در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain

Captainno avatar
پست ها

1227

تشکر کرده: 950 مرتبه
تشکر شده: 1633 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

"صدام" عبرتی برای سلاطین کشورهای عربی

توسط shafagh 2 » چهارشنبه 18 شهریور 1394 00:15

بواقع صدام را باید عبرتی برای سران کشورهای عربی بحساب اورد. انها باید از عاقبت ان دیکتاتور جانی که مانند سگ هار به این و ان حمله می کرد عبرت بگیرند و پا در بن بست مرگ و هلاکتی که او گذاشت نگذارند. صدام هم روزی مثل روسای کشورهای عربی امروز  به سلاح ها و نیروهایی که در اختیار داشت  و به وعده قدرت های جهانی تکیه کرد و دل بست اما نه تنها از حمله به ایران چیزی نصیب او نشد بلکه انچه برای او باقی ماند روحیه ای سرخورده و ناکام و نیروهایی خسته و منهزم بود در حالیکه بسیاری از جنگ افزارها، مهمات و افراد نظامی وی نیز بر باد فنا رفت و با اقتصادی بی مایه و میلیاردها دلار بدهی و سیاستی واپس خورده و منزوی با اخرین تلاش برای اثبات نیرومند بودن خود و حمله به کویت مقهور حمله نظامی همان هایی شد که روزی همه جور کمک های مالی و نظامی و اطلاعاتی به او میکردند و همه باغ سبزی را به او وعده می دادند تا به جنگ علیه ایران ادامه دهد.
چرا این رژیم های عربی درک نمی کنند که احساس قدرت و دلگرمی به عده و عده و سلاح و تکیه بر امریکا درست همان چیزهایی بود که صدام را فریب داد، به هلاکت کشید و حکومت ظلم و جور وی را هم متلاشی کرد؟
چرا انها از گذشته ان دوست و همقطار خود عبرت نمی گیرند و نمی فهمند که سنت حتمی خداوند عالم بر ان پایه است که ظالم با همان تیغی که علیه مردم از نیام می کشد و می کشد کشته خواهد شد؟  چرا انها فکر می کنند علم کردن توطئه و جنگ تنها راه نجات حکومت انها از سقوط است در حالیکه جنگ ظالمانه زودتر باعث سقوط انها از قدرت و سقوط در گورهایشان خواهد شد؟ ایا انها بین خودشان و صدام تفاوتی قائل می شوند که مثلا صدام از یک خانواده بی اصل و نسب تکریت عراق بود ولی انها از یک قوم متعدد مثل ال سعود و امثالهم هستند و این نکته ضامن بقای انهاست؟ آل سعود غلط می کند فکر کند حالا اگر با بقیه ظالم های عرب موتلف شد و با تکیه بر امریکا به یمن حمله کرد و مردم بگناه را بمباران کرد و کشت اب هم از اب تکان نمی خورد و سلطنت ناحق انها باقی خواهد ماند.
ایا این سالطین غیر قانونی و ساختگی عربی فکر نمی کردند رزمندگان مسلمان یمنی تو دهن انها می زنند و تنها در یک حمله موشک بزرگی را به دل پادگان های عربستان می زنند که یکجا 60 مهاجم وهابی کشته می شوند؟ نشانه گیری از این بهتر؟ چرا نمی فهمید و طرف خود را کوچک می شمارید؟ با وجودیکه شما ناجوانمردانه شهرهای یمن و تاسیسات مربوط به مردم مثل اب و برق را هدف می دهید و مردم غیر نظامی را شهید می کنید رزمندگان مسلمان یمنی صف تانک ها و زره پوش های شما را هدف قرار می دهند که مهاجمان شما مجبور می شوند نصف باقی را هم رها کرده و به عقب فرار کنند. صدام هم فریب رویای کشورگشایانه  و کینه خود نسبت به ایرانیان را خورد. خیال کرد ایران یک لقمه چرب و نرم است و بی حفاظ است و حالا ان را می خورد اما ناکام از خوردن ان لقمه خفه شد. عیب شما سلاطین عرب ان است که اولا غیر قانونی هستید و دوما با از پشت پرده های غرور به غیر از خودتان نگاه می کنید و سوم انکه به چیزهای پوشالی تکیه می کنید که در بقاء شما و حکومت شما نقشی ندارند.
خیال نکنید این چیزهایی که امریکا به شما داده تا به کشور و مردم یمن حمله کنید حبل نجات شما هستند و سبب پیروزی شما می شوند. صدام بزرگترین لشکر زرهی، و بیشترین هواپیماهای جنگی و اموزش دیده ترین افراد نظامی را داشت، و در تمام مدت دوران جنگ از کمک های کثیر مالی شما و کمک های مالی و تسلیحاتی و اطلاعاتی امریکا و شوروی سابق و اروپا برخوردار بود، اما ایا ان رفیق دیکتاتورتان را دیدید که چطور در مقابل ملت و قوای مسلح ایران مثل خر در گل ماند؟ ایا قدرت واقعی و قهرمانی یک ملت در دفاع از اب و خاک خود را بچشم ندیدید؟ پس چرا اشتباه صدام را تکرار کرده و به کشور یمن حمله کردید؟ ایا فکر کردید اگر چند کشور عربی با هم موتلف شوید و بعد به یمن حمله کنید اوضاع شیر تو شیر می شود و مقصر و عامل اصلی ظلم و جنایت علیه این کشور و ملت معلوم نخواهد شد؟
اشتباه کردید، ال سعود تو اش ماست هم پیداست شما در این بی قانونی و جرم بین المللی تابلو هستید اما بقیه هم جای خود دارند و در اینده از چنگ انتقام روزگار و مردم یمن نمی توانند که خلاص شوند. انها هم بایست کیفر این خطای بزرگ و جرم مشهود  و تقاص خون مردم در حمله به یمن را پس بدهند.
البته مطمئنا این عذاب دنیای شما خواهد بود همانطور که عذاب و ذلت دنیوی صدام را بچشم دیدید اما عذاب اخرت اشد عذاب هاست که متاسفانه تا بچشم نبینید و در ان فرو نروید باور نمی کنید. البته  شما هم به سرنوشت صدام مبتلا خواهید شد و چرا انسان باید برای مرگ دیوهای ظالم، سفاک و سنگدلی امثال شما سران عرب که عمدا روی سر مردم مسلمان عرب بمب می ریزید متاسف باشد؟ تازه ما خوشحال و خوشوقت هم خواهیم شد.
راجع به فرزند خود " داعش" هم امیدوار نباشید. انها امروز در دنیا و منطقه بعنوان یک گروه تروریست و جنایتکار شناخته شده اند و این بدنامی ها و سوابق سوء از پرونده انها و شما پاک شدنی نیست. محبوبیت هر گروهی در دنیا بسته به عقاید الهی و انسانی و سیاست و سوابق شرافتمندانه ان است که الحمدلله داعش هیچکدام از این ها را ندارد. این ها با این اعمال دد منشانه و دیوسیرتانه و جاهلانه ای که دارند نه تنها در دنیا مطرود و محکوم واقع شده اند بلکه حتی مردم سنی هم انها از خود طرد کرده اند و امروز هیچ کسی حاضر نیست که شان و عقیده و انسانیت خود را فدای این گروه معاند و تروریستی کند.
جدا از شکست های اینده که این ها در بعد نظامی از ارتش و نیروهای مردمی عراق و سوریه خواهند خورد بمرور دایره وجودی انها محدود و محدودتر خواهد گردید تا اینکه بکلی از صحنه روزگار محو شوند و البته شما سلاطین عرب سر منشاء بوجود امدن داعش تنها می توانید امیدوار باشید که تا ان روز باقی بمانید و فنای این گروه خبیث را بچشم ببینید.
در ضمن اگر از خدا خجالت نمی کشید حداقل از مردم شرم کنید و با روسای امریکا که به عربستان می ایند جلو دوربین های خبرگذاری ها ننشیند و عرق و شراب بخورید. اگر مسلمان بودید می فهمیدید که شراب خوردن فسق است و کسی که شراب می خورد به همین مقدار فاسق است بویژه که با روسای امریکا انهم جلو دوربین ها هم پیاله شود.
اینقدر هم مسلمانان بیچاره عربستانی را گول نزنید که مسلمان می تواند شراب بخورد و شراب خوردن گناه است اما اگر بعد از از هر بار شراب خوردن توبه کند گناه او پاک می شود. خدا پدر همچه توبه کننده ای را در می اورد!

5 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان