افزایش ترافیک سایت با استفاده از تصاویر در گوگل

در اين بخش مي‌توانيد به مباحث مربوط به انواع زبان هاي برنامه نويسي بپردازيد

مدیران انجمن: athlon64x2, abbas.m.k, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 3
تاریخ عضویت: چهار شنبه 10 تیر 1394, 5:46 pm
سپاس‌های دریافتی: 4 بار
تماس:

افزایش ترافیک سایت با استفاده از تصاویر در گوگل

پست توسط سئو سایت » چهار شنبه 7 مرداد 1394, 12:05 pm

افزایش ترافیک سایت با استفاده از تصاویر موجود در آن توسط موتور جستجوی گوگل مطلب آموزشی است که در این مقاله به آن می پردازیم. در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می توان نرخ ترافیک وب سایت را با استفاده از تصاویر برای کلمات کلیدی خاصی افزایش داد. اما قبل از شروع بهتر است بدانیم که چرا ما باید برای افزایش ترافیک سایت خود و بدست آوردن رتبه ای بهتر در موتور جستجوی گوگل در قسمت تصاویر، سایت خود را بهینه سازی نماییم؟

تصاویر گوگل اغلب فرصت های عالی را برای رقابت کلمات کلیدی ارائه می دهند.
اگر تصاویر سایت شما، در ردیف اول تصاویر گوگل قرار گیرد، باعث بالا رفتن ترافیک وب سایت شما می شود و همچنین به سایت شما کمک کند تا در صفحه اول قرار گیرد.
تصاویر گوگل، بیشتر توسط افرادی که قصد خرید دارند استفاده می گردد برای آنها به راحتی می توانند با استفاده کلمه کلیدی خاص، از میان عکس هایی که وجود دارد( البته بیشتر عکس هایی که در صفحه اول قرار گرفته) تصویر محصول یا مورد جستجوی خود را به راحتی پیدا کنند.
افزایش رتبه عکس ها در موتور جستجوی گوگل کاری بسیار ساده می باشد و فقط با چند تکنیک ساده، تصاویر سایت خود را می توانید برای کلمات کلیدی خاص در صفحه یا ردیف اول تصاویر گوگل قرار دهید.
اما چگونه می توان تصاویر سایت خود را در صفحه اول تصاویر گوگل قرار داد و یا بعبارتی دیگر افزایش ترافیک سایت با استفاده از تصاویر در موتور جستجوی گوگل چگونه ممکن است؟

1- کلمات مترادف با کلمات کلیدی مورد نظر و مرتبط با آن را پیدا کنید.

سعی کنید کلمات مترادف با کلمات کلیدی که با آن در ارتباط هستند را پیدا کنید و به لیست کلمات کلیدی مربوط به تصویر اضافه نمایید. شما می توانید کلمات کلیدی مترادف را از بین لیست های سایت های رقیب خود یا ویکی پدیا پیدا نمایید. در تصویر زیر نمونه ای از کلمات کلیدی مترادف ایجاد شده توسط Google AdPlanner tool مرتبط با کلمه Heram Pant را می توانید ببینید:

افزایش ترافیک سایت با استفاده از تصاویر در گوگل

2- برای تصاویر خود، صفحه landing page تولید نمایید.

سعی کنید برای تصاویر یک لندینگ پیج تولید نمایید. دقت نمایید که کلمات کلیدی اصلی خود را در عنوان و توضیح عکسها به کار برید. در تصویر زیر نمونه ای از یک landing page مربوط به کلمه Heram Pants را می توانید ببینید.

نمونه ای از صفحه landing page در افزایش ترافیک سایت

تصویر

3- بهترین تصاویر را انتخاب نمایید.

گوگل همیشه بهترین تصاویر را از نظرکیفیت و عنوان مناسب انتخاب می کند. پس سعی کنید عکسهای با کیفیت و عکسهایی بیشترین بازدید را داشته اند، انتخاب نمایید و کیفیت آنها را از بهتر نمایید و سعی کنید عناوین و توضیحات مناسب و بهتری را جایگزین قبلی نمایید.

4- عکس های خود را بهینه نمایید.

تمامی کلمات کلیدی که بیشترین تاثیر را در افزایش ترافیک سایت شما داشته اند انتخاب نمایید و اسم عکسها را بر اساس این کلمات کلیدی تغییر دهید. همچنین سعی کنید تگ های مربوط به عناوین عکس ها و توضیحات را بسته به کلمات کلیدی تغییر دهید.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

مطالب مرتبط
ایمیل مارکتینگ: شش نکته جهت بدست آوردن نتایج بهتر

پیامهای Gmail در جستجوی گوگل نمایش داده می شود

نحوه ارزیابی الگوریتم های جستجوی جدید گوگل
سئو سایت، افزایش رتبه سایت، سئوکار،بهینه سازی موتور جستجو

ارسال پست

بازگشت به “برنامه نويسي”