مدار در قفل کن،پسورد دار با ایسی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با مدارهای آنالوگ و دیجیتال به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: SAMAN, sinaset, شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9183 بار
سپاس‌های دریافتی: 21047 بار
تماس:

مدار در قفل کن،پسورد دار با ایسی

پست توسط sinaset » سه شنبه 20 مرداد 1394, 9:55 am

با سلام

مدار در قفل کن ،پسورد دار با ایسی

به کمک مدار زیر ،که تماما با ایسی (بدون برنامه نویسی) ساخته شده،می توانید مدار بسازید که داریه پسورد باشد و نیز در را قفل و باز کند!!

تصویر 

منبع electronic for you
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 3 بار

Re: مدار در قفل کن،پسورد دار با ایسی

پست توسط mrramezany » سه شنبه 27 تیر 1396, 12:34 am

با سلام خدمت شما وعرض خسته نباشید فراوان بابت سایت خوب ومطالب بسیار مفید.
لطفا بگوئید که منظور از TP0-TP5 چیست و در موردM1 )) GEARED MOTOR توضیحاتی بدهید که چه نوع موتوری است و در اینجا چه کاری انجام میدهد و درضمن (LOCK) S5))خروجی میباشد یا منظور از (LOCK) S5)) کلید قفل است یعنی با این کلید درب قفل یا باز میشود.یا اگر اشتباه نکنم M1 نقش همان موتور اصلی برای قفل و باز کردن درب میباشد و S5 هم نقش کلید قفل را دارد.لطفا توضیحاتی بدهیددر این موارد و خیلی معذرت می خواهم بابت سوالات خودم که وقت با ارزش شما را میگیرم.
متشکرم

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sinaset » سه شنبه 27 تیر 1396, 8:48 am

mrramezany نوشته شده:با سلام خدمت شما وعرض خسته نباشید فراوان بابت سایت خوب ومطالب بسیار مفید.
لطفا بگوئید که منظور از TP0-TP5 چیست و در موردM1 )) GEARED MOTOR توضیحاتی بدهید که چه نوع موتوری است و در اینجا چه کاری انجام میدهد و درضمن (LOCK) S5))خروجی میباشد یا منظور از (LOCK) S5)) کلید قفل است یعنی با این کلید درب قفل یا باز میشود.یا اگر اشتباه نکنم M1 نقش همان موتور اصلی برای قفل و باز کردن درب میباشد و S5 هم نقش کلید قفل را دارد.لطفا توضیحاتی بدهیددر این موارد و خیلی معذرت می خواهم بابت سوالات خودم که وقت با ارزش شما را میگیرم.
متشکرم

سلام بر شما
خواهش میکنم.

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]لینک مطلب اصلی با توضیحات بیشتر می باشد. بررسی کنید ببینید مشکلات که اشاره کردید،حل میشود،اگر نشد،لطفا دوباره اعلام کنید،تا پاسخ داده شود.

تصویر       تصویر 
باتشکر.

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 3 بار

پست توسط mrramezany » دو شنبه 2 مرداد 1396, 6:10 pm

سلام خدمت شما
از راهنمائی شما سپاسگزارم . و تقریبا یه چیزهائی فهمیدم ولی در موردباز شدن درب واینکه موتور dcچه نقشی دارد مقداری مطلب برایم نامفهوم است در صورت امکان توضیحاتی لطف بفرمائید ضمنادر موردکلید S5 هم توضیح داده و دیگر اینکه آیا تشخیص من در مورد موتور و مابقی قضایا درست بود یا نه( اشاره به پست قبلی ).
قبلا از مساعدت جنابعالی کمال تشکر را دارم.

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sinaset » سه شنبه 3 مرداد 1396, 8:01 am

باسلام
خواهش میکنم.
موتور گیربگس دار،(در اینترنت جستجو کنید،موتور گیربگس دار تا اطلاعات بیشتری بدست بیاورید).
سوال دوم، 5 کلید فشاری.
باتشکر.

ارسال پست

بازگشت به “مدارهای آنالوگ و دیجیتال”