در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 9 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 فروردین 1394 10:34

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

معرفی مکانیک حرفه ای برای پراید و کمک در مورد تعمیر پراید

توسط vahid_itc » شنبه 29 فروردین 1394 11:17

سلام وقت بخیر
دوستان بنده یک پراید کاربراتور 81 دارم دم عید 94 خریدم
تا یک هفته اول ماشین هیچ ایرادی نداشت چون فروشنده هم گفته بود ماشین تازه تعمیر است و سر سیلند هم تازه تعمیر کرده و تا یک ماه هر هزینه موتوری داشته باشه به عهده فروشنده است+

مشکل اینه صبح که ماشین رو روشن میکنم چند دقیقه دود آبی میده که کمی هم بو داره بعد کاملاً قطع میشه دود بیشتر از پنج دقیقه طول نمیکشه ،کلا وقتی ماشین حدود شش ساعت بیشتر خاموش باشه موقع روشن شدن ممکنه چند دقیقه دود کنه البته بعضی صبح ها هم که روشن میکنم یا دود نمی کنه یا خیلی کم دود میکنه
از فروشنده آدرس مکانیکی که ماشین رو تعمیر کرده گرفتم رفتم پیشش گفت این ماشین همه چیش تعمیر ، تعویض و چک شده فقط یک دست رینگ پیستون لازم داره ولی بهم گفت این موتور کره است (البته رو سر سیلندر زده مگا موتور!) و حیفه باز بشه و تا مجبور نشدی بهتره بازش نکنی منظورش این بود اگه هر وقت دود طولانی شد رینگ و پیستون رو عوض کنم چون کیفیت قطعات تولیدی الان پائینه به پای فابریک نمیرسه و در صورت تعویض در آینده ممکنه دچار مشکلات بشه گفت با این وضعیت حداقل یک سال یک سال و نیم برات کار میکنه

حالا موندم چیکار کنم عوض کنم یا نه اگه عوض کردم رینگ و پیستون کیفیت بالا چی بگیرم
* لطفا یک مکانیک حرفه ای برای پراید معرفی کنید که کارش خیلی درست باشه تا بتونم بهترین تصمیم رو بگیرم
لطفا نظرتون رو درباره نمایندگی هم بفرمائید آیا بهتر نیست ماشین رو ببرم نمایندگی شماره یک سایپا ؟

دوستان اگر شخص حرفه ای برای تنظیم فرمان و جعبه فرمان سراغ دارید ممنون میشم راهنمائی کنید