عدم کنترل بزاق

در اين بخش مي‌توانيد سوالات مرتبط با پزشکي را مطرح بفرماييد

مدیران انجمن: رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

عدم کنترل بزاق

پست توسط goodnessking » چهار شنبه 27 خرداد 1394, 11:03 am

با سلام و خسته نباشید.دختری 29 ساله هستم مدت سه سال است که به طور عصبی نمی توانم بزاق دهانم را کنترل کنم.به حدی که حتی هرگونه صحبت در مورد خوراکی نیز باعث آبکی شدن دهانم می شود و این مسئله مرا بسیار افسرده کرده است.برای درمان این بیماری به نظرتان به پزشک اعصاب مراجعه کنم یا پزشک دیگری؟بنده منتظر پاسخ شما می باشم.باتشکر

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3824 بار
سپاس‌های دریافتی: 7649 بار

Re: عدم کنترل بزاق

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » چهار شنبه 27 خرداد 1394, 2:42 pm

goodnessking نوشته شده:با سلام و خسته نباشید.

دختری 29 ساله هستم مدت سه سال است که به طور عصبی نمی توانم بزاق دهانم را کنترل کنم.به حدی که حتی هرگونه صحبت در مورد خوراکی نیز باعث آبکی شدن دهانم می شود و این مسئله مرا بسیار افسرده کرده است.برای درمان این بیماری به نظرتان به پزشک اعصاب مراجعه کنم یا پزشک دیگری؟

بنده منتظر پاسخ شما می باشم.

باتشکر

با سلام و خوش آمد به شما
میگین 3 ساله پس ارثی و ژنتیکی نیست .

به نظر خودتون چه اتفاقی باعث این مشکل شد ؟
مصرف دارو ؟
بیماری؟
جراحی ؟
صدمه ی روحی و عاطفی ؟
صدمه ی فیزیکی بدن ؟
مهاجرت به یک منطقه ی دیگه ؟
آیا فقط در بیداری هست یا در خواب هم همینطوره ؟
توی این 3 سال دکتر هم رفتین ؟ اگه بله نظرش چی بوده ؟

تست انگل انجام دادین ؟
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: عدم کنترل بزاق

پست توسط goodnessking » پنج شنبه 28 خرداد 1394, 6:09 pm

ممنون از پاسخگوییتون.نه دکتر نرفتم.چون نمی دونم چه دکتری برم.اما بنظر خودم 90% اش عصبی است .در خواب اینجوری نمیشم.فقط یه جور به این حالت آبریزش موقع شنیدن خوردنی جات عادت کردم و نمی تونم خودمو کنترل کنم.همش حس می کنم دیگه نمی تونم کنترلش کنم و به یک جور عادت تبدیل شده.

ارسال پست

بازگشت به “سوال پزشکي”