در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
57

تشکر کرده: 83 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 23 شهریور 1390 21:44

آرشيو سپاس: 112 مرتبه در 33 پست

مشکل اساسی در ویندوز 8 من ...

توسط امیر تاک » شنبه 10 مرداد 1394 18:15

سلام به همه دوستان سنترالی...
من از مدتها قبل ویندوز 8 رو نصب کردم.از حدود یک ماه پیش درایو سی دی و دی وی دی اون ناپدید شد...یکی از دوستان خبره در مسائل کامپیوتر هم هر کاری کرد نتونست درایو رو برگردونه...
ویندوز بنده از مدتها قبل هر وقت بخواد یکدفعه خود به خود ری استارت میشه یا گیر میکنه بطوریکه تا ری استارتش نکنی درست نمیشه...
یک ماهی گذشت تا اینکه مدیا پلیر و چند روز بعدش آنتی ویروس نود-32 ویندوز هم غیرفعال شدند!
از چند روز قبل هم ویندوز هر 7 ثانیه پیام میده که نیاز به کمک در آپدیت کردنش داره و کل کار کامپیتور رو مختل میکنه...و همیشه هم آپدیتش نا موفقه!

میشه کمکم کنید درایو سی دی/دی ودی دی رو برگردونم؟ چون اگهر درایو رو برگردونم میتونم ویندوز رو دوباره نصب کنم تا این مشکلات بر طرف بشه...پیشاپیش از همتون ممنونم....
كاشكي ميدونستي كه ....اي كاش...

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
5580

تشکر کرده: 1558 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

Re: مشکل اساسی در ویندوز 8 من ...

توسط sinaset » دوشنبه 12 مرداد 1394 09:17

سلام بر شما.
---
در صورت امکان فعلا به ویندو 7 برگردید. اینطوری که گفته شده این ویندوز (یعنی 8) مشکلات دارد .

دی وی دی ویندوز رو در درون دستگاه قرار بدید . و بعد سیستم را ریستارت کنید،هنگام نشان دادن ارم مادربرد. کلیک f12 یا f11 را پشت سر هم بزنید تا منو انتخاب بوت ظاهر شود.سپس cd dvd را انتخاب کنید و بعد موقعه لود نقطه کلید را بفشارید تا وارد مرحله نصب ویندوز شوید.
باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است