در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 16 تیر 1394 09:17

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

خاموش شدن خودرو

توسط ninamona » سه شنبه 16 تیر 1394 09:36

با سلام
من يه پرايد مدل 86 دوگانه شركتي دارم كه وقتي ميزنم رو گاز تو سرعت پايين مثلا پشت چراغ راهنما خاموش ميشه البته وقتي رو بنزين هم هست تو سربالايي ها داغ ميكنه يعني آمپرش تا وسط مي ياد و بعدش ريپ ميزنه و خاموش ميشه بهم گفتن از سنسور سرعتشه عوضش كردم بازم درست نشد گفتن از وايره جفت وايراشم عوض كردم بازم درست نشد گفتن از شمعشه اونم عوض كردم نشد البته قبلا چراغ چكش روشن ميشد ولي الان يه مدتيه كه ديگه روشن نميشه ديگه نميدونم چيكار كنم لطفا راهنماييم كنيد.

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

سه شنبه 16 تیر 1394 09:17

Re: خاموش شدن خودرو

توسط ninamona » پنج شنبه 25 تیر 1394 09:07

ninamona نوشته است:با سلام
من يه پرايد مدل 86 دوگانه شركتي دارم كه وقتي ميزنم رو گاز تو سرعت پايين مثلا پشت چراغ راهنما خاموش ميشه البته وقتي رو بنزين هم هست تو سربالايي ها داغ ميكنه يعني آمپرش تا وسط مي ياد و بعدش ريپ ميزنه و خاموش ميشه بهم گفتن از سنسور سرعتشه عوضش كردم بازم درست نشد گفتن از وايره جفت وايراشم عوض كردم بازم درست نشد گفتن از شمعشه اونم عوض كردم نشد البته قبلا چراغ چكش روشن ميشد ولي الان يه مدتيه كه ديگه روشن نميشه ديگه نميدونم چيكار كنم لطفا راهنماييم كنيد.

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

شنبه 24 مرداد 1394 17:09

توسط the.world.of.glue » شنبه 24 مرداد 1394 17:20

ببینید دوست عزیز
این موارد زمانی پیش میاد که سیستم سوخت رسانی کثیف باشه از جمله سوپاپ ها، انژکتور و ...
شما می تونین با ریختن یک تمیز کننده خوب این مشکل رو حل کنین
ضمنا اگر هر 5000 تا 7000 کیلومتر یک تمیز کننده در ماشین بریزین دیگه همچین مشکلی پیدا نمیکنین و ماشین کاملا خوش گاز می شه و به هیچ عنوان نیاز به باز کزدن انژکتور نیست.
برای راهنمایی بیشتر به این سایت مراجعه کنین
www.instagram.com/the.world.of.glue
www.theworldofglue.com

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
257

تشکر کرده: 213 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 29 آذر 1395 08:44

AZ

توسط mohammad-ranjbar » دوشنبه 7 فروردین 1396 23:26

ninamona نوشته است:با سلام

سلام دوست عزیز
اگر مشکل خاموش شدن روی دور ارام در حالا گاز دارید
استپر گاز . سوکت استپر از نظر لقی و سولفاته شدن . سنسور موقعیت دریچه گاز (پتانسیو متر دریچه گاز)

داغ کردن ماشین توی سربالایی اصلا ربطی به سیستم سوخت رسانی نداره و من توصیه میکنم بجای استفاده از خیلی از محصولات غیر اصولی و ضرر زدن به ماشین با بنزین خوب و تعویض زود تر از موعد ف_*ل_ن*__ر بنزین استفاده کنید
مایعی که بتونه کربن سوپاپ رو شست و شو بده حتما پدر انژکتور و پمپ بنزین و ریل سوخت و سر سیلندر و ... خیلی از چیزا رو درمیاره

اگر تعمیر موتور و کف تراشی انجام دادید احتمال داره از کوچه شدن محفظا احتراق باشه
اگر نه ترموستات و واتر پمپ و فشنگی اب و به موقع باز کزدن فن ها و درب رادیاتور و رسوب گرفتن رادیاتور و مجاری اب رو چک کنید
اگر واتر پمپ با تسمه دینام میچرخه شل بودن و سالم بودن تسمه چک بشه
اين جهان كوه است و فعل ما ندا سوي ما آيد نداها را صدا
فعل تو كان زايد از جان و تنت همچو فرزندي بگيرد دامنت
پس تو را هر غم كه پيش آيد ز درد بر كسي تهمت منه، بر خويش گرد
فعل تست اين غصه هاي دم به دم اين بود معناي قَد جَفٌَ القَلَم!

ASHKAN95 از این پست سپاسگزاري کرده است