در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد
Major

Major

نماد کاربر
367

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 10 شهریور 1385 17:23

آبادان شهر خوبان- آبادان شهر خدا

آرشيو سپاس: 205 مرتبه در 81 پست

درخواست آموزش تغییر فضای رم گوشی نوکیا مدل XL

توسط jamal_khodamam » چهارشنبه 8 بهمن 1393 15:38

با سلام خدمت دوستان

عارضم به حضور شما به علت نداشتن گوشی همراه تصمیم گرفتم که این مدل گوشی رو بخرم منظورم Nokia XL

اما از اونجایی که حافظه رمش پاییه میخواستم بدونم ایا امکان تغییر این فضا وجود داره؟؟اگر بله به چه شکل؟؟

چون یکی از خریداران محترم در نظرات عرض کرده:

من با روت و دستکاریش تونستم حافظه پیشفرض گوشی رو تغغیر بدم به این صورت که الان اسفالت 8 . نید فور اسپید : ماست وانتد . فیفا 14 . جی تی ای 5 و زامبی اند پلانتز رو با هم دارم که همش با دیتا میشه 8 گیگ!!!!!!!
همه رو گوشی باز میشن بدون لاگ و گیری و حتی با این بازی ها پشت گوشی داغ نمیشه.

حال از شما دوستان تقاضا دارم نحوه ی انجام اینکارو بگید ممنون میشم

و یکی دیگه از دوستان هم در مورد روت و نحوه ی نصب گوگل پلی هم این راه رو پیشنهاد دادن::

