کتاب غرش رعد منتشر شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با دستاوردها و اخبار نيروي هوايي ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2612 بار
سپاس‌های دریافتی: 5558 بار
تماس:

کتاب غرش رعد منتشر شد

پست توسط moh-597 » چهار شنبه 16 اردیبهشت 1394, 10:14 am

بالاخره نزدیک به سه سال و اندی مطالعه و تحقیق اینجانب به ثمر نشست و کتاب غرش رعد که در بر گیرنده خاطرات امیر سرتیپ خلبان عبدالحمید نجفی می باشد منتشر گردید

در راه تهیه این کتاب سختی های فراوانی متحمل شدم کار مصاحبه و تحقیق را از شهریور ماه سال 1390 آغاز نمودیم کار مصاحبه و نگارش حدود سه سال زمان برد به دلیل حجم بالای اتفاقاتی که در کتاب رخ داده و همچنین پستی و بلندی های که طی کردیم عملا تا پایان سال 93 کار نهایی شد . جمع آوری مستندات بسیار زمان بر بود ولی خدارا شکر می کنم که به سرانجام رسیدیم

سعی می کردم همزمان با مصاحبه کار نوشتن را نیز انجام دهم چون ما به صورت سوال و جواب جلو می رفتیم خیلی کار برایم سخت تر می شد چون می بایست صحبتهای ایشان را به صورت متنی روان درآورم تا جذابیت خاص خودش را داسته باشد با توجه به تجربه قبلی تصمیم گرفتم کتاب را از زبان ایشان جلو ببرم تا کسانی که کتاب را مطالعه نمایند یک داستان روان همراه با تاریخ دقیق که شامل روز واقعه هم می شد را بخوانند البته با توجه به اینکه گفته های ایشان پراکنده و از لحاظ تاریخی به صورت نامنظم بیان می شد در شروع کار به واسطه اینکه آشنایی کاملی روی قضیه نداشتم مشکلات فراوانی داشتیم ولی رفته رفته کار بهتر شد

بهرحال با تمام تلاشی که انجام شد کار ویرایش کتاب در مهر سال 1393 به اتمام رسید و شروع به بازخوانی و اصلاح نمودم که این کار تا اواخر بهمن ماه به طول انجامید و کتاب تحویل ناشر گردید به دلیل اینکه محتوای کتاب بسیار منحصربه فرد می باشد حساسیت بسیاری روی کار انجام دادم

داستان کتاب درباره فردی است که بعداز شهید اردستانی در تایپ اف 5 رکورددار پرواز برون مرزی است ایشان در طول 8 سال دفاع مقدس 425 سورتی پرواز جنگی ثبت شده انجام داده اند و طی آن 132 عملیات برون مرزی موفق را سپری نموده اند چهاربار درگیری هوایی داشته که یکبار منجر به هدف قراردادن هواپیمای میگ 23 و یکبار در دره های سردشت منجر به برخورد یک فروند میگ 21 با کوه می شوند داستان درگیری 45 روزه ایشان همراه با شهید صیادشیرازی در کردستان و ... از نکات بارز کتاب می باشد

این کتاب در نمایشگاه کتاب تهران برای اولین بار عرضه می شود قیمت کتاب 25000 تومان و تیراژ آن 2000 نسخه می باشد کار تحقیق را من و دوست خوبم شهرام جانفشان انجام دادیم و نویسنده آن نیز بنده حقیر می باشم

به امید آنکه با خواندن آن علاوه بر اینکه لذت ببرید ناگفته های بسیاری نیز برای شما بازگو شود

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
پاينده باد ايران زنده باد ايراني

وبلاگ من

صفحه اینستاگرام

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: بوشهر
سپاس‌های ارسالی: 14427 بار
سپاس‌های دریافتی: 3458 بار

Re: کتاب غرش رعد منتشر شد

پست توسط reza4087 » چهار شنبه 16 اردیبهشت 1394, 4:20 pm

برنامه ای برای فروش اینترنتی این کتاب دارین؟

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط moh-597 » چهار شنبه 16 اردیبهشت 1394, 4:57 pm

reza4087 نوشته شده:برنامه ای برای فروش اینترنتی این کتاب دارین؟

انشالله بزودی در همین قسمت اعلام می کنم

وبلاگ من

صفحه اینستاگرام

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72056 بار
سپاس‌های دریافتی: 31413 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 16 اردیبهشت 1394, 6:48 pm

moh-597 عزیز
صمیمانه بهتون خسته نباشید و تبریک میگم :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Furious Poster
Furious Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1067 بار
سپاس‌های دریافتی: 1211 بار

پست توسط saied tomcat » پنج شنبه 17 اردیبهشت 1394, 5:50 pm

سلام
ممنون و متشکر از زحماتتون
انشاالله خدا پاداش این کار خیر شما رو بده
واقعا کار بزرگی کردید
ولی فروش اینترنتی رو فراموش نکنید
باعث افتخارمون هستید

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط moh-597 » پنج شنبه 17 اردیبهشت 1394, 5:51 pm

سلام دوستان برای تهیه کتاب غرش رعد می توانید به نمایشگاه کتاب تهران مراجعه کنید

شبستان راهرو 17 غرفه 20 انتشارات عماد فردا

طرح جلد کتاب

وبلاگ من

صفحه اینستاگرام

ارسال پست

بازگشت به “دستاوردها و اخبار نيروي هوايي”