در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
177

تشکر کرده: 58 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 8 تیر 1389 16:26

آرشيو سپاس: 581 مرتبه در 138 پست

کمک*کمک*--مشکل در ریکاوری درایو فرمت شده--*ضروری*فوری

توسط KAL-KOI-BABAK » سه شنبه 13 مرداد 1394 01:26

سلام دوستان عزیز سنترالی
یکی از درایو هام با حجم 500 گیگ به اشتباه موقع نصب ویندوز دیلیت پارتیشن شد و مجبور شدم فرمتش کنم (البته درایو ویندوز نبود)
البته قبلا هم همین درایو فرمت شده بود و ریکاوریش کرده بودم ولی الان کل نرم افزار هام پاک شدن، بار اول با نرم افزار iCare Format recovry 5.2.0.0 شروع به بازیابی فایل ها کردم، دو سه ساعت گذشت و کل پوشه های اصلی رو پیدا کرد ولی چون نرم افزار کرک نبود نشد که ریکاوری کامل بشه
هر چی هم گشتم سریال معتبر اون نسخه از نرم افزار رو پیدا نکردم نسخه 2.0 همین نرم افزار رو نصب کردم با کرک دیشب باز کل درایو رو سرچ کرد و باز کل فایل ها رو پیدا کرد و من با خوشحالی اطلاعاتم رو انتخاب کردم و save رو زدم البته تو همون پارتیشن سیوشون کردم و خوابیدم به امید این که تا صبح کامل بشه ولی صبح که بلند شدم دیدم که در کمال ناباوری لپ تاپ استند بای شده و 65 گیگ بیشتر ریکاوری نشده بود
یه بار دیگه با نسخه 7 همین نرم افزار امروز صبح سرچ زدم رو پارتیشن ولی چیز درستی برای ریکاوری پیدا نکرد
همین امشب هم باز با همون نسخه قدیمی 2.0 سرچ کردم که بعد دو سه ساعت که سرچش تموم شده بر خلاف دیشب فایل ها رو درست پیدا نکرده و مثل اون سرچ نسخه 7 که امروز زدم عمل کرده
نمیدونم نرم افزار بهتری هست؟یا چون من دو سه بار سرچ کردم و تا نیمه را ریکاوری رفتم شاید بیشتر از این جواب نده؟
نمیدونم چیکار کنم دو سه روزه معطل این شدم
اگه دوستان اطلاعاتی دارن که میتونه راه گشا باشه ممنون میشم در اختیار من قرارش بدن
پیشاپیش متشکرم
زمانی که خاطره هایتان از امیدهایتان قوی تر شدند ، روزگار افولتان در راه است . . .

Ali$amir از این پست سپاسگزاري کرده است

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6434

تشکر کرده: 1655 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

Re: کمک*کمک*--مشکل در ریکاوری درایو فرمت شده--*ضروری*فوری

توسط sinaset » سه شنبه 13 مرداد 1394 06:37

سلام بر شما
--
فکر میکنم چون مقداری به اطلاعات هاردتون اضافه شد(اون 65 گیگی که فرمودید) باعث شده،دیگر خوب سرچ نشود.
حالا شما،یک بار دیگر نرم افزاری که فرمودید رو از  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد دانلود کنید،ببینید مشکل کرک دارد یا که خیر.
-
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد نرم افزار رو هم جداگانه امتحان کنید،ببینید چه نتیجه ای می گیرید.

سعی کنید،در این مدت که در حال بازگردانی اطلاعاتتون هستید،اطلاعاتی به هارددیسکتون اضافه نکنید.چون بازگردانی اطلاعات قدیمی تر ،سخت تر میشود.

انشالله مشکلات هرچه زودتر حل شود.
باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major II

Major II

نماد کاربر
177

تاريخ عضويت

توسط KAL-KOI-BABAK » چهارشنبه 14 مرداد 1394 13:55

با سلام و عرض تشکر sinaset
از لینک اول قبلا دانلود کرده بودم البته به سختی چون لینک های مستقیم خود سایت خرابن و دوباره همون مشکل سریال نامعتبر رو داشت نرم افزار دوم رو هم استفاده کردم و نتیجه نگرفتم
یه سری چیزهایی پیدا کرده البته قابلیت پیش نمایش نداره که بتونم ببینمشون و برای ریکاوری هم نیاز به یه دیسک جدا داره که بتونه ریکاوری رو انجام بده و میگه باید اون دیسک فرمت بشه تا بشه اطلاعات ریکاوری رو بهش انتقال داد
زمانی که خاطره هایتان از امیدهایتان قوی تر شدند ، روزگار افولتان در راه است . . .

Major II

Major II

نماد کاربر
177

تاريخ عضويت

توسط KAL-KOI-BABAK » پنج شنبه 15 مرداد 1394 11:35

کسی نرم افزار بهتری سراغ نداره؟
کلا بی خیال ریکاوری بشم؟

Major II

Major II

نماد کاربر
127

تشکر کرده: 93 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 خرداد 1390 07:37

آرشيو سپاس: 116 مرتبه در 31 پست

توسط mbxbox » پنج شنبه 15 مرداد 1394 12:54

با عرض سلام خدمت دوستان

برای خودم نیز  قبلا چنین اتفاقی افتاده بود با این تفاوت که من از طریق خود ویندوز درایو مورد نظر رو فرمت کردم. با اینکه نرم افزار های متعددی نصب کردم باز هم اطلاعات به صورت کامل باز نگشت بر فرض مثال در هنگام ریکاوری گزینه های موجود برای بازیابی عکس و اهنگ و تکس و... که من چون عکس ها برام مهم تر بود روی گزینه ی عکس کلیک کردم و پس از پایان طولانی مدت پروسه اکثر عکسها یا باز نمیشد یا تا نصف خاکستری بود. به نظر بنده شاید ریکاوری فایده ی چندانی نداشته باشد و باید قید اطلاعات از دست رفته را بزنید. لازم به ذکر است که هرچه زمان بگذرد اطلاعات کمتری از ریکاوری به دستتان خواهد رسید.

در پناه حق :razz:
Mobile:
1.SONY ERICSON K750 PASS
2.SONY ERICSON W800 PASS
3.SONY ERICSON W950 PASS
3.SAMSUNG CORBY PASS
3.SONY ERICSON XPERIA LIVE PASS
4.GLX G1 PASS
5.HTC HD2 PASS
6.SONY ACRO S PASS
7.SAMSUNG GRAND PASS
9.HTC DESIRE BRICK
8.SAMSUNG NOTE 3 PROCESSING
#######################################
Consol:
1.ATARI PASS
2.MICRO PASS
3.SEGA PASS
4.PS2 PASS
5.PSP PASS
6.XBOX 360 PASS
7.PS4 PROCESSING

sinaset از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 15 مرداد 1394 13:09

KAL-KOI-BABAK,  
توصیه میکنم برنامه O&O disk recovery رو تست کنید، بهترین برنامه‌ای هست که من در این زمینه دیدم تا به حال  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند