در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با پزشکي به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 20 تیر 1394 14:08

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

چطوری چاق شم؟

توسط مریم و علی » شنبه 20 تیر 1394 14:19

سلام مریم هستم 24 سالمه 47 کیلو و قدم 167 هس دکتر گف 14 کیلو کمبود داری  قرص دگزامتازون داده میترسم عوارض داشته باشه استفاده نمیکنم 6 ماه دیگه عروسیمه لطفا راهنمایی کنین چطوری چاق شم؟

Major I

Major I

نماد کاربر
196

تشکر کرده: 899 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 23 خرداد 1388 18:11

داهات

آرشيو سپاس: 565 مرتبه در 104 پست

Re: چطوری چاق شم؟

توسط Ali$amir » شنبه 20 تیر 1394 20:24

سلام و خوش اومدی به سنترال  :razz:
ببخشید این طوری صحبت میکنم
در مرحله اول شما باید اعتماد بنفستون را بالا ببرید  :smile:
درسته دگزامتازون اشتها آور هست ولی فکر نکنم یک داروی پایه و واقعا موثر در چاق شدن باشه چون باعث تورم در بدن هم میشه که بنظر چاق کننده میاد!!!
این مطلب در مورد دگزامتازون میتونه براتون مفید باشه:
دگزا متازون یا آنطور که بعضا گفته می شود دگزا، یکی از داروهایی است که در اشکال مختلف خود (شربت، قرص، قطره، آمپول و پماد و محلولها) یکی از پرکاربردترین داروهاست و در نتیجه ابهامات و سوالات هم پیرامون آن زیاد است.

معرفی:

دگزامتازون یک دارو از دسته کورتیکو استروئید هاست. از داروهای معروف دیگر در این دسته میتوان به بتامتازون – کورتیزون – پردنیزولون و هیدروکورتیزون اشاره کرد. کورتیکو استروئیدها یا همان کورتون ها داراری اثرات گسترده ای در قسمتهای مختلف بدن هستند که این اثرات گسترده همانطور که می توانند در درمان طیف زیادی از بیماریها مفید باشند، می توانند عوارض جانبی زیادی هم به جا بگذارند.
دگزامتازون چه تاثیری در اشتها و چاق کردن دارد؟
پاسخ: دگزامتازون اشتها را زیاد می کند. علاوه بر آن از طریق ایجاد تورم در بدن شما را چاق می کند. در حقیقت یکی از عوارض استفاده زیاد از کورتون ها ایجاد تورم تدریجی در بدن و افزایش میزان چربی است که باعث پف کردن فرد شده و یا علامتی به نام ماه رخ! (یعنی گرد و پف کرده شدن صورت) می شود. در نتیجه بیمار احساس میکند که چاق و قوی بنیه شده است. اماحقیقت این است که تمام کورتون ها در استفاده مکرر باعث تحلیل رفتن عضلات وپوکی استخوان می شوند.در حقیقت دگزا متازون بدن شما را رسما به یک پفک تبدیل میکند.
سواد این چیزا ندارم ولی از کار پزشک شما تعجب میکنم
سعی کن از این دارو دوری کنی توی دنیا دید خوبی نسبت بهش نیست ولی درایران متاسفانه مصرف بالایی داره
اینجا هم می تونی اطلاعات بیشتری راجع به این دارو ببینی:
http://www.darooyab.ir/DrugInfoD.aspx?MGID=MjA5MQ==

و توصیه من راجع به چاق شدن، اول یک برنامه منظم ورزشی اصولی زیر نظر متخصص و کاربلد حرفه ای شروع کن و برنامه غذایی درست و حسابی زیر نظر متخصص تغذیه پیگیر باش
این بهترین راه حل هست
بنظر من دنبال داروهای معجزه گر و راه حل عجیب و غریب نباش که احتمال داره خدای نکرده به بدنتون صدمه جبران ناپذیری بزنید
وزن کم دارید ایراد نداره بدنتون که سالم هست این خودش نقطه قوت قضیه هست
استفاده از راه حل های نامناسب و داروهایی که عوارض دارند برای شما که دختر هستید درست نیست
بیشتر سعی کنید با یک رژیم غذایی مناسب و ورزش منظم به هدفتون برسید
یاعلی
خرم آن روز کزین منزل ویران بروم

راحت جان طلبم وز پی جانان بروم

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captain

نماد کاربر
982

تشکر کرده: 5355 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 آبان 1392 19:54

توسط Hesam - 1994 » شنبه 20 تیر 1394 23:17

مریم و علی نوشته است:سلام مریم هستم 24 سالمه 47 کیلو و قدم 167 هس دکتر گف 14 کیلو کمبود داری  قرص دگزامتازون داده میترسم عوارض داشته باشه استفاده نمیکنم 6 ماه دیگه عروسیمه لطفا راهنمایی کنین چطوری چاق شم؟

سلام
شما اول باید ببینی دکترت متخصص هست یا نیست
اگه متخصص هست که بنظر من حرفش حجته
اگه نیست برو پیش یه متخصص تغذیه
بذار تجربه خودم رو برات بگم
من خودم بخاطر کم پشت شدن موهام پیش یه دکتر پوست و مو رفتم
برام قرص فیناستراید نوشت
اومدم خونه هرکی که میدونست فیناستراید چیه بهم میگفت این دارو برات مشکل هورمونی و ... ایجاد میکنه
حتی دوستام هم که قبلا پیش دکتر رفته بودن استفاده نکردن
تو اینترنت هم گشتم
در انتها چیزی که از اینترنت دستم اومد این بود که دارو برای خانم ها قدغن هست و برای آقایون با قطع دارو پس از دوره درمان وضع هورمونی بدن برمیگرده به حالت سابق
دکترم هم متخصص پوست و مو هستن و توی شهرمون اسم و رسم داره
الان سه ماهه دارم مصرف میکنم مشکلی هم برام پیش نیومده
پس شرط استفاده چنین دارو هایی تجویز پزشک متخصص هست
لا حول و لا قوة الا بالله العلي العظيم

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
hnhnnhnh
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

New Member

no avatar
6

تشکر کرده: 6 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 بهمن 1391 22:03

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 3 پست

توسط جهاد اسلامی » يکشنبه 21 تیر 1394 00:04

مریم و علی نوشته است:سلام مریم هستم 24 سالمه 47 کیلو و قدم 167 هس دکتر گف 14 کیلو کمبود داری  قرص دگزامتازون داده میترسم عوارض داشته باشه استفاده نمیکنم 6 ماه دیگه عروسیمه لطفا راهنمایی کنین چطوری چاق شم؟

من قدم 176 و 112 کیلو هستم حاضرم با شما تبادل وزن کنم

New Member

no avatar
11

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 15 دی 1393 14:49

توسط raze1 » يکشنبه 21 تیر 1394 00:18

ببین برادر یا خواهر من  چون درکت میکنم این پست رو میزارم.
من تا یک سال پیش مثل شما لاغز بودم و از کمبود وزن رنج میبردم
از اون بد تر حرف مردم بود که بد جور اعتماد به نفسمو رو زیر سوال میبرد
جمله هایی مثل چطوری نخ. چیزی گیرت نمیاد بخوری . داری قطع میشی.چقدر لاغری یه چیزی بخور.چطوری هرکول؟ مشالله هیکل واز این حرف ها که فکر کنم خودت بهتر بدونی
من انواع راه ها رو امتحان کردم ولی خوب به هیچ عنوان به نتیجه نرسیدم (حداقل روی من جواب نداد)
  از این پودرهای چاق کننده خریدم ( اشتها اورد بود ولی فقط یکم صورت رو پف میداد و به محض قطع کردن به همون حالت اول بر میگشت)
رفتم قرص ها و گپسول هایی مثل فت وفست و اینا خریدم یه بستشو خوردم زیاد فرقی نکردم و روی من اصلا تاثیری نداشت
به پیشنهاد بعضی ها رفتم دکتر متخصص کلی ازمایش برام نوشت رفتم ازمایش جواب ازمایش اومد دکتر دید گفت خوب عیب بندی نداری حتما خوراکت خوب نیست برام رژیم نوشت( یه رژیم پر هزینه)  هر چند علاقه ای به انجامش نداشتم ولی برای امتحان حدود دو ماه بهش عمل کردم ولی توی اینی دو ماه دو گرم بیشتر به وزنم اضافه نشد این رو هم ولش کردم
خلاصه دیگه نا امید شدم یکی از مشتری هامون که اون ور اب زیاد میره اجناس دارویی وارد میکنه تلفنی داشت در مورد یه مخمر صحبت میکرد و من فهمیدم چاق کننده هست  خلاصه ازش سوال کردم  چی هست گفت مخمر اصلی هست برای کمبود وزن منم گفتم از این کپسول ها من زیاد خوردم فایذه نداره بر گشت هم داره خندید گفت این چیزی که من برات میارم امریکایی هست پسر و بر چسب اطمینان داره دره درمان داره شما دوره درمانش رو کامل کن اگر جواب نداد من تمام پولتو کامل بهت پس میدم .
خلاصه در عین ناباوری  برام اورد یک ماهیی مصرف کردم دیدم داره به وزنم اضافه میشه و وحشتناک  گشنم میشه خلاصه خدا رو شکر طبق دستوراتی که داده بود عمل کردم و دوره دمان رو کامل کردم  ورزنم 53 بود الان که خدمت شما هستم وزنم 73 کیلو هست حتی بیشتر هم میتونستم برم ولی به مروز زمان قطععش کردم و الان حدود دو ماه هست اصلا مصرف نمیکنم و وزنم اصلا بر گشتی نداره
باور کنید هنوز باورم نمیشه (صورتم پر شده -شیکم درا وردم- باسن و همه جام اصلا خیلی تغییر کردم و شده هیکلم عین ورزشکار ها)
در مورد عوارض من خیلی تحقیق کردم و توی هیج سایتی عوارضی نتونستم براش پیدا کنم . من حدود 6.7 ماه مصرف میکردم حداقل روی من  جز چاقی عوارضی نداشت
اگر دیدی مشکل ازدواجت با این حل میشه بهم پیام بده تا اونچا که بتونتم کمکتون میکنم
ولی این رو هم بدونید در دهن مردم رو هیچ وقت نمیشه بس همون هایی که قبل از  چاقیم  اون جملات رو بهم میگفتن الان بهم میگن
چقدر چاق شدی اه اه- چه شیکمی در اوردی- مثل گوریل شدی- اصلا بهت نمیاد چاق شدی لاغر بود خوشکل  تر بودی -چی میخوری اینقدر چاق میشی؟- جلو یه جمعیت هی میگن کراتین میخوری؟ پروتویین میخوری؟ دارو میخوری؟ کپسول چاق کننده میخوری؟ پورد میخوری؟
خلاصه کاری باهات میکنن که حالت از خودت بهم میخوره
واقعا مردمانی فضولی داریم و در دهنتشون رو هیچ وقت نمیشه بست

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 20 تیر 1394 14:08

توسط مریم و علی » چهارشنبه 24 تیر 1394 18:04

سلام اقا رضا مرسی از راهنمایتون این مخمری که گفتین چی هس؟ از کجا میشه گیر اورد؟

New Member

no avatar
11

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 15 دی 1393 14:49

توسط raze1 » پنج شنبه 25 تیر 1394 00:23

براتون پیام خصوصی کردم .

New Member

no avatar