سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Captain

Captain

نماد کاربر
180

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 14 بهمن 1384 01:20

اصفهان

آرشيو سپاس: 6 مرتبه در 6 پست

يک انتقاد!

توسط Reibon2002 » دوشنبه 15 آبان 1385 00:32

سلام دوستان ...

ببخشید که نمیتونم زیاد در خدمتتون باشم ، البته این کم سعادتی بنده هست! ولی کمو بیش سری میزنم که از قافله عقب نمونم!

میخواستم یک انتقاد کنم و اون اینه که قبلا" که اینجا میومیدم بیشتر در مورد نرم افزارها ، موبایل و چیزهایی از این قبیل بحث بود و من خودم نرم افزارهای جدید موبایل و حتی کامپیوتر رو از اینجا پیدا میکردم!!

ولی الان بیشتر اینجا شبیه به یک سایت خبری شده ، که لینکهایی با توضیحات اونا رو اینجا میبینم!

بیاید تلاشمون رو برای بهبود سایت بیشتر کنیم !

ممنون از همه  
« برادر کوچیک شما ؛ احسان »
Free! Download Center
http://www.P30Download.com
&
P30Forum ... where you not Alone :
http://www.P30Forum.com

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 15 آبان 1385 00:46

Reibon2002 عزيز  :)
واقعا درد دل منو بيان کرديد، ام به شما قول مي‌دم که اينجنين نخواهد موند و برنامه‌هايي داريم که به زودي اوضاع رو به حالت عادي بر خواهد گردوند، از اين به بعد با هر گونه فانون شکني از طرف هر فردي برخورد مناسب خواهد شد
به هر حال ممنون از شما دوست خوبم که دوباره دوستي خودتون رو با اين انتقاد به جا يک بار ديگه ثابت کرديد  :)  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain

Captain

نماد کاربر
180

تاريخ عضويت

اصفهان

توسط Reibon2002 » دوشنبه 15 آبان 1385 01:04

Mahdi1944, خواهش ميکنم وظيفست! آخه ميدونم مديريت فروم چقدر مشکله، مخصوصا وقتي خبر از اين ور و اون ور باشه ، که مديرا بايد بشينن، همه چيز رو بخون تا يک دفعه چيزي خلاف مقررات گفته نشده باشه...  :grin:

اميدوارم موفق باشيد و بازهم در خدمتم..!! ( من فقط در مواقع استارت درخدمتم )  :grin:
Free! Download Center
&

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » دوشنبه 15 آبان 1385 01:38

دوستان
من هم کاملا با  شما هم عقیده هستم

برخی دوستان به جای تلاش برای بهبود  مطالب اموزشی  سایت  فقط و فقط به بیان اخبار  مندرج در سایتهای بازتاب و یا ایسنا و چند خیرگزاری دیگه میپردازن
البته لفظ  خبر رسانی خوبه . ولی متاسفانه بهانه ای شده برای مجادله تعدادی از اعضا  که دائما به نظرات هم دیگر حمله میکنن  و به جای  ارائه نظرات  کاملا  محترمانه دوست دارند   با  کلمات رکیک  جواب همدیگر روبدن   . علت اینکه من چند روزیه نظری نمیدم هم  همینه . چون   نه وقت در افتادن با  با این نظرات رو دارم  و نه حوصله شو  . اگر هم داشته باشم   هرگز  جواب نخواهم داد . چون به نظرم  آب در هاون کوبیدنه  . امیدوارم  بزودی  فکری برای این مشکل بشه

