و این هم ویندوز 8

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Furious Poster
Furious Poster
سپاس‌های ارسالی: 290 بار
سپاس‌های دریافتی: 223 بار

و این هم ویندوز 8

پست توسط neely » جمعه 6 شهریور 1394, 1:09 pm

راستش این ویندوز خیلی جالب تر و جذاب تر از نسخه های قبلی است اما تا خوب مسلط بشیم کمی زمان میبره و مشگلاتی هم داره . من حر ف فارسی p را تو صفحه کلید نیافتم لب تابم ایسر v5 هست دوستان هر کس میدونه راهنمایی کنه . مرسی

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71069 بار
سپاس‌های دریافتی: 31338 بار
تماس:

Re: و این هم ویندوز 8

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 18 شهریور 1394, 4:54 pm

,
کذام ویندوز؟ به هر حال هر ویندوزی که باشه تاثیری توی کیبورد نداره و اگر کیبورد English US‌رو انتخاب کنید P روی همون کلید P روی کیبورد هست ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Furious Poster
Furious Poster
سپاس‌های ارسالی: 290 بار
سپاس‌های دریافتی: 223 بار

Re: و این هم ویندوز 8

پست توسط neely » یک شنبه 22 شهریور 1394, 11:54 am

Mahdi1944 نوشته شده:  ,
کذام ویندوز؟ به هر حال هر ویندوزی که باشه تاثیری توی کیبورد نداره و اگر کیبورد English US‌رو انتخاب کنید P روی همون کلید P روی کیبورد هست ...

با تشکر از شما من جایگاه این حرف را در کنار عدد 7 پیدا کردم از لطف شما ممنون.

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”