بازگردانی سریال گوشی

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: S.M.Seyednoor, Alireza.Hosseini, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 6 بار

بازگردانی سریال گوشی

پست توسط hossein098 » شنبه 25 بهمن 1393, 8:22 am

سلام خدمت دوستان
واقعیتش سریال گوشیم (sky doul core)پریده بود خیلی روش ها رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم جواب نداد تا اینکه یه روش خیلی راحت پیدا کردم گفتم در اختیار شما دوستان قرار بدم شاید بدردتون بخورهتصویر

1.این نرم افزار رو دانلود کنید [HIGHLIGHT=#f9f9f9] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

2.وارد نرم افزار شدید حرف y رو تایپ کنید و اینتر بزنید

تصویر

3.حالا از شما میخواد شماره سریال اول گوشی خود رو بزنید
این شماره رو زیر باتری گوشی یا روی کارتن گوشی نوشته

تصویر

3.حالا سریال دوم گوشی رو وارد کنید

تصویر

حالا نرم افزار به شما یه فایل خروجی میده تصویر

این فایل رو روی حافظه گوشی کپی کنید و با استفاده از این نرم افزار فایل رو با خود گوشی ری استور کنید
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

اگه گوشیتون روت نیست باید اول روت کنید تا نرم افزار کار کنه

اگه کسی موفق شد مدل گوشی رو ذکر کنه تا بقیه هم استفاده کنن تصویر

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

Re: بازگردانی سریال گوشی

پست توسط salisalisali » سه شنبه 1 دی 1394, 12:02 am

البته فقطimeiبازگردانی شدوهمچنان سیم کارت شناسایی نمیشه علیرغم اینکه قدرت سیگنال رونمایش میده

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70694 بار
سپاس‌های دریافتی: 31278 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 1 دی 1394, 3:56 am

,
خوب ٮراي گوشی شما چه مشکلی رخ داده مگه؟ دقیقا بفرمایید چه فرایندی روی گوشی انجام شد که سیمکارت رو نمیشناسه؟ اغلب موارد مشکل در IMEI هست که طی فرایند‌های محتلف مثل ریستور کردن بکاپ اشتباهی و مواردی مثل این IMEI حذف یا تغییر میکنه و باید به حالت اولیه خودش برگرده تا درست کار کنه، پس اگر با برگشت IMEI ها مشکل شما رفع نشد، شاید علاوه بر IMEI مشکل دیگه‌ای هم ایجاد شده که باید بررسی و رفع کنید
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8870 بار
سپاس‌های دریافتی: 3058 بار

پست توسط SMH » سه شنبه 1 دی 1394, 11:13 am

, با سلام دوست عزیز
من همچنین مشکلی رو توی بعضی از کاستام رام ها هم مشاهده کردم که حتی با وجود imei درست باز هم سیمکارت کار نمیکنه ...
توی کاستام رامی که خودم ازش استفاده می کردم این مشکل مربوط به لاک اسکرین رام بود که این مشکل رو به وجود میاورد ...
باز هم تا توضیح بیشتری ندید نمیشه قضاوتی کرد ...
موفق باشید
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

پست توسط afshing45 » چهار شنبه 5 خرداد 1395, 12:44 pm

با سلام خدمت همگی
گوشی spider1 rom رو عوض کردم و هر دو imei حذف شد از چند روش نتونسنم راه بندازمشون . از نرم افزازی که معرفی شد
استفاده کردم ومشکل حل شد.

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

پست توسط meysam_masaeli » شنبه 2 بهمن 1395, 2:23 am

گوشی من Huawei G700-U10 بود که سیم کارت همراه اول را شناسایی نمیکرد..با روش گفته شده در پست 1 درست شد....ممنونتصویرتصویرتصویر

New Member

پست توسط mahdi2345 » چهار شنبه 1 شهریور 1396, 4:58 pm

با سلام
من وقتی فایل imei.bak را میریزم داخل گوشی و میرم به نرم افزار مینویسه can't find imei.bak
گوشیم روت هم هست اما نمیشه یکسره پرش انتن داره و imei برمیگرده و حذف میشه خودش
این روش هم که نمیشه فایلو پیدا نمیکنه

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70694 بار
سپاس‌های دریافتی: 31278 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 9 تیر 1397, 11:23 pm

mahdi2345,
از MTKDroid استفاده کنید
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “GLX”