اهمیت و مزیت های برندسازی در طراحی سایت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 8
تاریخ عضویت: جمعه 17 بهمن 1393, 1:35 pm
سپاس‌های دریافتی: 12 بار
تماس:

اهمیت و مزیت های برندسازی در طراحی سایت

پست توسط nazano » چهار شنبه 25 شهریور 1394, 12:33 pm

برندسازی [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] موجب چه برتری هایی در جهت کسب و کارتان خواهد شد و یا به تعبیری بهتر به کدامین دلیل افراد یا شرکت ها می خواهند محصولات و خدمات خودشان را برندسازی کنند. این سوالی است که پاسخ دادن به آن می تواند هدف خوبی را به منظور حرکت برای برندسازی و تبدیل کردن محصول و خدمات شما به برندی مطمئن در عرصه فعالیت طراحی سایت به وجود آورد. نشانی اینترنتی چه طراحی سایت هایی به خاطر شما مانده اند و در صورت احتیاج به آنها بدون اینکه در موتورهای جستجو آن نشانی اینترنتی را سرچ کنید وارد آنجا می شوید و نیاز خودتان را مرتفع می کنید. برندسازی در این جهت به شما کمک خواهد کرد تا کاربران بدون سرچ به طراحی سایت شما بیایند و با کالاها و یا خدمات شما آشنا شوند و تبدیل به مشتری های دائمی سایت شما شوند. همه اینها در سایه آشنایی آنها با برند شرکت شما میسر خواهد شد.

اهمیت و برتری های برندسازی اینترنتی

همانطور که گفتیم اگر کاربران با اسم برند تجاری شما آشنایی داشته باشند و بدانند شما با این برند چه کالاها و خدماتی را عرضه می کنید در ذهنشان آن کالا یا خدمات با این برند و نام تجاری ماندکار و حک خواهد شد و در وقت نیازشان به آن محصول و یا خدمات بدون تامل و درنگی به طراحی سایت شما خواهند آمد. برای برندسازی طراحی سایت خودتان باید کارهایی را انجام بدهید، این کارها به شیوه های مختلفی می توانند بر روی طراحی سایت شما پیاده سازی شوند. از جمله این کارها که برای برندسازی بهتر هستند می توان به ویدیو بازاریابی ، قوی تر کردن سئو و بهینه سازی سایت ، ایمیل بازاریابی و نظایر اینها که همه برای فرایند برندسازی لازم هستند اشاره نمود.

برای برندسازی [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] ، نخست یک برند را انتخاب کنید و سپس لوگوی مناسب و درخور کسب و کارتان را طراحی کنید و بعد با توجه به روش های بهینه سازی سایت (سئو) بازدیدها را به طرف طراحی سایت تان جذب کنید و همینطور به بازاریابی محتوا بپردازید.

استراتژی نام تجاری یا برندسازی روند معنادار کردن یک نام می باشد. برندسازی مجموعه‌ای از شیوه هاست که به اسم تجاری شما شخصیت معینی می دهد و جایگاه آن را در بازار نسبت به رقیبان معلوم می کند و از آنها متفاوت می کند. برندسازی شامل بحث های گوناگونی مانند چون جایگاه یابی و جایگاه سازی برند، انتخاب اسم اثرگذار به منظور برند، بوجود آوردن دسته بندی جدید، انتخاب رنگ برند و طراحی لوگو برای آن، گسترش برند یا محدود نمودن دامنه فوکوس، عمق و ارزش برند، روابط عمومی، رویدادسازی، تبلیغات و... است.

منبع: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید], [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید], [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “طراحي صفحات اينترنتي”