در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با هواپيماهاي غير نظامي به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 3 مرداد 1394 01:58

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

سوال درمورد هزینه

توسط Swat_m2 » شنبه 3 مرداد 1394 02:04

سلام
ببخشید سوالمو بدون حاشیه و کوتاه میپرسم
من به علت علاقه شدیدم به خلبانی چند ساله که به فکرشم تمام شرایط رو دارم و مشکل اساسی من هزینه ی این رشته است.میشه لطف کنید هزینه ی تقریبی این رشته و اینکه ایا امکان قسط بندی داره یا نه رو توضیح بدید؟
من محمد 19 ساله ساکن تهرانم و کمتر از دو تا سه روز فرصت برای تصمیم گیری دارم لطفا سریعتر جواب بدید.

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3390

تشکر کرده: 2658 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » يکشنبه 4 مرداد 1394 09:34

سلام
اگر در دانشکده خلبانی یا نیروی هوائی پذیرفته بشین دیگه خرجی نداره بلکه ملیاردها تومن هم خرجتون میکنند و ازتون هم تعهد میگیرند که تا حدودِ 25 سال حق استعفا ندارین
برای این منظور باید آگهی های نیروی هوائی و یا هواپیمائی کشوری رو دنبال کنین تا به محض آگهی دادن ثبت نام کنید

=================-=======-

اما اگر در باشکاههای خصوصی میخواین پرواز با پاراشوت و یا کایت موتوری و یا گلایدر و یا هواپیماهای سبکِ تک موتوره و یا دو موتوره یاد بگیرین و گواهینامه بگیرین باید با باشکاه تماس بگیرین
توی گوگل بنویسید
آموزش پرواز گلایدر تلفن
یا
آموزش خلبانی خصوصی تلفن
http://www.google.com/m?q=%d8%a2%d9%85% ... 9%81%d9%86
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است