ایا واقعیت داره؟واقعا!!!!!!!!!!

در اين بخش شهداء و ايثارگران جنگ معرفي و درباره‌ي حماسه دفاع مقدس بحث ميشود

مدیران انجمن: moh-597, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 155
تاریخ عضویت: شنبه 1 شهریور 1393, 12:18 am
محل اقامت: بوشهر
سپاس‌های ارسالی: 517 بار
سپاس‌های دریافتی: 364 بار
تماس:

ایا واقعیت داره؟واقعا!!!!!!!!!!

پست توسط mosiuo » جمعه 11 اردیبهشت 1394, 1:40 am

با سلام خدمت دوستان عزیز.یه مطلبی امروز دیدم که البته هیچ منبعی هم نداشت اما برام خیلی جالب بود به طور خلاصه میگمش اگه کسی در موردش اطلاعی داره لطف کنه و صحت و سقمشو بگه/
تو متنی که دیدم نوشته بود دلیل شکست امریکا در عملیات پنجه عقاب یعنی عملیات ازاد سازی گروگانهاشون در تهران بعد از انقلاب در سال 59 که در طبس انجام شد رو نه طوفان شن بلکه حمله جنگنده های روسی معرفی کرده بود و حتی بیان کرده بود که در فردای روز بعد از عملیات هواپیماها و بالگردهای باقی مانده در منطقه عملیا رو جنگنده های روسی منهدم کردند که منجر به شهید شدن شهید منتظر قائم شد و کار نیروی هوای خودمون نبوده .طبق این متن کل قضیه بر تغیر کرده.هر چند که به هر صورت عملیات امریکا در ایران شکست خورد ولی بهر صورت دلیل شکست مهمه.
حالا اگه خاستین کل متن رو با ذکر دقیق جزعیات میزارم.
اشک های که پس از هر شکست میریزیم، عرق هایست که برای پیروزی نریخته ایم!!!

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3557
تاریخ عضویت: یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 12:44 pm
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3908 بار
سپاس‌های دریافتی: 7879 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » جمعه 11 اردیبهشت 1394, 11:23 am

سلام
همین چند روز پیش که سالگردِ ماجرای طبس بود , یکی از فرماندهان نظامی گفت:
الان میخوام چیزی رو بگم که برای اولین بار در مورد ماجرای طبس گفته میشه .
طوفان شن نشد در اون روز . یکی از هلیکوپترها برای سوختگیری میاد که بشینه نزدیک هواپیمای سوخت رسان . بادِ پره هاش باعث بلند شدن گرد و خاک و شن میشه و خلبان دیدش کم میشه و میخوره به سوخت رسان و اون ماجرا پیش میاد
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2121
تاریخ عضویت: چهار شنبه 23 بهمن 1392, 11:40 am
سپاس‌های ارسالی: 4083 بار
سپاس‌های دریافتی: 5496 بار

Re: ایا واقعیت داره؟واقعا!!!!!!!!!!

پست توسط bamn » جمعه 11 اردیبهشت 1394, 11:59 am

  ببینید دوستان ، یک عده هستند که این روزها راه افتاده اند تا اصل ماجرا را زیر سئوال ببرند و هدفشان چیست؟ وقتی بتوانند ثابت کنند معجره نبوده، آنوقت به تصور خودشان ثابت کرده اند که خدا پشتیبان نظام مقدس اسلامی ایران و انقلاب نبوده و نیست!

همین هفته در شماره جدید برنامه دکتر سلام به یکی از این موارد اشاره شد ؛ یکی از آخوندک های انگلیسی در برنامه ماهواره ای اش می گوید ماجرای طبس طوفان شن و معجزه خدا نبود بلکه کار تسلیحات لیزری شوروی بود!!!

فرض بگیریم که چنین سلاحی وجود داشته است (الان که حدود 35 سال می گذرد هنوز معتقدان به افسانه هارپ نتوانسته اند وجودش را ثابت کنند!) خب ، شوروی از این اقدام چه سودی می برد؟ مگر همان زمان شوروی در حال مسلح کردن عراق برای حمله به ایران نبود؟ آیا تغییری در روابط ایران و شوروی رخ داد؟ آیا شوروی برای بهره برداری سیاسی از این موضوع و نزدیک کردن حکومت نوپای ایران به خودش از این اتفاق بهره برداری کرد؟ ...

