صفحات مزاحم را چطور کنترل کنم؟

در این بخش می‌توانید در رابطه با شبكه، امنيت و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید

مدیران انجمن: SHAHRAM, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 5321 بار
سپاس‌های دریافتی: 116 بار

صفحات مزاحم را چطور کنترل کنم؟

پست توسط ne13 » دو شنبه 9 شهریور 1394, 9:48 am

سلام
روز بخیر
چند روز پیش ESET من از کار افتاد و مجبور شدم ویندوز دفندر رو فغال و آپدیت کنم. الان لینک های عجیب و غریب و مزاحم در گوگل کروم من باز میشه. چند تا رو به عنوان نمونه قرار می دم:
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

اینا چی هستن؟ و چطوری میشه کنترلشون کرد؟

Major II
Major II
محل اقامت: تربت حیدریه
سپاس‌های ارسالی: 105 بار
سپاس‌های دریافتی: 572 بار
تماس:

Re: صفحات مزاحم را چطور کنترل کنم؟

پست توسط IrIsT » دو شنبه 9 شهریور 1394, 10:20 am

سلام و درود.
این صفحات مخصوص یک سری سایت هایی هستن که برای بازدید بالا و باز شدن تند تند درون سیستم,اینها رو داخل سیستم اجرا میکنن.
بهتره فقط ویندوز عوض کنی.بهترین راهه
وگرنه از رجیستری هم بگردی اسم سایت و پیدا میکنی و میتونی پاک کنی
اما برای اطمینان یک ساعت نصب ویندوز کن.

تلگرام : [url]@AmirAm67[/url] - ایمیل : iedb.team@gmail.com 

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3826 بار
سپاس‌های دریافتی: 7669 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » دو شنبه 9 شهریور 1394, 8:15 pm

سلام
شاید با system restore هم حذف بشه
بهتر از تعویض ویندوزه
سیستم ریستور کامپیوتر رو برمیگردونه به زمانی که سالم بوده
این برنامه با فایلهای صوتی و تصویری و نوشتاری شما کاری نداره و فقط فایلهای سیستم رو به عقب برمیگردونه
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

ارسال پست

بازگشت به “امنيت و شبكه”