در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

324

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 24 مهر 1385 18:13

محل سکونت

تهران-شهرک غرب

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 5 پست

'جيمز باند' توجه منتقدان را جلب کرد

توسط MAX » دوشنبه 15 آبان 1385 21:22

'جيمز باند' توجه منتقدان را جلب کرد

در نخستين نقدهای فيلم تازه جيمز باند، ايفای نقش جيمز باند توسط دانيل کريگ مورد توجه قرارگرفته و از آن به عنوان "فوق العاده" و "عالی" تقدير شد.

انتخاب دانيل کريگ برای نقش مامور مخفی زيرک و شيک پوش با بحث و جدل هايی همراه بود، با اين حال نخستين قضاوت ها حاکی از موفقيت اوست.

برخی از روزنامه های بريتانيا او را با شون کانری مقايسه کرده اند. کانری در هفت فيلم باند ظاهر شد و اخيرا به عنوان بهترين مامور ۰۰۷ همه دوران انتخاب شده است.

نقدهای اوليه همچنين اين فيلم را از "دايره فيلم های معمول جيمز باند" خارج کرده اند و آن را "بسيار باورپذيرتر" از نسخه های قبلی معرفی می کنند.

در ابتدا پيرس برازنان که در چهار فيلم گذشته جيمز باند نقش اين شخصيت را به عهده داشت، پيشنهاد تهيه کنندگان را برای بازی مجدد در اين نقش رد کرد.

زمانی که نهايتا دانيل کريگ برای ايفای نقش باند جايگزين برازنان شد، گروه کوچکی از هواداران ناخشنود فيلم خواستار بايکوت فيلم شدند.

'کازينو رويال' نخستين کتاب از مجموعه جيمز باند، نوشته ايان فلمينگ خالق اين شخصيت با کارگردانی مارتين کمپل کارگردان فيلم 'چشم طلايی' ( فيلم ديگری از جيمز باند) به فيلم برگردانده شده است.

از زمان انتخاب کريگ، سازندگان و بازيگر جيمز باند قول دادند که شخصيتی به مراتب انسانی تر و با جرات تر عرضه کنند.

کازينو رويال از ۱۷ نوامبر در بريتانيا روی پرده خواهد آمد.

فيلم قبلی جيمز باند، روز ديگر بمير، که پيرس برازنان و هالی بری در آن بازی می کردند، ۴۲۵ ميليون دلار از زمان نمايشش در سال ۲۰۰۲ فروش کرده است.

BBC

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 10 مهمان