حالا برویم سر فرض دوم یعنی بمباران هلی کوپترهای آمریکایی توسط شوروی . تمام سئوالات بالا را اضافه کنید به اینکه آیا اعترافات خلبانان ایرانی در خصوص بمباران هلی کوپترها با دستور مستقیم بنی صدر جعلی است؟ آیا تمامی اطلاعات و پرونده های موجود درباره این اتفاق که بمباران هلی کوپترها توسط هواپیماهای ایران را تایید می کند جعلی است؟ آیا اگر این فرضیه درست بود حکومت انقلابی ایران و شخص امام خمینی (ره) که شعار نه شرقی ، نه غربی سر می دادند آن را لاپوشانی می کردند؟ و ...

اما در مورد فرض سوم که جناب


MOHAMMAD_ASEMOONI مطرح کرده اند ؛ سئوال بنده این است که آیا خلبانان آمریکایی برای چنین شرایطی آموزش ندیده بودند؟ آیا صحت ندارد که سال 56 آمریکا و ایران در همین محل رزمایش برگزار کرده و نظامیان آمریکایی کاملاً با مختصات ، جغرافیا و آب و هوا و خاک محل آشنا بوده اند؟ آیا اگر هم طوفانی در کار نبوده و فقط یک خطای انسانی این برنامه ریزی چند ماهه و پر هزینه را از بین برده باز هم نمی توان آن را معجزه الهی نامید؟ باز هم نمی توان گفت خداوند با این اتفاق ترس در دل نظامیان آمریکایی افکنده که سوار هواپیماهایشان شده و با این خفت از مهلکه گریخته اند؟!


پس خوب فکر کنید ، کسانی که به این سخنان و شایعات دامن می زنند چه کسانی هستند و چه نیاتی دارند؟ خیلی از کسانی که قرار بود در حمله نظامیان آمریکایی با آنها همکاری کنند اسمشان توی برگه هایی بوده که در آن هلی کوپترها وجود داشته . بعضی دو ماه بعد در کودتای نوژه دستگیر شدند و بعضی مثل بنی صدر و مجاهدین بیشتر از یک سال طول کشید تا چهره واقعی خودشان را به مردم نشان بدهند ، اما بعضی ها هم هیچ وقت شناخته نشدند!
 
 
 
کانال های بنده :

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]


Major
Major
پست: 670
تاریخ عضویت: شنبه 3 شهریور 1386, 2:02 pm
سپاس‌های ارسالی: 373 بار
سپاس‌های دریافتی: 1777 بار

Re: ایا واقعیت داره؟واقعا!!!!!!!!!!

پست توسط ramin-am » جمعه 11 اردیبهشت 1394, 2:21 pm

اگر خدا با ما هست پس چه کسی با آنهاست ؟ اگه این سوال رو جوابش رو بتونید بدید میفهیمد که معجزه بوده یا عومال طبیعی
به رویاهایت بی اندیش ..........

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 155
تاریخ عضویت: شنبه 1 شهریور 1393, 12:18 am
محل اقامت: بوشهر
سپاس‌های ارسالی: 517 بار
سپاس‌های دریافتی: 364 بار
تماس:

Re: ایا واقعیت داره؟واقعا!!!!!!!!!!

پست توسط mosiuo » جمعه 11 اردیبهشت 1394, 4:59 pm

بحث سر این که معجزه بوده یا نه نیست یا لاعقا برا من نیست چون هر چی بوده باعث شده اونا ایران رو سرزمین نفرین شده ای برا خودشون بدونن و ارزوی دستیابی بهش رو تا ابد داشته باشه.نکته این قضیه اینه که اگه اونا چندین ماه در حال تمرین نظامی این عملیات بودن و فرض بوججود اومدن طوفان شن رو هم میدادن پس حتما تمرین برخورد با طوفان شن رو هم انجام دادن و براش امادگی داشتن مگر این که طوفان اونقدر سهمگین بوده باشه که تبدیل به یه معجزه و اتفاق نادر طبیعی شده باشه .
اما احتمال بمباران توسط شوروی رو بنده خیلی ضعیف میدونم چون اگه کار شوروی بود باید این کارش رو تو بوق و کرنا میزاشت تا همه از قدرت شوروی و برتری نسبت به رقیبش امریکا پی ببرن و حتی با وجود این فرضیه باز بمباران باقی مانده هلیکوپتر ها در فردای ان روز باز منطقی نمیاد .
اما طبق صحبت دوستمون باید تو این قضیه به صحبتهای شاهدین قضیه رجوع کنیم تا این مطالبی که بعد از گذشت 30 سال گفته میشه.شاید وجود داشتن این شهود زنده در صحنه عملیات برای انکار نظریهای بالا کافی باشه.
اما بهر حال بعد گذشت 30 سال از این قضیه مهم شکست امریکا در خاک ایران هست .پیدا کردن معجزه در زمان حیات این انقلاب زیاد سخت نیست فقط کافیه عمر انقلاب رو برسی کرد.
اشک های که پس از هر شکست میریزیم، عرق هایست که برای پیروزی نریخته ایم!!!

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3557
تاریخ عضویت: یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 12:44 pm
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3908 بار
سپاس‌های دریافتی: 7879 بار

Re: ایا واقعیت داره؟واقعا!!!!!!!!!!

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » جمعه 11 اردیبهشت 1394, 5:48 pm

bamn نوشته شده:MOHAMMAD_ASEMOONI مطرح کرده اند ؛ سئوال بنده این است که آیا خلبانان آمریکایی برای چنین شرایطی آموزش ندیده بودند؟
آیا صحت ندارد که سال 56 آمریکا و ایران در همین محل رزمایش برگزار کرده و نظامیان آمریکایی کاملاً با مختصات ، جغرافیا و آب و هوا و خاک محل آشنا بوده اند؟ آیا اگر هم طوفانی در کار نبوده و فقط یک خطای انسانی این برنامه ریزی چند ماهه و پر هزینه را از بین برده باز هم نمی توان آن را معجزه الهی نامید؟ باز هم نمی توان گفت خداوند با این اتفاق ترس در دل نظامیان آمریکایی افکنده که سوار هواپیماهایشان شده و با این خفت از مهلکه گریخته اند؟!


پس خوب فکر کنید ، کسانی که به این سخنان و شایعات دامن می زنند چه کسانی هستند و چه نیاتی دارند؟
خیلی از کسانی که قرار بود در حمله نظامیان آمریکایی با آنها همکاری کنند اسمشان توی برگه هایی بوده که در آن هلی کوپترها وجود داشته .
بعضی دو ماه بعد در کودتای نوژه دستگیر شدند و بعضی مثل بنی صدر و مجاهدین بیشتر از یک سال طول کشید تا چهره واقعی خودشان را به مردم نشان بدهند ، اما بعضی ها هم هیچ وقت شناخته نشدند!
[/quote]
سلام
شما فیلم مستندِ حمله به خانه ی بن لادن و کشتنش رو دیدین ؟

2 تا هلیکوپتر فوق مدرن 60 ملیون دلاری که میگفتن سقوط کردن تو کارش نیست و حتی اگر خلبان بخواد مانور خطرناک انجام بده باهاش , کامپیوترهای هلیکوپتر مانع از کار خلبان میشن
بهترین خلبانها رو انتخاب کردند
6 ماه آموزش و نقشه کشی و بارها و بارها تمرینِ انجام عملیات در جائی که شبیه خونه ی بن لادن ساخته بودند
خودِ اوباما و معاونش و فرماندهانِ رده اولِ ارتش مستقیماً عملیات رو میدیدند و میشنیدند و رهبری میکردند
قرار بود یک هلیکوپتر روی سقف خانه بشینه و یکی در حیاط تا از زمین و پشت بام بهشون حمله کنند
حیاط خانه بسیار بزرگ بود
با تمام این تفاصیل و آمادگیها , به علتِ باد ناشی از چرخش پروانه ی هلیکوپتری که خواست در حیاط بشینه هلیکوپتر تعادلش به هم خورد و نه خلبان ماهر نه کامپیوترهای هلکوپتر تونستند کنترلش کنند و خورد به دیوار حیاط و دمش کنده شد و خلبان مجبور شد همونجا بشینه تا نابود نشه چون بدون دم اصلاً قابل کنترل نیست
اوباما بعداً تو مصاحبه اش گفت همون موقع حادثه ی طبس اومد جلو چشمم و نفسها در سبنه حبس شد و گفتیم یه بار دیگه هم قراره تکرار بشه .


وقتی هم که عملیات تمام شد همگی در اتاق فرماندهی یک نفس راحت کشیدند
شکی نیست که هر اتفاقی میافته در عالم هستی همگی با اطلاع خدا و اذن و اجازه ی او هست
بشر هم همیشه سعی کرده که همه ی حالتها رو در حد علم و دانش محددودش پیش بینی کنه تا مانع از شکست بشه اما امور دنیا گوناگونی خیلی خیلی زیادی داره و محاله انسان بتونه همه ی احتمالات رو در نظر بگیره و طوری نقشه ریزی کنه که هییییچ احتمالی پیش نیاد
مثال:
برای یک هواپیما زره ضد گلوله نصب میکنند
برای خلبان لباس ضد گلوله
چتر نجات
صندلی پرنده
سیستمهای اتوماتیک تا هواپیما بتونه با یک موتور و یک سکان و یک دم هم به پروازش ادامه بده و دهها اقدامات ایمنی دیگه اما باز هم اون هواپیما سقوط میکنه و خلبانش کشته میشه
بعدش انسان حادثه رو بررسی میکنه و کاری میکنه که دیگه اون حادثه پیش نیاد اما باز هم حادثه ی دیگری پیش میاد
برای همینه که خدا میفرماید:
هی مکر و حیله میکنند و خدا هم مکر و حیله میکند و مکر حیله ی خدا همواره بالاتر هست چون دانای مطلق هست
علم و دانش قدرت میده به صاحبش پس دانای مطلق بی شک قدرتمندِ مطلق هم هست و همیشه پیروز (غالب)
لا غالِبَ إلّا الله
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 49
تاریخ عضویت: جمعه 23 خرداد 1393, 9:28 pm
سپاس‌های ارسالی: 37 بار
سپاس‌های دریافتی: 139 بار

Re: ایا واقعیت داره؟واقعا!!!!!!!!!!

پست توسط 214st-2 » شنبه 12 اردیبهشت 1394, 11:39 am

سلاح لیزری شوروی :???: :???: :???: :???: :???:
ولی من میخوام یه نظریه رو مطرح کنم دوستان بهش فکر کنند:
نکته:روی ناوهای هواپیمابر آمریکایی از یک نوع تابلو نوری برا هدایت خلبانها به منظور پیدا کردن زاویه درست فرود استفاده میکنند،
خلبان زمانی نور سبز را میبینه که زاویه فرود درستی داشته باشه.
حالا بریم طبس:
اول هلیکوپترها در کنار باند با زاویه مشخص فرود میان،
لامپهای سبز روی هلیکوپترها نسب شده چون از موتور هلیکوپتر برق میگیره
باندهای فرود تو کشور ما در مسیر شرق به غرب ساخته میشن به خاطر جریانات هوایی
سی130 ها یکی یکی با استفاده از مسیری که نور سبز بهشون نشون میده فرود میان
یکی از سی130ها در مسیر فرود با هلیکوپتر کنار باند برخورد میکنه و.....
البته چون تصاویر کمی از محل حادثه پخش شده(حالا چرا خدا میدونه)
نمیشه محکم درباره حادثه صحبت کرد اما چند چیز برای من حتمی هست
1:آمریکاییها دروغ میگن و تمام ماجرا را تعریف نکردند شایدم هیچ وقت تعریف نکنند.(چون گندی بوده که خودشون زدند)
2:مقصر خلبان و هلیکوپترها نیستند
(این نوع هلیکوپترها طوری تجهیز شدند که خلبان میتونه تو تاریکی مطلق پرواز کنه،موتورها هم کلا برای شرایط طوفانی ساخته شدند)
3:مساله طوفان شن هم کلا مردوده چون اگه طوفان شن بوده چجوریه اونجا رو ترک کردند
تعدادی ایرانی هم اونجا بودن که هیچ وقت گفته های اونها مستند سازی نشده شایدم شده ولی منتشر نمیشه
کلا قضیه تو هاله ای از ابهام است هم امریکاییها و هم ایرانیها چندان مستند و دقیق حرف نمیزنند
هر دو طرف هم به ماجرای طوفان راضی هستند

ارسال پست

بازگشت به “حماسه دفاع مقدس”