موفق باشید

Commander

Commander

نماد کاربر
3326

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 02:15

آرشيو سپاس: 1639 مرتبه در 445 پست

توسط Mohsen1001 » دوشنبه 15 آبان 1385 01:57

snipercab عزيز

اين مسائل فقط در يک قسمت در فوروم مشاهده ميشه که برخي از افراد به تبادل نظر با يکديگر ميپردازند اما انشاالله با تصميماتي که گرفته شده ديگر شاهد همچين مسائلي نخواهيم بود و پستها با شدت بيشتري کنترل خواهند شد ،‌ما ميخواستيم کمي با نرمي و ارامش برخورد کنيم و کسي را محدود نکنيم ( به اصطلاح ازادي ) اما خودتان شاهد هستيد که چه مسائلي پيش امد :shock:
اتفاقا من خودم اين جريانات رو به فال نيک ميگيرم و معتقدم که باعث شد تا ديگر دوستان به اين نتيجه برسند که ازادي مطلق چه پيامدهايي را دربر دارد ، و همچنين اين که زين پس خود دوستان انشاالله رعايت بيشتري خواهند کرد.

اما در مورد تاپيکهايي که خبري رو اعلام ميکنند با شما موافق نيستم چون بخشي از يک فوروم قسمت اعلام اخبار روزانه و تازه هاي هر قسمتي از انجمن هست که بنظرم مطلوب هست که در هر بخش اخبار جديد را دوستان در اختيار کاربران قرار ميدهند که اين خود نشانه علاقه و انگيزه دوستان است براي افزايش اطلاعات و معلومات دوستان خويش.

با تشکر از توجه شما  :D  :razz:

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » دوشنبه 15 آبان 1385 02:17

اما در مورد تاپيکهايي که خبري رو اعلام ميکنند با شما موافق نيستم

محسن جان
شما دیگه چرا
من توی کامنتم گفتم لفظ خبر رسانی  چیزه خوبیه  ، ولی برخی افراد با تحلیلیلهای  عجیبشون باعث میشن که   یک  مجادله لفظی در باره اون خبر به وجود بیاد
ما نگفتیم که خبر رو جمع کنید  . من میگم افراد باید  در تحلیلهای خودشون
اولا   به   نظرات دیگران احترام بذارن
ثانیا  در  کامنتاشون از به کار بردن کلمات رکیک  پرهیز کنند
ثالثا  برخی  از اخبار اصولا مربوط به یک بخشه ولی  بارها  و بارها  در این هفته دیدم که به طور  جداگانه و در تاپیکهای مجزایی  مطرح شده  که باعث  پراکنده شدن موضوع میشه  . این به نظر من درست نیست . چون تعداد تاپیکها میره بالا و با توجه به سرعت بالای اینتر نت ایران بنده باید دوساعت بشینم  پشت این ابوطیاره تا  ما رو به تاپیکهای مورد  نظر هدایت کنه

امیدوارم تونسته باشم منظورمو  بیان کنم

موفق باشید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 15 آبان 1385 02:22

snipercab جان
دقيقا حق با شماست، از اين به بعد سعي بر کنترل اخبار در حد يک خبر خواهد بود و ابراز عقايد محدودخواهد شد، مگر بحث علمي و سودمند باشه، از اونجايي که سيستم سپاسگزاري هم تکميل شده، نيازي نيست براي تشکر پستي زده بشه، فکر مي‌کنم دوباره انجمن وجهه‌ي علمي و تخصصي خودش رو پيدا خواهد کرد  :D
البته همونطور که محسن عزيز هم فرمودند اين مشکل عمدتا در بخش نظامي هست که از اين به بعد شديدا تحت کنترل و مديريت خواهد شد، در صورت ادامه نيز تمهيدات سخت گيرانه‌تري اعمال خواهد شد تا اوضاع به وضعيت مطلوب برگرده  
منتظر شنيدن ديگر نکاتي که دوستان به نظرشون مي‌رسه نيز هستيم  :o
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
422

تاريخ عضويت

سه شنبه 16 اسفند 1384 14:14

آرشيو سپاس: 59 مرتبه در 29 پست

توسط JASON » دوشنبه 15 آبان 1385 08:24

snipercab, عزيز ،
همانطور كه سروران گرامي  فرمودند راهكارهايي براي جلوگيري از بكارگيري كلمات و تركيبات ويژه  خياباني !!  و همچنين  توهين به قصد تشويش و ساير آن ! انديشيده شده كه به زودي به اطلاع همگاني ميرسد ...

