در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 17 فروردین 1394 06:34

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل سنسور جی ال ایکس g3

توسط CFD » دوشنبه 17 فروردین 1394 11:21

با سلام
من گوشی g3 رو با فایلی که توی سایت شما بود روت کردم،GLX_G3_V.2.6.4_20130701_GAPPS_ROOT_SWAP_TWRP_ROM.rar ، یعنی ابتدا حالت دانلودینگ بعد با نرم افزار فلش تولز ، گزینه دانلود رو زدم بعد از اتمام پیغام اوکی اومد، بعد باتری رو خارج کردم و دوباره زدم، گوشی را wipe کردم، (حالت دیفالتش)، بعد گوشی رو روشن کردم به راحتی روشن شد و توی قسمت تنظیمات factory reset کردم. اما موقع تماس گرفتن صفحه گوشی سیاه میشه، هیچی نشون نمیده تا زمانی که تماس قطع بشه..
چه کار باید بکنم. لطفا کمک کنید.

New Member

no avatar
9

تشکر کرده: 11 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 15 اسفند 1393 06:54

Re: مشکل سنسور جی ال ایکس g3

توسط mailbox116 » پنج شنبه 20 فروردین 1394 07:15

CFD,
سلام
من هم همین مشکل رو داشتم.اگه یه جستجویی در انجمن می کردید به روش حلش می رسیدید.
در هرصورت,مشکل سنسور مجاورت (سیاه شدن صفحه هنگام تماس) با فلش زدن فایل بوت فریمور ۲.۶.۴ حل میشه.اما این فریمور بالایی که شما دانلود کردید فایل بوت اون مال نسخه ۲.۶.۶ است!
کافیه برای حل مشکل, فایل بوت ۲.۶.۴ که  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  آپلود کردم رو فلش بزنید یعنی فقط در Flash Tool تیک BOOTIMG رو بزنید و روی قسمت جلوی BOOTIMG که مسیر فایل بوت رو نوشته کلیک کنید تا پنجره انتخاب فایل باز بشه و فایلی که دانلود کردید رو انتخاب کنید.
امام علی (ع):زَکوةُ العِلمِ نَشرُهُ؛زکات علم نشر دادن آن است. میزان الحکمة،ج 8،ص 3958

CFD از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 17 فروردین 1394 06:34

Re: مشکل سنسور جی ال ایکس g3

توسط CFD » پنج شنبه 20 فروردین 1394 11:17

mailbox116 نوشته است:CFD,
سلام
من هم همین مشکل رو داشتم.اگه یه جستجویی در انجمن می کردید به روش حلش می رسیدید.
در هرصورت,مشکل سنسور مجاورت (سیاه شدن صفحه هنگام تماس) با فلش زدن فایل بوت فریمور ۲.۶.۴ حل میشه.اما این فریمور بالایی که شما دانلود کردید فایل بوت اون مال نسخه ۲.۶.۶ است!
کافیه برای حل مشکل, فایل بوت ۲.۶.۴ که  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  آپلود کردم رو فلش بزنید یعنی فقط در Flash Tool تیک BOOTIMG رو بزنید و روی قسمت جلوی BOOTIMG که مسیر فایل بوت رو نوشته کلیک کنید تا پنجره انتخاب فایل باز بشه و فایلی که دانلود کردید رو انتخاب کنید.

سلام
ممنون
مشکل حل شد من بوت ورژن 2.6.6 رو استفاده کردم درست شد.
دمت گرم

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است