دوستانی که فکر میکنن این گوشی ضعف داره و روت نمیشه و گوگل پلی روش نصب نمیشه این پستو بخونن کمکشون میکنه برای نصب گ.گل پلی و روت کردن این گوشی
برای نصب گوگل پلی که اول باید دراویور گوشی که اسمش nokia_x_usb_driver رو نصب کنید که میرید روی کامیپوتر راست کلیک میکنید و میرید توی منیج و بعدش دیواس منیجر و فولدره نوکیا یو اس بی ایکس درایور رو بش معرفی میکنید تا دراویر گوشی نصب بشه دقت باید کنید این کارو زمانی باید کنید که گوشی از طریق کابل میکرو یو اس یب به سیستمتون متصل باشه بعش برنامه ی Setup_NokiaXMgr_v1.1.0.0 رو نصب کنید بعدش گوشیتونو وصل کنید به سیستمنون با کابل میکرو یو اس بی بعدش از منوی برنامه ی نوکیا ایکس منیجر یگ گزینه داره که نوشته ایسنال گوگل پلی که بعد از کلیک روش برنامه ی Nokia-X_GApps_Install-signed رو بش معرفی میکنید و میریتش روی گوشی و گوشی میره توی بوت و میرید برای نصب بعدش گوشی ریست میشه و گوگل پلی نصب شده به همین سادگی ! و میرید توی برنامه ی گوگل پلی و برنامه super su رو سرچ میکنید و نصب میکنید و درجا گوشی روت هم میشه که میشه گزینه آخر رو انجام نداد و گوشی روت نشه ولی باید گوشی به اینترنت متصل باشه تا بتونه برنامه ی super su رو سرچ کنید و نصب کنید ولی حتما از نظرم گارانتی براتون مهم نیست روتش هم کنید !
دقت کنید که من روی رامه رسمیه بشماره ی 1.2.3.1 این کاررو انجام دادم چون فکر میکنم همون اول کار توی معرفیه گوشی به سیستم که از طریق منیج که گوشی رو به سیستمتون معرفیی میکتنید مشکل پیدا کنید چون مخصوصه این ورژن از رامه نوکیا ایکس اله و ورژنای قبلی باشه فکر نکنم بش بخوره اگه خورد که هیچ اگه نخورد از منوی steing سپس about phone سپس system update گوشتینو به ورژن 1.2.3.1 اپدیت کنید سپس این کاراو کنید
ولی دقت کنید که خازم خات میاد روی گیزنه روت کلیک میکنه و اصلا کاری به گزینه ی install g apss نداره در صورتی که من دارم میگم که روی این گزینه کلیک کنید install g apss و سپس از شما فایله نصبی رو میخواد که فایله Nokia-X_GApps_Install-signed رو بش معرفی میکنید و اینجاهاش با فیلم خازم خان فرق میکنه ولی بعد از اینکه فایل Nokia-X_GApps_Install-signed رو معرفی کردید و ریختیش روی گوشی دقیقا مثله خازم خان میرید و نصبش میکنید و بعد از نصبش ( نصبش منظورم اینه که فایلو پیدا میکنید و با انگشتتون به سمت راست میکشید تا نصب بشه و بعدش یک برنامه سوپر اس یو هم نصب میخواد کنه که بازم با دست میکشید فلشو سمته راست تا نصب بشه ) بعدش گوشی ریست میشه و بعد از دو دقیقه صبر کردن برنامه گوگل پلی به گوشی اضافه شده و حالا میرید توی گوگل پلی و اکانت جیمل بش معرفی میکنید و سرچ میکنید super su که این برنامه رو پیدا کنه و نصبش میکنید که نصب نمیزاره بشه و میکه اپدیت بشه که آپدیتش میکنید و 3 4 مگه دانلود که شد و نصبش کردید گوشی روت میشه که این قسمت آخرو میتونید نکنید که بدونه روت کردن گوگل پلی رو داشته باشید
مشکلی دیگه نباید باشه ولی اگه گیج شدید که چی به چی شد زیاد نگران نباشید فیلم هندی خان رو گوش بدید روان توضیح دادن
جدا هر توری خواستم توضیح بدم که گیج نشید نمیشه ! چون تصوری نمیشه اینجا چیزی نوشت بهتر از این نمیشد
ولی امکانه اینکه خراب کاری کنید هم زیاده پس هر چه کردید پای خودتونه من قصدم این بود یک بگرداند خوب بتون بدم که چطوریه رواله کال و توی فیلم هم سایت خازم خان وبلاگش هست وبلاگشو زیرو رو کنید استاد میشید همه این کاارو
به کودکان پابرهنهء شهرم،به شهداي خونين کفن آبادان،به غيرت جوانان غيور آبادانم،به عرق جبين کارگران زحمتکش شهر خدا......سوگند مي خورم که وامدار هيچکس نيستم به جز .......آبادان

Major

Major

نماد کاربر
367

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 10 شهریور 1385 17:23

آبادان شهر خوبان- آبادان شهر خدا

آرشيو سپاس: 205 مرتبه در 81 پست

Re: درخواست آموزش تغییر فضای رم گوشی نوکیا مدل XL

توسط jamal_khodamam » پنج شنبه 9 بهمن 1393 09:14

سلام دوستان

کسی نبود که بتونه در این زمینه کمکی بکنه و یاری برسونه؟!؟!؟!؟
به کودکان پابرهنهء شهرم،به شهداي خونين کفن آبادان،به غيرت جوانان غيور آبادانم،به عرق جبين کارگران زحمتکش شهر خدا......سوگند مي خورم که وامدار هيچکس نيستم به جز .......آبادان

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: درخواست آموزش تغییر فضای رم گوشی نوکیا مدل XL

توسط Mahdi1944 » شنبه 9 اسفند 1393 14:21

jamal_khodamam,  
به طور كلي رم هيچ گوشي‌ قابل افزايش نيست، روشهايي مثل SWAP كردن رم وجود داره كه بخشي از مموري رو به عنوان رم استفاده ميكنند، اما معمولا اين كار به خاطر محدوديت سرعت مموري كارت به نسبت رم، سرعت گوشي بهبود چنداني پيدا نميكنه و در برخي موارد هم باعث لگ و كندتر شدن از حالت عادي ميشه، پس توصيه ميكنم بي‌خيال اين موضوع بشيد ...  :sad:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است