کمک کمک‌-کمک..

در اين بخش مي‌توانيد اطلاعات مفيد و آموزشهاي كاربردي تلفن همراه را بيابيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster

کمک کمک‌-کمک..

پست توسط Yaser1376 » پنج شنبه 12 شهریور 1394, 10:07 am

سلام وخسته نباشید.بچه های من یه تبلت مومکس دارم منتها پترنشو متاسفانه فراموش کردم..میخوام ریست فکتوری کنم اما نمیتونم منوی ریکاوریش رو بیارم چون این تبلت دکمه لمسی هوم رو نداره ..هومش رو مواقعی ک باز هستش داخل ال سی دی تب نمایشش میده..دوستان راهی هست ک من بتونم به منوی ریکاوریش دس پیدا کنم؟؟؟؟

فرستاده شده از G4ِ من با Tapatalk

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71062 بار
سپاس‌های دریافتی: 31337 بار
تماس:

Re: کمک کمک‌-کمک..

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 18 شهریور 1394, 6:38 pm

,
مدل دقیق تبلت رو بفرستید. اگر چیپ MTK‌باشه با گرفتن کلیدهای Power+volup و یا اتصال به کامپیوتر و گرفتن این کلیدها به حالت ریکاوری میره
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “مطالب كاربردي تلفن همراه”