در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث تلفن همراه و سرويسهاي آن به بحث بپردازيد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15450

تشکر کرده: 10119 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: پيشنهاد شما واسه خريد گوشي

توسط Mahdi1944 » شنبه 17 مرداد 1394 12:31

mersd,  
من اگر یک سیمکارته نیاز دارید Samsung Galaxy S5 مدل G900F‌ و اگر دو سیمکارته نیاز دارید Galaxy S5 Duos یعنی کد G900FD رو پیشنهاد میکنم
البته اگر اولویت باتری بالاتر از کیفیت دوربین و بقیه موارد هست، Sony Xperia Z3 یا Xperia z3 Dual شارژ بهتری دارند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
181

تشکر کرده: 118 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 مهر 1386 19:00

بی سرزمین تر از باد

آرشيو سپاس: 289 مرتبه در 58 پست

توسط jiyar rojhelat » شنبه 17 مرداد 1394 13:52

Galaxy S5 Duos
بهترین  گوشیی  که تا حالا داشتم.
7 ماهه دستمه. باتریش عالیه.
امکاناتش  عالی
سبک و راحته
ضد آبه
سنسور قلب داره
دو سیمکارته
کلا  گوشی باحالیه.
من خودم  اهل  کوهنوردی  و  گشت و گذار  هستم. چند روز پیش کلی باهاش  زیر آب  توی رودخونه   فیلم برداری و عکسبرداری  کردم.  آخرشه. قیمتش هم حول و حوش 800 تومنه. به صرفه ترین گوشیه

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15450

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 17 مرداد 1394 14:42

porim,  
من خودم احتمالا میخوام این گوشی رو بگیرم، قیمت گرفتم، کمترین قیمت بازار 1 میلیون و 200 هزار تومن بود، کجا 800 تومن قیمت دارید؟  :D

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II

Major II

نماد کاربر
127

تشکر کرده: 93 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 خرداد 1390 07:37

آرشيو سپاس: 116 مرتبه در 31 پست

توسط mbxbox » يکشنبه 18 مرداد 1394 15:52

با عرض سلام خدمت دوستان

بنده نیز میخواستم گوشی بخرم که اتفاقی این پست رو در سنترال کلاب مشاهده کردم و از دوستان خواهشمندم کمک کنند.

من چون مصارف بیشتر بازی و وبگردی و چت هستش برایم اندازه بزرگ صفحه نمایش مهم است. از طرفی خودم دو مدل گوشی با توجه به بودجه ام در نظر دارم galaxy note 3 و htc one max

بعضی دوستان میگن اندازه این دو گوشی زیاد بزررگ است لذا گوشی های دیگری از جمله سونی m4 و یا g flex و htc m8 را توصیه نمودند.

شایان ذکر است چون بودجه ی بنده (900 تومن) دست دوم گوشی های بالا مد نظرم هست.

با این تفاصیر نظر شما چیست؟

با تشکر

در نهایت galaxy note 3 خریداری شد.
Mobile:
1.SONY ERICSON K750 PASS
2.SONY ERICSON W800 PASS
3.SONY ERICSON W950 PASS
3.SAMSUNG CORBY PASS
3.SONY ERICSON XPERIA LIVE PASS
4.GLX G1 PASS
5.HTC HD2 PASS
6.SONY ACRO S PASS
7.SAMSUNG GRAND PASS
9.HTC DESIRE BRICK
8.SAMSUNG NOTE 3 PROCESSING
#######################################
Consol:
1.ATARI PASS
2.MICRO PASS
3.SEGA PASS
4.PS2 PASS
5.PSP PASS
6.XBOX 360 PASS
7.PS4 PROCESSING

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15450

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 25 مرداد 1394 01:48

mbxbox,  
خوب به نظر من note 3 و امثال اون کمی بزرگ هست، اما به هر حال ممکنه برای شما مناسب باشه، من از گوشی‌های برند، Sony, Samsung رو توصبه میکنم و البته Asus هم خوب داره پیش میره، HTC, HUAWEI رو هم توصیه نمیکنم. در مورد سامسونگ فقط exynos نباشه، حتما به این مورد توجه کنید، این چیپ تا قبل از سری جدید که در S6 استفاده شد و بعد از مدتها مجوز صادرات به اروپا و امریکا رو پیدا کرد، شدیدا مشکل دارند، احتمالا سوختن و داغ کردن زیاد و همچنین بی ثباتی از جمله دلایل این ممنوعیت بود که تا S6 ادامه پیدا کرد و فقط سری جدید اون ظاهرا این مجوز رو پیدا کرده. اگر دست دوم Galaxy S5 یعنی G900F‌ یا G900FD رو بتونید تهیه کنید بسیار عالی هست، خود من حدود 1 هفته هست که دارم و بسیار از اون راضی هستم  :D

Major II

Major II

no avatar
61

تشکر کرده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 17 اسفند 1388 15:34

آرشيو سپاس: 9 مرتبه در 2 پست

توسط 172shop » يکشنبه 25 مرداد 1394 08:49

گوشی,فقط honor 4c
یه سرچ کنید تو دیجی کالا

Sent from my CHM-U01 using Tapatalk

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15450

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 26 مرداد 1394 01:16

172shop,  
هواوی پشتیبانی بسیار ضعیفی در ارائه فریمویر داره و به همین دلیل توصیه نمیکنم، وگرنه محصولات خوش ساخت و خوبی میزنه، هرچند با چیپ Krin اون هم شدیدا مشکل دارم ...

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
181

تشکر کرده: 118 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 مهر 1386 19:00

بی سرزمین تر از باد

آرشيو سپاس: 289 مرتبه در 58 پست

توسط jiyar rojhelat » دوشنبه 26 مرداد 1394 09:07

سلام دوستان در  چند پست بالاتر  اشتباهی  در مورد  یک گوشی  قیمت و مشخصات داده بودم. همین  جا ضمن عذر خواهی بابت  غلط  املایی پیش  اومده  ، گوشی  مورد نظر بنده  Galaxy S5 mini Duos  بوده نه Galaxy S5  Duos  !! :AA:  بازم  از بابت  اطلاع رسانی  غلط  معذرت  می خوام . عمدی  نبوده. :razz:  :razz:

Major II

Major II

نماد کاربر
127

تشکر کرده: 93 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 خرداد 1390 07:37

آرشيو سپاس: 116 مرتبه در 31 پست

توسط mbxbox » دوشنبه 26 مرداد 1394 15:59

Mahdi1944,
بله کاملا با شما موافق هستم. از اونجایی که بنده قبل از این که گوشی نوت3 رو بخرم ، گوشی xperia sl داشتم کاملا از کیفیت ساخت ، قدرت پردازنده و رابط کاربری راضی بودم. شاید تنها نقطه ضعف اون ظرفیت کم باتری بود که خوشبختانه در مدل های سری z برطرف شد.
از نظر بنده گوشی های htc هم دارای کیفیت ساخت خیلی خوبی هستند ولی متاسفانه چون در ایران ساپورت نمی شوند و قطعات و لوازم آن کمیاب است، مناسب کاربران ایرانی نباشد.
گوشی رده بالای سامسونگ نیز بدلیل امکانات و رابط کاربری زیبا و کیفیت ساخت خوب طرفداران زیادی دارند. اجازه بدهید تا از تجربه یک هفته ایی کار با نوت 3 مدل 4 هسته ایی با چیپ ست  کوالکام و پردازنده اسنپ دراگون 800 براتون بگم:
از لحاظ سرعت واقعا راضی کننده هست و من تا کنون هنگی توش ندیدم.از لحاظ امکانات واقعا عالیست و شاید روزها طول بکشه که با تمام امکاناتش آشنا بشید مخصوصا قلم اون که بسیار کاربردی و جالب است.دمای گوشی در کارهای سنگین بالا میره ولی نه به اون شدت که برخی گوشی ها داغ میشن.سرعت شارژ شدنش بالاست و از لحاظ نگهداری شارژ بسیار خوب است.در کل گوشی بسیار خوب و راضی کننده ایی است.