در همين راستا مايلم به نمايندگي از سروران گرامي سايت اعلام كنم كه با كمال ميل پيشنهادات و نطران سازنده شما بررسي و مورد توجه قرار خواهد گرفت ...

اميدوارم سايت  روال هميشگي و علمي خود را بازيابي كند ... :(

موفق و شاد باشيد .
درون كوچه قلبم چه غمگينانه ميپيچدصداي تو كه ميگفتي به جز تو دل نيمبندم-فريب وعده هايت را ندانستم ولي اكنون به يادوعده هاي توميان گريه ميخندم

Captain I

Captain I

no avatar
807

تاريخ عضويت

شنبه 6 اسفند 1384 13:23

آرشيو سپاس: 62 مرتبه در 48 پست

توسط Fareed3230 » دوشنبه 15 آبان 1385 09:27

من هم ديگه واقعا حوصلم داشت سر ميرفت ( از اين همه تاپيك جنگ و جدال ) واسه همين هم يك مدت حضورم كمرنگ شده بود  :-o

اميد وارم همون طور كه مهدي عزيز و محسن جان گفتند با تمهيداتي كه انديشيده ميشه اين فروم به مركز انجمن هاي تخصصي كه اسمش هست بيشتر و بيشتر نزديك بشه  :D

باتشكر از تمام عزيزان دلسوز و مهربان  :)
به زودي در اين مكان امضا اضافه خواهد شد .

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

توسط Kingman_62 » دوشنبه 15 آبان 1385 12:49

Fareed3230 نوشته است:من هم ديگه واقعا حوصلم داشت سر ميرفت ( از اين همه تاپيك جنگ و جدال ) واسه همين هم يك مدت حضورم كمرنگ شده بود  :-o

اميد وارم همون طور كه مهدي عزيز و محسن جان گفتند با تمهيداتي كه انديشيده ميشه اين فروم به مركز انجمن هاي تخصصي كه اسمش هست بيشتر و بيشتر نزديك بشه  :D

باتشكر از تمام عزيزان دلسوز و مهربان  :)

به نظر من بعضی ها در مورد چیز هایی بحث میکنند که خود اصلا از ان اطلاع  ندارن و فقط می خوان چیزی گفته باشن از قافله عقب نمون

من پیشنهاد میکنم یک روز همه مدیران جمع بشن و تمام تاپک ها اضافی را پاک کنند تا سایت برای همیشه از این موضوع خلاص بشه

موفق باشید
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain

Captain

نماد کاربر
180

تاريخ عضويت

اصفهان

توسط Reibon2002 » دوشنبه 15 آبان 1385 15:56

من نتونستم همه نظرات اين تاپيک رو به دقت بخونم ... ولي به نظر من تاپيکهايي که نياز به پاسخ ندارند رو قفل کنيد!
اين مبتونه راه حل خوبي باشه!  :o
Free! Download Center
&

Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 16:18

آرشيو سپاس: 216 مرتبه در 105 پست

توسط Karim1504 » دوشنبه 15 آبان 1385 19:45

با سلام خدمت دوستان عزیز

از مدیران سایت خواهشمندم این پست را پاک ننمایند زیرا حرف بدی نیست و حرف خیلی از کاربران دیگر سایت می باشد
----------------------------------------------------------------

واقعا برای اون کاربرانی که  تعدادشان به اندازه انگشتان دست هم نمی رسد متاسفم   :x  :x  :x

من فقط میخوام بدونم انگیزه شما از زیر آب زنی کاربران دیگر در سایتهای دیگر چیست؟

اگر واقعا خصومت شخصی است ..این راهش نیست و اگر یه نوع بیماری است که امیدوارم خداوند متعال شفای عاجل نصیبتان کند    :-?  :-?

واقعا برایتان متاسفم :-P  :-P  :-P
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

بعدي