خرابی صدا

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

خرابی صدا

پست توسط mff.fsoft » چهار شنبه 25 شهریور 1394, 11:43 am

اقا ببخشید من داشتم بازی میکردم که یه دفعه صدای بازی قطع شد ولی صدای kmplayer وصل بود وقتی کامبیوترو خاموش کردم و دوباره وصلیدم دیگه هیچ صدایی نمی یومد و مشکلی از هیچ کدوم از چیز هایی گفید نیست و هدفون و اسپیکرم دوروستهتصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71069 بار
سپاس‌های دریافتی: 31338 بار
تماس:

Re: خرابی صدا

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 25 شهریور 1394, 3:58 pm

. ,
درایور صدا رو از Device Manager حذف و مجددا نصب کنید، ممکنه سیستم شما ویروسی باشه و درایور رو معیوب کرده باشه، ضمنا توصیه میکنم از یک آنتی ویروس قدرتمند مثل Kaspersky یا Qihoo 360 برای پاکسازی سیستم استفاده کنید
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”