در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد

New Memberno avatar
پست ها

8

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 بهمن 1393 13:35

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

طراحی سایت مهندسی

توسط nazano » چهارشنبه 25 شهریور 1394 11:35

در این زمانه اینترنت به قدری در زندگی انسانها جا باز کرده است که برای کسب هر گونه اطلاعاتی در هر زمینه ای به اینترنت مراجعه می شود. در واقع این رسانه مجازی جزیی از زندگی انسان های این روزگار شده است. مسلما در این بین دانشجویان و مهندسان رشته های مختلف بیشترین استفاده را می توانند از آن داشته باشند و به مقالات و اطلاعات به روز دسترسی داشته باشند و دانسته های خودشان را به روز تر نمایند.طراحی سایت مهندسی به مهندسین با هر زمینه کاری که دارند این امکان را می دهد تا بتوانند با جامعه گسترده تری از متخصصین در ارتباط باشند و کارها و مهارت های خود را در معرض دید همگانی بگذارند. به همین دلیل داشتن سایتی که جامعه مهندسی متخصص را با هر گونه گرایشات مهندسی به بازدیدکنندگان معرفی کند و مهارت های آنها را به دیگران انتقال دهد سودمند و خدمت به جامعه علمی است.

طراحی سایت مهندسی درخور شرکت های مهندسی که در عرصه های گوناگون مانند مهندسان عمران، مهندسان زلزله، مهندسان راه و ساختمان ، کارشناسان فنی ، مهندسین سد و سازه های عظیم و شرکت های مهندسان مشاور و مهندسان سایر رشته های فنی که دایره بسیار گستره ای مانند مهندسان برق، مهندسان مکانیک، مهندسان ساخت و تولید و غیره که شامل خیلی از نمونه کارها و پروژه های اجرایی هستند و خدمات متفاوتی را عرضه می کنند است.

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  در جهت شرکت مهندسی از یکی از ضروریات برای موفق شدن در عرصه مهندسی در همه زمینه ها و ارائه هر چه بیشتر خدمات در پروژه های عمرانی و فنی مرتبط به آن و همچنین سایر رشته های مهندسی اثرگذار می باشد.

شرکت های مهندسی و شرکت های مهندسان مشاور به دلیل عرضه خدمات فنی و گوناگون نیاز دارند تا پیش از پذیرفتن پروژه از جانب خودشان و یا دادن سفارش به این شرکت ها از سابقه ، رزومه ی شرکت ، نمونه پروژهای اجرا شده نظیر عکس ها و ویدئو های پروژه ، معرفی مدیران و افراد متخصص در رشته های مهندسی  ، گواهینامه ها و مدارک و اسناد شرکت ، محاسبات لازم و موردهای ضروری در طراحی سایت شرکت مهندسی مطلع شوند تا بتوانند در دادن و قبول کردن سفارشات پروژه های عظیم از سمت مشتری و متقاضی نقش فعال و اثرگذاری را ایفا کنند.

تقریبا طراحی سایت، گرافیک ، بهینه سازی سایت و محتوای کامل در رسمی کردن طراحی سایت مهندسی و خیلی نقش مهمی دارد. در این جهت شرکت طراحی سایت ما با طراحی بالغ بر ۱۰۰ ها سایت مهندسی و عرضه شیوه های گوناگون در این عرصه و طراحی سایت شرکتی بهترین گزینه برای طراحی سایت شرکت مهندسی برای همه مهندسان و کسانی است که در این زمینه ها فعالیت می کنند و خدمات ارائه می دهند.

منبع:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ,  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ,  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 10 مهمان