-قابل ذکر است که نوت 3 شامل یک مدل دیگر می شود که از چیپ ست اکسینوس استفاده میکنه که همونجور که آقا مهدی فرمودند گرمای زیادی طول میکند و از شبکه ی 4g نیز پشتیبانی نمیکند.
Mobile:
1.SONY ERICSON K750 PASS
2.SONY ERICSON W800 PASS
3.SONY ERICSON W950 PASS
3.SAMSUNG CORBY PASS
3.SONY ERICSON XPERIA LIVE PASS
4.GLX G1 PASS
5.HTC HD2 PASS
6.SONY ACRO S PASS
7.SAMSUNG GRAND PASS
9.HTC DESIRE BRICK
8.SAMSUNG NOTE 3 PROCESSING
#######################################
Consol:
1.ATARI PASS
2.MICRO PASS
3.SEGA PASS
4.PS2 PASS
5.PSP PASS
6.XBOX 360 PASS
7.PS4 PROCESSING

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 17 مرداد 1394 11:54

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط mersd » پنج شنبه 29 مرداد 1394 11:53

Mahdi1944 نوشته است:mersd,  
من اگر یک سیمکارته نیاز دارید Samsung Galaxy S5 مدل G900F‌ و اگر دو سیمکارته نیاز دارید Galaxy S5 Duos یعنی کد G900FD رو پیشنهاد میکنم
البته اگر اولویت باتری بالاتر از کیفیت دوربین و بقیه موارد هست، Sony Xperia Z3 یا Xperia z3 Dual شارژ بهتری دارند

آقا مهدی ممنون بابت راهنماییمیخوام دو سیمکارت باشه
نظرتون درمورد Xperia M5چیه؟تازه معرفی شده...از نظر چیپست پردازش و گرافیک چطوریه؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15450

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 30 مرداد 1394 16:37

mersd,  
هنوز وارد بازار نشده، اما چیپ و مشخصات بسیار خوبی داره و از لحاظ قدرت پردازشی با چیپ اسنپدراگون 801 برابری میکنه، اما با لیتوگرافی پایین‌تر که قاعدتا مصرف کمتری خواهد داشت، از لحاظ فنی ایرادی به اون وارد نیست، اما همچنان کمبودهای سری Z نسبت به Galaxy S5 یعنی کمبود سنسورها، فرستنده اینفرارد رو داره، همچنین یک مزیت هم نسبت به Z3 و S5 داره و اون هم اینه که پورت MicroUSB اون با وجود ضد آب بودن، درپوش نداره و این بسیار ارزشمند هست. چون بزرگترین ایراد گوشی‌های ضد آب این مورد هست که مزاحمت ایجاد میکنه. در مورد کیفیت صفحه و نوع صفحه هم اطلاعی ندارم و اطلاعاتی هم ظاهرا منتشر نشده هنوز، اما احتمالا مشابه Z3‌ باشه و مصرف اون 1/5 بقیه صفحات باشه و البته کیفیت تصویر و عکس برداری هم به همچنان پایین‌تر از سامسونگ. در مجموع اون رو برتر از Z3 میدونم و با توجه به استفاده از چیپ Mtk قیمت اون هم احتمالا بسیار مناسب خواهد بود (MTK بهینه‌ترین، خوش قیمت ترین و استانداردترین چیپ‌های بازار فعلی جهان رو میسازه)

Major II

Major II

نماد کاربر
177

تشکر کرده: 58 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 8 تیر 1389 16:26

آرشيو سپاس: 581 مرتبه در 138 پست

توسط KAL-KOI-BABAK » يکشنبه 1 شهریور 1394 01:39

با سلام و درود خدمت تمامی دوستان سنترالی
و تشکر از جناب عظیمی به خاطر راهنمایی هاشون
یه سوال داشتم مهندس
گوشی های ویندوزی رو پیشنهاد میکنید؟
تو رنج قیمت زیر یه میلیون من گوشی Lumia 640XL از مایکروسافت که تازه اومده رو میپسندم با امکانات مناسب قیمت زیر 700 تومن داره
نظرتون چیه؟
زمانی که خاطره هایتان از امیدهایتان قوی تر شدند ، روزگار افولتان در راه است . . .

قبليبعدي