در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 26 فروردین 1394 22:13

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل در بک آپ گیری از مخاطبین

توسط game7 » چهارشنبه 26 فروردین 1394 22:34

سلام
گوشی بنده اندروید هست و با مشکل جدی روبرو هستم لطفا راهنماییم کنید
کلکتور صفحه نمایش گوشیم در اثر ضربات زیاد سوخته و صفحه نمایش گوشیم سفید رنگ هست ( ضربه زیاد جدی نبوده ، همون ضربات روزمره هست که به هر گوشی وارد می شود اما چون مدل گوشیم جی ال ایکس بود صفحه نمایشش از کار افتاد :دی )
الان گوشیم سالم سالم کار می کنه ، یعنی از کار نیفتاده و به کارش داره ادامه می ده ، حتی چند روز بعد از اینکه صفحه نمایشش سفید شد ( کلکتورش سوخت ) گوشیم چند باری زنگ خورد و من حفظی گزینه تماس رو روی صفحه با انگشتم کشیدم راست و جواب دادم . تمام مخاطب ها و لیست شماره هام روی حافظه تلفنم هست و نمی دونم چطوری ازش یه بک آپ بگیرم و روی یک گوشی دیگه منتقل کنم
البته برنامه های متعددی برای این کار هست و یا حتی از طریق خود contact گوشی میشه انجام داد اما همانطور که گفتم صفحش سوخته و دیگه مثل جواب دادن تلفن نیست که بتونم حفظی گزینه پاسخ را بزنم . می خواستم ببینم راهی هست که با وصل کردن حافظه گوشی به کامپیوتر بتونم لیست شماره هام رو پیدا و کپی کنم ؟ اصلا این شماره ها که توی اندروید بر روی حافظه داخلی گوشی ذخیره می شوند توی کدوم پوشه می روند ؟ محل قرار گیری این داده ها تو کجای حافظه داخلی گوشیم هست ؟ البته اینم بگم دکمه volume down گوشیم سوخته :D تازه سوکت هدست هم کار نمی کنه و از کار افتاده
البته اینم بگم تا حالا 4 بار دیگه کلکتورش سوخته بود و برده بودمش تعمیر و با حساب گارانتی تعویضش کردند ، اما الان دیگه زمان گارانتیش گذشته و باید حدود 140 ت هزینه کنم و صرف نمی کنه ، می خوام از مخاطبینش بک آپ بگیرم و یه گوشی جدید بگیرم و بک آپ رو بفرستم رو گوشی جدیده ، فقط موندم glx spider1 بگیرم یا lg l90 ؟ می ترسم اگه اسپایدر وان رو بگیرم بازم مثل این هی یه چیزش بسوزه و در بره ، اما هرچی نیگا می کنم از لحاظ عددی همه چیز اسپایدر از ال جی بالا تره ، لطفا در هر دو تا سوال راهنماییم کنید . ( 1) بک آپ گیری از مخاطب بدون دست زدن به صفحه گوشی و با وصل کردن اون به کامپیوتر ... 2) راهنمایی در خرید گوشی بین الجی ال 90 و اسپایدر وان... )  ممنون .

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل در بک آپ گیری از مخاطبین

توسط Mahdi1944 » شنبه 12 اردیبهشت 1394 20:33

game7,  
برنامه Wondershare Dr.Fone for Androidرو تست کنید،‌ امکان استخراج اطلاعات گوشی رو داره، البته فکر میکنم نیاز هست که USB Debugging فعال باشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Ali$amir از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
6

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 17 تیر 1394 12:12

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط shekoufeh22 » چهارشنبه 17 تیر 1394 12:16

سلام.. من گوشیم HTC هست و  touch screen  سوخته و صفحه لمسش کار نمیکنه… چه جوری باید اطلاعات داخلشو بردارم.برنامه ای هست که اینکارو انجام بده

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 25 مرداد 1394 23:13

shekoufeh22,  
همین برنامه‌هایی که در پست قبل نوشتم برای شما هم قابل استفاده هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد