در اين بخش مي‌توانيد درباره بازيهاي آندرويد تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 4 اسفند 1393 14:11

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل لود شدن بازی کلش آف کلنز

توسط karimi.asil.ali » چهارشنبه 13 اسفند 1393 17:52

سلام
من چند باری این مشکل برام بوجود اومده که هر کاری میکنم نمیتونم بازی رو لود کنم
ایراد به این شکل هست که وقتی بازی رو باز میکنم صفحه ی سیاه قبل از نمایش آرم شرکت سوپرسل گیر میکنه و به آرم سوپرسل نمیرسه. از توی تنظیمات کش و دیفالت ها و دیتا رو پاک کردم و بعد از اون یکبار دیگه بازی رو مجددا پاک و نصب کردم ولی بازم درست نشد. لازمه بگم اندروید گوشیم ۴.۴.۲ هستش گوشیمم جی ال ایکس اسپایدر وان هستش. توی اندروید قبلی یعنی ۴.۲.۲ هم این اتفاق پیش اومد ولی بعد که اندروید جدید رو فلش زدم رو گوشی اون مشکل حل شد ولی امروز باز هم همون اتفاق دوباره تکرار شد. اگر برنامه ایی چیزی سراغ دارید برای ترمیم فایلهای احتمالی اندرویدهای روت شده، لطفا اعلام کنید. اگر راه دیگه ایی هست هم ممنون میشم بگید.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10178 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل لود شدن بازی کلش آف کلنز

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 13 اسفند 1393 20:47

karimi.asil.ali,  
از نسخه دست كاري نشده اين بازي استفاده ميكنيد؟
اين مشكل تداخل نرم افزاري، مشكل در مموري كارت و يا كمبود منابع ميتونه باشه، گوشي رو يكبار خاموش روشن كنيد مشكل حل نميشه؟ اگر با اين حل ميشه، مشكل به كمبود منابع مربوطه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

karimi_4u از این پست سپاسگزاري کرده است

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
27

تشکر کرده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 دی 1392 00:55

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط karimi_4u » پنج شنبه 14 اسفند 1393 15:04

Mahdi1944 نوشته است:karimi.asil.ali,  
از نسخه دست كاري نشده اين بازي استفاده ميكنيد؟
اين مشكل تداخل نرم افزاري، مشكل در مموري كارت و يا كمبود منابع ميتونه باشه، گوشي رو يكبار خاموش روشن كنيد مشكل حل نميشه؟ اگر با اين حل ميشه، مشكل به كمبود منابع مربوطه

مشکل رو فقط میتونم با فلش کردن حل کنم
بله از نسخه دست كاري نشده اين بازي استفاده ميكنم
مهدی جان با ریست فکتوری حل نشد، ریست دستگاه که بارها انجام شده ولی نتیجه بخش نبود
بازی هم که روی مموری اصلی نصب شده
منظورتون از منابع چی هست؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 14 اسفند 1393 15:08

karimi_4u,  
يعني ممكنه رم، پردازنده يا گرفيك كم بياره كه البته در اين صورت مشكل با ريستارت كردن حل ميشه
با توجه به توضيحات شما، يكي از برنامه‌هايي كه دسترسي روت داره اين مشكل رو ايجاد ميكنه، براي مثال برنامه‌هاي بهينه ساز و يا مواردي مانند اين. تمامي برنامه‌هايي دسترسي روت دارند به دقت بررسي و بعد دسترسي رو بديد، يكي از اونها بعد از دسترسي به روت، تغييراتي رو داره اعمال ميكنه روي رام كه به هيچ شكلي جز فلش مجدد قابل حل نيست

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
27

تشکر کرده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 دی 1392 00:55

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط karimi_4u » پنج شنبه 14 اسفند 1393 15:34

Mahdi1944 نوشته است:karimi_4u,  
يعني ممكنه رم، پردازنده يا گرفيك كم بياره كه البته در اين صورت مشكل با ريستارت كردن حل ميشه
با توجه به توضيحات شما، يكي از برنامه‌هايي كه دسترسي روت داره اين مشكل رو ايجاد ميكنه، براي مثال برنامه‌هاي بهينه ساز و يا مواردي مانند اين. تمامي برنامه‌هايي دسترسي روت دارند به دقت بررسي و بعد دسترسي رو بديد، يكي از اونها بعد از دسترسي به روت، تغييراتي رو داره اعمال ميكنه روي رام كه به هيچ شكلي جز فلش مجدد قابل حل نيست

ببینید من الان توی لیست برنامه سوپریوزر روت لیست برنامه هایی که به روت دسترسی دارند رو عرض میکنم

ADB SHELL
Com.anchorfree.service
Cydia subtrate
Link2sd
Sdmaid
Xmodegames

بد نیست اینم بگم که من تا قبل از بروز این مشکل اصلا کلش آو کلنز بازی نمیکردم و نرم افزار sdmaid همیشه رو گوشیم نصب بود
از وقتی این مشکل پدیدار شد وبعد از اینکه فکتوری ریست کردم و بعد از اون باز هم مشکل حل نشد به این نتیجه رسیدم که عامل همون روت گوشی هست ولی و اون نرم افزار sdmaid
برای دفعه ی بعد دیگه نصبش نکردم اما الان که اینجوری شد مطمین شدم از sdmaid نیست و مجدد نصبش کردم
پیشبینی شما چی‌ هستش
نرم افزاری برای ترمیم فایلهای خراب شده یا از بین رفته ی روت وجود نداره؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 14 اسفند 1393 15:46

karimi_4u,  
به احتمال زياد مشكل به Xmodegames مربوط هست. ضمن اينكه ممكنه دليلش يك يا چند برنامه باشه
به هر حال من بجز Link2SD‌ هيچ يك از اينهايي كه ليست كرديد رو معتبر و قابل اعتماد نميدونم

Ali$amir از این پست سپاسگزاري کرده است