در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 9 مرداد 1394 08:53

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

داغ شدن پشت گوشی کنار دوربین

توسط افسوون » جمعه 9 مرداد 1394 09:06

سلام دوستان پیشاپیش از کمکتون تشکر میکنم
من هواوی g700 دارم خوب کار میکرد یه مدت خیلی باهاش کار کردم شبانه روز باهاش رمان میخوندم حالا بغل دوربین گوشیم با کار کردن خیلی کم با گوشی به شدت داغ میشه و وقتی هم از گوشی استفاده نمیکنم باتری خالی میکنه مثلا من ساعت پنج از شارژ دراوردم با شارژ ۱۰۰ و استفاده نکردم تا ساعت نه وقتی گوشی رو دیدم , دیدم شده ۶۴ درصد ... در ضمن ساعتش هم هی خراب میشه و از تنظیم می افته
باتریش رو دیدم باد نکرده کاملا سالم
به نظرتون مشکلش چیه ؟؟؟

Shahab97 از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: داغ شدن پشت گوشی کنار دوربین

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 26 مرداد 1394 02:29

افسوون,  
احتمالا برنامه‌های زیادی نصب دارید و روت هم نکردید که امکان غیر فعالسازی اونها فراهم بشه و این عامل داغ شدن و اشغال رم هست، همچنین برنامه‌های مدیریت رم برخی مواقع باعث ایجاد تداخل نرم افزاری میشوند و پردازش نامتعارف رو به دنیال دارند که باعث کند شدن و داغ شدن میشه. همچنین ویروس هم میتونه چنین مشکلی رو ایجاد کنه، برنامه‌ی CM Security‌ رو نصب و گوشی رو اسکن کنید، شاید ویروس باشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

5 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند