برنامه های جدید سامسونگ برای محصولاتش

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1014
تاریخ عضویت: یک شنبه 12 آبان 1392, 7:54 pm
سپاس‌های ارسالی: 5535 بار
سپاس‌های دریافتی: 3038 بار

برنامه های جدید سامسونگ برای محصولاتش

پست توسط Hesam - 1994 » چهار شنبه 31 تیر 1394, 4:22 pm

تصویر

برنامه سامسونگ برای لمسی کردن پشت گوشی‌ها !

بر اساس پتنتی ( حق ثبت اختراع ) که به تازگی[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]به ثبت رسانده ، به نظر می رسد که این کمپانی کره ای قصد دارد قسمت پشت گوشی‌ها را هم لمسی کند !


البته اینگونه خلاقیت ها از[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]چیز تازه ای نیست.سامسونگ اولین شرکتی بود که[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]هایی با لبه های خمیده قابل لمس را روانه بازار کرد.این ویژگی که در مدل های اج این شرکت نظیر گلکسی نوت اج و[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]اج دیده می شود کاربران را قادر می سازد تا با روش های لمس متفاوتی با[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]خود ارتباط برقرار کنند.اکنون پتنت جدید این شرکت نشان می دهد که[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]دست بردار نیست و به دنبال روش‌های جدیدی برای برقراری ارتباط لمسی با گوشی‌ها است.این پتنت نشان می دهد[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]ایده‌ی جایگذاری کنترل‌های لمسی در پشت دستگاه را در سر می‌پروراند.
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 
البته این ایده‌ی جدیدی نیست، زیرا سونی هم چیزی شبیه به این را در کنسول PS Vita اجرا کرده بود. در پشت این دستگاه کنترل های لمسی تعبیه شده بود که بازی‌کنندگان به کمک آنها می‌توانستند به راحتی وظایف و دستورات مختلفی را اجرا کنند، بدون این که مجبور باشند کار اضافه‌ای انجام دهند.
به کارگیری ایده‌ی مشابهی در گوشی‌ها این امکان را به سامسونگ می‌دهد که گوشی‌ها یا تبلت‌های بزرگ‌تری بسازد؛ قسمتی پشتی این دستگاه‌ها هم به کاربران امکان دسترسی به ویژگی‌هایی را می‌دهد که در حالت عادی برای اجرای آنها به هر دو دست نیاز است. به عنوان مثال، یکی از انتقادهایی که به فبلت‌ها وارد می‌شود نیاز مداوم به کشیدن انگشت شست در صفحه‌نمایش یا استفاده از دو دست برای ارتباط با رابط کاربری است.با انتقال بعضی از این کنترل‌ها به قسمت پشتی گوشی، کاربران دیگر هنگام استفاده‌ی یک دستی از دستگاه‌های بزرگ‌تر مشکلی نخواهند داشت. البته این ایده فعلا فقط در حد پتنت است و لزوما تمام ایده‌های ترسیم شده در پتنت‌ها اجرایی نمی‌شوند؛ اما در مقایسه با دیگر پتنت‌ها، در این پتنت واقعا ایده‌ی جالبی معرفی شده و اگر اعمال شود مشکل مهمی را رفع خواهد کرد.

منبع : gadgetnews

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”