سربلند و پيشرفته هستيم
موفق باشيد :razz:
آخرين ويرايش توسط Mahdi1944 در چهارشنبه 1 آذر 1385 03:10, ويرايش شده 1 در کل.
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

توسط Mehdi2224 » چهارشنبه 1 آذر 1385 03:10

جناب مهدی تشکر از تذکرتون
حرفای شما رو قبول دارم و در  پست قبلی هم  تمامی تقصیر ا رو به گردن گرفتم   تا حرفی برای گفتن نمونه  . درمورد  اون پست هم نیازی به برگردوندن نیست . من کلا  این  قضیه رو منتفی دونستم تا موجب  دلخوری دوستان نشه . در مورد کار شما هم  مطمئنم که کار دشواری دارین  . چون الان خودم  حدود یکماهه که دارم برای راه اندازی یک سایت  با کمک  چند   نفر  از دوستان فعالیت میکنم ولی فکر کنم تا چهار ماه هم کارمون طول بکشه  که باعث شد سختی کار شما رو درک کنیم  .
امیدوارم که موفق باشید

Major

Major

no avatar
422

تاريخ عضويت

يکشنبه 30 مهر 1385 12:09

آرشيو سپاس: 190 مرتبه در 75 پست

توسط zector » دوشنبه 11 دی 1385 23:20

با عرض سلام
1-چرا من نمی توانم پیغام خصوصی بفرستم چون نوشته مدیر شما را محدود کرده است.
2- آقای medi1944 آیا شما وابسته به نهادی هستید ؟ و یا سایر مدیران.

با تشکر

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10178 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 11 دی 1385 23:50

zector جان
در مورد محدوديت‌هايي که براي شما در انجمن وجود داره، بايد ريشه‌ي اون رو در پست‌ها و مطالب ارسالي خودتون جستجو کنيد
در مورد دوم هم جواب اون خير هست، بنده وابستگي مستقيم به هيچ يک از نهادهاي دولتي و حکومتي ندارم (فقط دانشجو هستم و پس)
اگر شما به فعالبت مفيد بپردازيد و بحث‌هاي سياسي و ... راه نياندازيد، بنده هم محدوديتهاي اعمال شده براي شما رو حذف مي کنم و هم درجه‌ي شما (البته درجه شايد چندان اهميتي نداشته باشه و ...)
به هر حال شما پست‌هاي مفيد هم داشتيد که بعضا حتي به خود بنده اطلاعات جديدي اضافه کرد، اما خوب در کنارش پست‌هاي مشکل دار هم زياد داشتيد که باعث اعمال محدوديت‌ها شده
دوست من، انتقاد بسيار مثبت هست، اما انتقاد از در دوستي و دلسوزي و در جهت کمک به پيشرفت جامعه (چه جامعه مجازي و ديگر جوامع) و با لحن و شيوه‌اي درست و در قالب درست، در اين صورت قطعا همه جا حرف شما خريدار خواهد داشت، اما با صحبت‌هاي نيش دار و .... هرگز به مقصود خود در هيچ جامعه‌اي نخواهيد رسيد
اميدوارم به عنوان يک دوست به صحبت‌هاي بنده فکر کنيد، بنده هم سر قولم هستم  :D
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major

Major

no avatar
422

تاريخ عضويت

يکشنبه 30 مهر 1385 12:09

آرشيو سپاس: 190 مرتبه در 75 پست

توسط zector » دوشنبه 11 دی 1385 23:52

با تشکر از شما دوست عزیز
مطمئنا" رفتار خود را تغییر خواهم داد.

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
4107

تشکر کرده: 240 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

توسط Reza6662 » سه شنبه 12 دی 1385 09:12

به هر حال بايد توجه كرد كه در يك جامعه، صداها‏، رفتارها و نگرشهاي گوناگوني به مسائل وجود دارد. سالها پيش در سريال سربداران از قاضي شارع پرسيدند كه قضاوت را توصيف كند. وي اين چنين جواب داد:
«قضاوت كاريست ساده، كافيست بدانيد خان مغول چه مي خواهد.»

من هم زماني از انتقادهاي برخي دوستان نظير رضا313 ناراحت مي شدم ولي اكنون مي پذيريم كه همه قرار نيست مثل من فكر كنند. براي من نيز قياس توليد پيكان با F-22 تمسخر آميز است.

اميدوارم تحمل شنيدن عقايد و نظرات گوناگون را بيش از پيش داشته باشم. :-o  :o
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

قبلي