من علاقه زیادی به زبان اسپانیایی دارم ولی...

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با زبان اسپانيائي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: mohayer, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

من علاقه زیادی به زبان اسپانیایی دارم ولی...

پست توسط woaini91 » چهار شنبه 28 مرداد 1394, 10:06 pm

سلام من علاقه زیادی به زبان اسپانیایی دارم و خودم دانشجوی زبان غیر انگلیسی هستم....
دنیال کسی هستم که باهاش تبادل اطلاعات و علم کنم یعنی اون شخص بمن اسپانیایی یاد بده منم بهش زبانی که میخونم رو بهش یاد میدم....اگه کسی دانشجوی زبان اسپانیایی هست یا کسی که این زبان رو بلده و تمایل داره به من ایمیل بده...
f.languages93@gmail.com
متشکرم
تصویرتصویرتصویرتصویرتصویر

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 4078 بار
سپاس‌های دریافتی: 8236 بار

Re: من علاقه زیادی به زبان اسپانیایی دارم ولی...

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » پنج شنبه 29 مرداد 1394, 12:02 am

سلام
میتونید عضو انجمنهای اسپانیائی در نت بشین و از خود اونها یاد بگیرین . کی بهتر از خودشون ؟
هم عامیانه یاد میگیرین هم رسمی و کتابی

یک موضوع مهم:
اگر دستور زبان فارسیتون قوی نیست , در یادگیری زبان خارجی به مشکل برمیخورین و پیشرفتتون کند میشه
این مسئله اونقدر مهمه که اگر دست بنده بود , هر کسی میرفت ثبت نام کنه در آموزشگاهها و دانشکده های زبان , اول ارش امتحان دستور زبان فارسی میگرفتم و هر کسی از 18 کمتر میگرفت اجباراً میفرستادم تا 2 ماه گرامر فارسی یاد بگیره
یه نفر که هنوز فرق بین صفت ملکی و ضمیر ملکی رو نمیدونه , هنوز فرق بین صفت و قید رو نمیدونه , نمیدونه آینده در گذشته در زبان فارسی چطوری هست , نمیدونه فعل معلوم چیه مجهول چیه و هزار و یک چیز دیگه , چطوری میخواد زبان بیگانه یاد بگیره ؟
زبان عبارت است از:
- قالبها که حدود 400 تا هست (گرامر)
- کلمات
- اصطلاحات
-تلفظ و سخن گفتن
- لهجه
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

New Member

پست توسط woaini91 » پنج شنبه 29 مرداد 1394, 1:02 pm

MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته شده:سلام
میتونید عضو انجمنهای اسپانیائی در نت بشین و از خود اونها یاد بگیرین . کی بهتر از خودشون ؟
هم عامیانه یاد میگیرین هم رسمی و کتابی

یک موضوع مهم:
اگر دستور زبان فارسیتون قوی نیست , در یادگیری زبان خارجی به مشکل برمیخورین و پیشرفتتون کند میشه
این مسئله اونقدر مهمه که اگر دست بنده بود , هر کسی میرفت ثبت نام کنه در آموزشگاهها و دانشکده های زبان , اول ارش امتحان دستور زبان فارسی میگرفتم و هر کسی از 18 کمتر میگرفت اجباراً میفرستادم تا 2 ماه گرامر فارسی یاد بگیره
یه نفر که هنوز فرق بین صفت ملکی و ضمیر ملکی رو نمیدونه , هنوز فرق بین صفت و قید رو نمیدونه , نمیدونه آینده در گذشته در زبان فارسی چطوری هست , نمیدونه فعل معلوم چیه مجهول چیه و هزار و یک چیز دیگه , چطوری میخواد زبان بیگانه یاد بگیره ؟
زبان عبارت است از:
- قالبها که حدود 400 تا هست (گرامر)
- کلمات
- اصطلاحات
-تلفظ و سخن گفتن
- لهجه

.....................................................................
ببخشید چجوری میتونم انجمن های اسپانیایی رو پیدا کنم و عضو بشم؟ادرسی ازشون دارید؟
دباره گرامر فارسی ،میتونید بهم کتاب خوب معرفی کنید چون واقعا نیاز دارم ؟
ممنون

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 4078 بار
سپاس‌های دریافتی: 8236 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » پنج شنبه 29 مرداد 1394, 11:55 pm

woaini91 نوشته شده:

ببخشید چجوری میتونم انجمن های اسپانیایی رو پیدا کنم و عضو بشم؟ادرسی ازشون دارید؟
ممنون

سایتهای آموزش اسپانیائی
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
دیکشنری
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
دیکشنری گوگل
آموزش اسپانیش در یوتیوب

برای دستور زبان فارسی در گوگل بنویسید
دستور زبان فارسی پنج استاد

انجمنهای اسپانیائی
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

New Member

پست توسط woaini91 » جمعه 30 مرداد 1394, 7:07 pm

MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته شده:
woaini91 نوشته شده:

ممنون

سایتهای آموزش اسپانیائی
دیکشنری
دیکشنری گوگل
آموزش اسپانیش در یوتیوب

برای دستور زبان فارسی در گوگل بنویسید
دستور زبان فارسی پنج استاد

انجمنهای اسپانیائی

سلام
وااااای خیلی ممنووووووووووووون...خیلی لطف کردید............
تصویر

فقط درباره زبان های دیگه چجوری میتونم انجمن هاشون رو پیدا کنم؟؟؟؟؟؟
مثلا انجمن زبان چینی رو چجوری میتونم پیدا کنم؟

ارسال پست

بازگشت به “زبان اسپانيايي”