در این بخش می‌توانید در رابطه با شبكه، امنيت و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Major II

Major II

no avatar
72

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 10 آبان 1389 00:20

آرشيو سپاس: 111 مرتبه در 24 پست

یه نفر برنامه نویس اشنا با هک میخواستم

توسط tamcat2010 » چهارشنبه 19 فروردین 1394 14:36

سلام
کسی هست که در مورد برنامه نویسی سایت و هک ان اطلاعات بده البته این اطلاعات در حد المپیک باشه
خوشبختی، فاصله ی این بدختی تا بدبختی بعدی است . چارلی چاپلین

Major II

Major II

no avatar
459

تشکر کرده: 88 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 6 تیر 1389 19:04

آرشيو سپاس: 6 مرتبه در 2 پست

Re: یه نفر برنامه نویس اشنا با هک میخواستم

توسط IrIsT » شنبه 23 آبان 1394 10:00

سلام.
ببخشید که این تاپیک واسه خیلی وقته.اما کسی جواب نداد.
سوال شما خیلی گنگ هستش.
منظورتون چیه؟برنامه نویسی سایت ها زبان های مختلفی دارن با سیستم عامل های مختلف php Or asp OR html or Jsp و سیستم عامل های لینوکس و ویندوز ( با زیرمجموعه های مختلف )
حالا شما چه برنامه نویسی میخوای و اینکه چه چیزی رو میخوای هک کنی؟
هک چیزی نیست که بگیی اگه برنامه نویسی بلد باشی هک هم بلدی
روش های هک گستردگی زیادی داره.از باگ های اپلیکیشن ها میشه استفاده کرد.از سرور هایی که میزبانی سایت انجام میدن میشه نفود کرد.
حتی حملات دیداس و ... هم جزو هکر و نفوذگری حساب میشه
حالا شما میخوای تا چه اندازه بری؟اگه منظورت سایت های معمولی هستش.اصولا بیشترین هکر های ایران ( هکر نیستن.فقط نام هکر رو روی خودشون گذاشتن ) میان از پله اول میپرن به پله آخر اپلیکیشن.میاد بدون هیچ پیش زمینه ای اول میره دوره کلاس های ........ بعد میگه هکر هستم.حالا چیا بلده؟sql یا xss یا حد پرش یک اسکریپت دیداس perl دانلود کنه یکی سایت رو با هزار زحمت بخوابونه
اما اگه شما میخوای خودت یاد بگیری,اول با زبان برنامه نویسی که سایت نوشته شده آشنایی داشته باش.مثلا همین php
بعد نفوذ ازز طریق اپلیکیشن ها,بر اساس یک سری توابعی که در سایت استفاده میشه هستش.مثلا کوری های که اصلا چک نمیشن,باعث میشن که سایت خطاهایی رو بده که اصلا این ورودی ها چک نمیشه و باعث نفوذ در سایت میشه.
این سایت رو درست کردم.واسه سایت هایی که آسیب پذیری sql injection و xss دارن :
http://xssed.ir
میتونید ببینید مثلا روی یکی نوشته sql injection که میشه با تزریق یک سری کد,به ادمین و ..... نفوذ کرد
یا xss که میشه یک کد جاوا رو اجرا کرد یا کوکی رو دزدید.
من کارم پن تست هستش.البته وابسته به هیچ جا هم نیستم.چون چندسال هستش که اومدم تو این زمینه,اگه سوالی بود,به عنوان کوچیک ترین عضو این جامعه میتونم تا جدودی کمکتون کنم.
اگه سوالی بود در همین تاپیک بپرسین.سعی میکنم بیشتر بیام داخل سایت.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
)

آیدی تلگرام : [url]@AmirAm67[/url]    -   ایمیل :  iedb.team@gmail.com

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند