در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد

New Memberno avatar
پست ها

8

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 بهمن 1393 13:35

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

اهمیت و مزیت های برندسازی در طراحی سایت

توسط nazano » چهارشنبه 25 شهریور 1394 11:33

برندسازی  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  موجب چه برتری هایی در جهت کسب و کارتان خواهد شد و یا به تعبیری بهتر به کدامین دلیل افراد یا شرکت ها می خواهند محصولات و خدمات خودشان را برندسازی کنند. این سوالی است که پاسخ دادن به آن می تواند هدف خوبی را به منظور حرکت برای برندسازی و تبدیل کردن محصول و خدمات شما به برندی مطمئن در عرصه فعالیت طراحی سایت به وجود آورد. نشانی اینترنتی چه طراحی سایت هایی به خاطر شما مانده اند و در صورت احتیاج به آنها بدون اینکه در موتورهای جستجو آن نشانی اینترنتی را سرچ کنید وارد آنجا می شوید و نیاز خودتان را مرتفع می کنید. برندسازی در این جهت به شما کمک خواهد کرد تا کاربران بدون سرچ به طراحی سایت شما بیایند و با کالاها و یا خدمات شما آشنا شوند و تبدیل به مشتری های دائمی سایت شما شوند. همه اینها در سایه آشنایی آنها با برند شرکت شما میسر خواهد شد.

اهمیت و برتری های برندسازی اینترنتی

همانطور که گفتیم اگر کاربران با اسم برند تجاری شما آشنایی داشته باشند و بدانند شما با این برند چه کالاها و خدماتی را عرضه می کنید در ذهنشان آن کالا یا خدمات با این برند و نام تجاری ماندکار و حک خواهد شد و در وقت نیازشان به آن محصول و یا خدمات بدون تامل و درنگی به طراحی سایت شما خواهند آمد. برای برندسازی طراحی سایت خودتان باید کارهایی را انجام بدهید، این کارها به شیوه های مختلفی می توانند بر روی طراحی سایت شما پیاده سازی شوند. از جمله این کارها که برای برندسازی بهتر هستند می توان به ویدیو بازاریابی ، قوی تر کردن  سئو و بهینه سازی سایت ، ایمیل بازاریابی و نظایر اینها که همه برای فرایند برندسازی لازم هستند اشاره نمود.

برای برندسازی  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ، نخست یک برند را انتخاب کنید و سپس لوگوی مناسب و درخور کسب و کارتان را طراحی کنید و بعد با توجه به روش های بهینه سازی سایت (سئو) بازدیدها را به طرف طراحی سایت تان جذب کنید و همینطور به بازاریابی محتوا بپردازید.

استراتژی نام تجاری یا برندسازی روند معنادار کردن یک نام می باشد. برندسازی مجموعه‌ای از شیوه هاست که به اسم تجاری شما شخصیت معینی می دهد و جایگاه آن را در بازار نسبت به رقیبان معلوم می کند و از آنها متفاوت می کند. برندسازی شامل بحث های گوناگونی مانند چون جایگاه یابی و جایگاه سازی برند، انتخاب اسم اثرگذار به منظور برند، بوجود آوردن دسته بندی جدید، انتخاب رنگ برند و طراحی لوگو برای آن، گسترش برند یا محدود نمودن دامنه فوکوس، عمق و ارزش برند، روابط عمومی، رویدادسازی، تبلیغات و... است.

منبع:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ,  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ,  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان