در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 22 آبان 1390 12:43

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

خطای عجیب پروکسی

توسط m2sali » سه شنبه 5 خرداد 1394 13:26

خطای پروکسی برای کاربران شبکه دامین
سلام یه شبکه دامین دارم. با سرور 2008r2 . یه مدتی هست کاربرا حین استفاده از اینترنت یهو دسترسیشون قطع میشه و خطای پروکسی میاد. با اینکه تنظیمات پروکسی اونا درسته. باید یه بار با یوزر ادمین لاگین کنم. یه سایتی باز کنم. بعد خارج که میشم دسترسی اون یوزر درست شده.
دیگه خسته شدم. اول فک کردم از ویندوزاست . همه رو عوض کردم ولی بازم همونجوریه. خسته شدم .

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15459

تشکر کرده: 10130 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: خطای عجیب پروکسی

توسط Mahdi1944 » جمعه 15 خرداد 1394 08:56

m2sali,  
آیا ویندوز رو آپدیت هم میکنید؟ همچنین توصیه میکنم از ویندوز 2012r2 استفاده کنید که بسیار با ثبات تر هست، به هر حال این یک باگ هست که دلیل اون میتونه سیستم عامل و عدم پایداری اون باشه که با اپدیت ممکنه حل بشه و یا نقص در تجهیزان شبکه مثل روتر یا هاب و سویچ‌هایی هست که استفاده میکنید که مثلا توان اون تعداد و یا اون میزان ترافیک رو نداره یا مثلا در اثر حرارت یک لحظه سشن رو قظع میکنه و مواردی مانند این. به هر حال ابتدا ویندوز رو به 2012R2 انتقال بدید مشکل ممکنه حل بشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند