در این بخش می‌توانید در رابطه با شبكه، امنيت و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Novice Poster

Novice Poster

no avatar
52

تشکر کرده: 1117 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 7 دی 1390 21:25

آرشيو سپاس: 91 مرتبه در 21 پست

علت باز شدن لینک های عجیب و غریب چیست؟

توسط ne13 » دوشنبه 9 شهریور 1394 08:43

سلام
روز بخیر
چند روز پیش ESET من از کار افتاد و مجبور شدم ویندوز دفندر رو فغال و آپدیت کنم. الان لینک های عجیب و غریب و مزاحم در گوگل کروم من باز میشه. چند تا رو به عنوان نمونه قرار می دم:
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

اینا چی هستن؟ و چطوری میشه کنترلشون کرد؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10175 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: علت باز شدن لینک های عجیب و غریب چیست؟

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 18 شهریور 1394 17:05

ne13,  
توصیه میکنم اول با یک آنتی ویروس واقعی مثل Kaspersky, Qihoo 360 سیستم رو کامل اسکن کنید، اگر باز هم مشکل رفع نشد، مودم رو خاموش کنید و دوباره روشن کنید، کش و کوکی‌های مرورگر رو هم حذف کنید. اگر مشکل با اینها حل نشد، احتمال اینکه این Adware ها روی مودم نشسته باشه خیلی زیاده (چند مدت پیش چنین چیزی روی مودم خودم نشسته بود که اون رو حذف کردم) و باید مودم رو کامل ریست و از نو کانفیگ کنید، همچنین فایروال مودم رو هم روشن کنید حتما
همچنین استفاده از ابزارهای اختصاصی مثل malwarebytes هم میتونه مفید باشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

5 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major II

Major II

no avatar
459

تشکر کرده: 88 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 6 تیر 1389 19:04

آرشيو سپاس: 6 مرتبه در 2 پست

Re: علت باز شدن لینک های عجیب و غریب چیست؟

توسط IrIsT » شنبه 23 آبان 1394 09:46

سلام و درود.
اینا تبلیغات کلیکی سایت های خارجی هستن که روی سیستمت نشسته و روی مرورگر قرار گرفته
برو داخل تنظیمات گوگل کروم,قسمت صفحه اول رو دیفالت بزن.
ببین میتونی درست کنی اینطوری یا نه.چون این صفحات به حالت دیفالت باز میشن
اگه نشد از قسمت رجیستری سیستمت,اسم سایت رو سرچ کن.پیدا کرد اونو پاکش کن.
اینا به قول مهدی عزیز,Malwer هایی هستن که روی مرورگرها به طور پیشفرض میشینه.
شما روی هر لینکی کلیک میکنید؟
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
)

آیدی تلگرام : [url]@AmirAm67[/url]    -   ایمیل :  iedb.team@gmail.com

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند