در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 2 دی 1392 20:20

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

اعتراض

توسط pirmehdi » چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 19:23

چرا پستهایmpo حذف شده؟!!!!!!!!!!!!!!!!

mpo از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: اعتراض

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 19:42

سلام
نمیدونم در جریان هستید یا خیر، اما امروز دیتابیس سایت دچار مشکل شد و اطلاعات 7 اکانت کاربری به طور کامل حذف شده، در حال بررسی و در صورت امکان برگرداندن اطلاعات هستیم، در صورتی که ترمیم نشه، مجبور به ریستور کردن دیتابیس خواهیم شد و اگر این هم نشد، از دوستان درخواست میکنم مجددا در سیستم ثبت نام بفرمایند
صمیمانه از مشکلی که رخ داده عذرخواهی میکنم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

11 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 21:53

خوب شکر خدا تمام پست‌ها، اکانتها و اطلاعات حذف شده با موفقیت برگردانده شد، لطفا اگر مشکلی وجود داره گزارش بفرمایید تا بررسی و رفع بشه :razz:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

7 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major I

Major I

no avatar
187

تشکر کرده: 77 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 آذر 1387 23:07

آرشيو سپاس: 616 مرتبه در 101 پست

توسط Chaparral » چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 22:05

درود ...

اول تشکر کنم از مدیریت محترم سایت ، زحمت کشیدند و اکانت من رو برگردوندن به وضعیت عادی ...
دوم ، به مدیریت محترم پیشنهاد میکنم ، یه بررسی جامع انجام بدن در مورد ارتباط اکانتهای حذف شده با هم . الان که وارد شدم و از ارسال شماره فهمیدم ظاهرا اکانت جناب mpo  هم مثل اکانت من به مشکل برخورده بوده ، ممکنه ... شاید ... حمله ای هدفمند روی دیتابیس صورت گرفته بوده باشه .

سپاس

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 22:12

Chaparral,  
بله، به طور کلی 29 کاربر و 21 پست بعد از بکاپی که داشتیم دچار تغییرات شدند که تماما برگردانده شد، فقط برخی موارد مانند PM های طی 20 ساعت گذشته برگردانده نشد که اهمیتی ندارند فکر میکنم. در واقع شکر خدا اطلاعات حیاتی سایت به طور کامل برگشت
از میلاد عزیز هم برای همکاری در این زمینه سپاسگزارم  :razz:
در واقع حمله‌ای در کار نبوده و سرور سایت منابع کم آورده بود و کرش کرده که طی این مشکل، تمامی کاربرانی که در اون لحظه آنلاین بودند دچار مشکل شدند که به خیر گذشت

10 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند