جذب متقاضیان هیات علمی دانشگاه‌ها

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با کنکور و دانشگاه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1051
تاریخ عضویت: یک شنبه 12 آبان 1392, 7:54 pm
سپاس‌های ارسالی: 6050 بار
سپاس‌های دریافتی: 3136 بار

جذب متقاضیان هیات علمی دانشگاه‌ها

پست توسط Hesam - 1994 » چهار شنبه 24 تیر 1394, 8:15 pm

معاون مرکز جذب وزارت علوم:
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
ضرغام معاون مرکز جذب وزارت علوم گفت: صلاحیت علمی متقاضیان برای جذب هیات علمی در فراخوان اعلام شده بهمن 93، در حال پیگیری و بررسی است و متقاضیان تایید شده سال تحصیلی آینده جذب می‌شوند. تصویر 

دکتر محسن ضرغام معاون مرکز جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص آخرین وضعیت جذب هیات علمی در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: از طرف دانشگاه‌ها درخواست‌هایی برای مصاحبه به متقاضیان داده شده است تا به دانشگاه‌ها مراجعه کنند.

وی پیرامون تعداد افراد شرکت کننده در فراخوان جذب هیات علمی اظهار کرد: 16 هزار نفر در این فراخوان شرکت کرده‌اند اما طبق ظرفیت دانشگاه‌ها قرار بر این است که حدود دو هزار و دویست نفر جذب دانشگاه‌ها بشوند.

معاون مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم تصریح کرد: با متقاضیان مصاحبه‌هایی صورت خواهد گرفت و پس از تایید و بررسی نهایی پرونده آنها به مرکز جذب وزارتخانه ارسال خواهد شد.

دکتر ضرغام افزود: پس از آن که تصمیم‌گیری نهایی از طریق مرکز جذب وزارتخانه انجام شد نتیجه نهایی به داوطلبان اعلام می‌گردد.

معاون مرکز جذب وزارت علوم گفت: تعدادی از دانشگاه‌ها مصاحبه با متقاضیان و داوطلبان را انجام داده‌اند، همچنین برخی از دانشگاه‌ها در حال مصاحبه هستند که بعد از انجام این کار جذب متقاضیان و داوطلبان در مهرماه یا بهمن‌ماه سال تحصیلی آینده (شروع ترم) صورت خواهد گرفت.

ضرغام اعلام کرد: سامانه جدید مرکز جذب وزارتخانه هفته آینده رونمایی می‌شود.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “کنکور و دانشگاه”