در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
949

تشکر کرده: 4984 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 آبان 1392 19:54

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

فرقه تکفیری شیرازی ها در بین شیعیان چه می کند؟

توسط Hesam - 1994 » دوشنبه 23 شهریور 1394 23:55

سلام
این تاپیک روساختم تا با همدیگه درمورد یک فرقه شیعه بحث کنیم
یکی دو ساعت پیش توی خبرگزاری تسنیم یه خبر خوندم که یک جریان تکفیری شیعه در قم رو با داعشی ها همسان دونسته بود
"فرقه شیرازی ها"
درموردشون سرچ کردم و تاحدودی به نتیجه رسیدم
اعضای فرقه مذکور مقلدین سید صادق شیرازی هستند
فردی که بسیاری از علما اجتهادش رو قبول ندارند و ضدیت خاصی با ولایت فقیه داره
سعی میکنم مطالبی رو قرار بدم و از شما هم میخوام برای تکمیل هر چه بیشتر بحث شرکت کنید

اطلاعات و مطالب خودتون رو قرار بدین بلکه دیگران هم زودتر با این جریان آشنا بشن
لا حول و لا قوة الا بالله العلي العظيم

میتوانید صفحات ما در CCN را دنبال کنید

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

7 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: فرقه تکفیری شیرازی ها در بین شیعیان چه می کند؟

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 24 شهریور 1394 00:11

Hesam - 1994,  
متاسفانه یک حوزه علمیه هم در شیراز برای ترویج اسلام و شیعه انگلیسی سالهاست که وجود داره و ظاهرا زور کسی بهش نمیرسه. توی 88 هم عوامل مرتبط با این حوزه بیشتر اعتشاش‌ها رو مدیریت میکرد و ...
حتی این فرقه مبلغینی به شهرهای مختلف برای ایجاد فرقه جدید که پایه و اساس اون ضدیت با اصل ولی فقیه و شخص رهبری هست میفرسته که با یکی از اونها از نزدیکتر مواجه شدم، جالب بود چنان هواداران خودش رو به روشهای مختلف این فرد شستشوی مغزی میداد که در یک مورد افراد متدین مخالف این جریان، فردی رو به عنوان خبر چین وارد این فرقه کرده بودند تا بشه دقیق‌تر از مسائلی که در اون میگذره اطلاع پیدا کنند. فردی که مثلا به عنوان نفوذی وارد این فرقه شد از افراد مثلا بسیار معتقد و کاملا محالف این جریان بود. خلاصه این فرد بعد از گذروندن مراحل مختلف و آزمونهای این فرفه، رسما به عضویت اونها در اومد و قرار بود اطلاعات بده، بعد از یک هفته که دوستانش رفتند تا از اون فرد اطلاعات بگیرند، فرد به شکل بسیار تعجب آوری مسخ و متزلرل شده و کاملا شستشوی مغری داده شده بود و میگفت اگر بخواهید صدمه‌ای به آقا ا.... (نام رئیس فرقه رو نمیتونم ببرم)   بزنید باید از روی جنازه من رد بشید و متاسفانه همچنان هم یکی از مریدان پر و پا قرض اون هست!!!
برای من مدتها سوال بود اینها چیکار کردند با این بنده خدا، تا اینکه مدتی پیش خوندم که ماده‌ای محدر در بین گروههای تروریستی و تکفیری رواج پیدا کرده که اونها رو سرسپرده و مطیع و البته کاملا خشن میکنه و فکر میکنم احتمالا اینکه چیزی شبیه به این در این فرقه‌ها رواج داده بشه زیاده (یکی از کارگران خونه‌ی رئیس این فرقه میگفت که بعد از دعا و عبادات خاص، شروع به قلبون کشیدن میکنند که البته بسیار بوی نامتعارف و عجیبی هم داشته) ...

کاش ارگانهای مربوطه قبل از اینکه خیلی دیر بشه جلو اینها رو بگیرند ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

9 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captain

نماد کاربر
949

تاريخ عضويت

توسط Hesam - 1994 » سه شنبه 24 شهریور 1394 00:32

Mahdi1944
منم چند دقیقه پیش بود که مطالعه کردم برادر همین فرد در صحن حضرت معصومه دفنه و همون زمان تشییعش این خانواده یک میتینگ سیاسی راه انداختن و علناً ضدیت با ولایت فقیه رو مطرح میکنن
و متاسفانه درگیری مذهبی بزرگترین و خطرناک ترین جنگ دنیاست

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

5 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captain

نماد کاربر
1863

تشکر کرده: 5917 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

توسط SMH » سه شنبه 24 شهریور 1394 11:13

Hesam - 1994,  خیلی جالب بود برام...
منم مشتاقم مطالب بیشتری راجع به این فرقه بدونم

كاري بكنيم تا نگردد       

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captain

نماد کاربر
949

تاريخ عضويت

توسط Hesam - 1994 » سه شنبه 24 شهریور 1394 16:12

SMH برای من هم در ابتدا خیلی جالب بود  
با خوندن چند صفحه در اینترنت نفرت عجیبی از این گروه پیدا کردم و با توکل بر خدا قصد دارم یک مقاله تر و تمیز اینجا ارائه بدم
کاراشون باعث صدمه بزرگی به طرز تفکر مردم جهان نسبت به مذهب شیعه شده
نمونه بسیار زشت اون برگزاری جشن در روز وفات عایشه همسر پیامبر بوده و باعث خشم بسیاری از پیروان اهل سنت نسبت به شیعیان شد  . این دست موضع‌گیری‌ها که باعث ورود فشارهای فراوان به شیعیان عرب نیز شده بود، جمعی از علماء و فرهیختگان شیعه منطقه احصاء عربستان را بر آن داشت تا استفتائی را خدمت مقام معظم رهبری ارسال کنند. پاسخ معظم له آبی بود بر آتش:
«اهانت به نمادهای برادران اهل سنّت از جمله اتّهام ­زنی به همسر پیامبر اسلام حرام است. این موضوع، شامل زنان همه پیامبران و به ­ویژه سیّدالانبیاء پیامبر اعظم -حضرت محمّد صلّی ­الله ­علیه­ و آله–می­شود.»
پشت این جریان هم انگلیس قرار داره

7 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند