در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain

Captainno avatar
پست ها

1227

تشکر کرده: 950 مرتبه
تشکر شده: 1633 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

مرگ کودکانی که داعش مسبب ان است

توسط shafagh 2 » شنبه 14 شهریور 1394 00:15

جنایاتی که تا بحال طالبان و امروز با نام داعش انجام داده است قابل احصاء نیست اما باید اوارگی عده ای از مردم سوریه و مرگ و میرهایی که در راه مهاجرت به اروپا و کانادا و امثالهم برای این عده پیش امده و از جمله مرگ مظلومانه این کودک معصوم را هم به دیگر جنایات داعش اضافه کرد. این کودک سوری همراه با مادرش هنگام مهاجرت به مناطق امن تر در نزدیکی های سواحل ترکیه غرق شدند.

5 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Junior Poster

Junior Posterنماد کاربر
پست ها

141

تشکر کرده: 25 مرتبه
تشکر شده: 146 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 6 شهریور 1390 07:58

آرشيو سپاس: 169 مرتبه در 41 پست

Re: مرگ کودکانی که داعش مسبب ان است

توسط sazan1978 » شنبه 14 شهریور 1394 06:24

خدا لعنت کند ، باعث و بانی اين جنايت ها رو .

Hesam - 1994 از این پست سپاسگزاري کرده است

Junior Poster

Junior Posterno avatar
پست ها

183

تشکر کرده: 126 مرتبه
تشکر شده: 118 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 مهر 1386 19:00

محل سکونت

بی سرزمین تر از باد

آرشيو سپاس: 289 مرتبه در 58 پست

Re: مرگ کودکانی که داعش مسبب ان است

توسط jiyar rojhelat » يکشنبه 15 شهریور 1394 21:31

دوستان خواهشا توجه کنید. اسم اون کودک معصوم ئالان بوده نه آیلان!این کودک معصوم کرد بوده. پدرش پیش از اعتراضات در یکی از محله های کرد نشین دمشق آرایشگر بوده و بعدا به کوبانی قهرمان عزیمت کرده. ولی بعدها خواسته به کانادا بره ولی درخواستش قبول نشده بعد یکی از قایق رانان قاچاقچی ترکیه ازشون 4000 یورو خواسته تا اونا رو به جزیره کدت یونان برسونه. 12نفر سوار یه قایق5متری میشن. پدر ئالان به همراه ربحانه همسرش و غالب دیگر پسرش سوار قایق میشن و متاسفانه گرفتار امواج میشن. بعد از اینکه قایق سر نگون میشه با دو دستش می خواد ئالان و غالب رو بگیره که متاسفانه می بینه ئالان خحفه شده اونو ول می کنه و می خواد غالب رو نجات بده. ولی اونم خفه شده تا خودش رو به ریحانه می رسونه می بینه اونم خفه شده. از اون قایق فقط 3نفر نجات پیدا می کنند. این حادثه تاثیر زیادی  رو وجدان خفته بشربت گذاشت ولی یادمون نرخ هر کودک بی پناهی در هر کجای دنیا و مخصوصا در ایران می تونه ئالان باشه. یادمون باشه همیشه داعش مقصر نیست. همیشه طالبان و دبگر گرگ مسلکان مقصر نیستند. شاید من و تو هم کاری از دستمون بر میاد و با انجام ندادنش برای اونا ما هم مقصر باشبم.

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

982

تشکر کرده: 5355 مرتبه
تشکر شده: 2970 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 آبان 1392 19:54

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: مرگ کودکانی که داعش مسبب ان است

توسط Hesam - 1994 » سه شنبه 24 شهریور 1394 15:52

                            "شارلی ابدو" این بارکودک سوری را به تمسخر گرفت

  

مجله هتاک "شارلی ابدو" فرانسه این بار با انتشار تصاویری، کودک سوری غرق شده را که به تازگی پیکرش در ساحل ترکیه پیدا شد، مورد تمسخر قرار داد.

      بعد از گذشت هشت ماه از حمله به مجله شارلی ابدو فرانسه در پاریس، نگاه ها بار دیگر به این نشریه معطوف شد زیرا چند تصویر کاریکاتوری را منتشر کرد که "آیلان کردی" کودک غرق شده سوری و عزیمت آوارگان سوری و مهاجران به مرزهای اروپا را مورد تمسخر قرار داده است.
     خاطرنشان می شود که نشریه فکاهی شارلی ابدو بارها کاریکاتورهای موهن از شخصیت‌های مورد احترام مسلمانان و به خصوص پیامبر عظیم‌الشأن اسلام (ص) را منتشر کرد و در حمله مسلحانه روز چهارشنبه 17 دی ماه 1393 به دفتر آن  در پاریس 11 تن کشته شدند.
     این مجله این بار جان باختن کودک سوری را - که پیکرش بعد از غرق شدن قایق آوارگان سوری در ساحل ترکیه پیدا شد- با انتشار دو تصویر اهانت آمیز، مورد تمسخر قرار داد.
     نشریه هتاک شارلی ابدو در صفحه اول خود در کنار تصویر پیکر ایلان در ساحل، این عبارت را که "بسیار به هدفش نزدیک شد" درج کرد و یک پلاکارد مربوط به فروشگاهای زنجیره ای "فست فود" را نیز به تصویر کشید که روی آن نوشته شده بود "پیشنهاد ویژه: دو وعده غذای کودک به قیمت یک وعده" بخرید.
     اما دست اندرکاران شارلی ابدو در ادامه رفتار توهین آمیز، نگاه نژادپرستانه خود به مسلمانان را به نمایش می گذارند و در صفحه آخر به مقایسه بین مسیحیان و مسلمانان می پردازد و مسیحیان را مستحق زندگی و مسلمانان را مستحق غرق شدن می خوانند.
     شارلی ابدو روی صفحه آخر عبارت "شاهدی بر اینکه اروپا مسیحی است" نوشته و تصویر یک مرد را به عنوان نماد مسیحیان کشیده است که در کنارش نوشته شده: "مسیحیان روی آب راه می روند" و در کنار آن تصویر کودک سوری غرق شده را منتشر کرده که بالای سرش نوشته شده است "کودکان مسلمانان غرق می شوند".
     این تصاویر تمسخر کننده واکنش های انتقادی زیادی را در شبکه های اجتماعی در اینترنت به همراه داشته است و بسیاری آن را غیراخلاقی و تمسخر و اهانت به درد و رنج آوارگان برشمرده اند.
لا حول و لا قوة الا بالله العلي العظيم

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
hnhnnhnh
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان