در این بخش می‌توانید در رابطه با شبكه، امنيت و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

6566

تشکر کرده: 1666 مرتبه
تشکر شده: 8119 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

سازنده نرم‌افزارضدویروس اطلاعات مرورگرهای کاربران رامیفروشد

توسط sinaset » دوشنبه 30 شهریور 1394 10:42

سازنده نرم‌افزارهای ضدویروس اطلاعات مرورگرهای کاربران را می‌فروشد
شرکت AVG سازنده نرم افزارهای امنیتی و ضدویروس می گوید با به روز کردن سیاست های حریم شخصی خود از این پس می تواند از فروش داده های غیرشخصی کاربران مرورگرها کسب درآمد کند.
به گزارش فارس به نقل از انگجت، اطلاعات غیرشخصی که قرار است توسط این شرکت به فروش برسند عبارتند از نام برند تجاری سازنده رایانه کاربر، زبان و برنامه های مورد استفاده وی و داده های تخصصی مربوط به مرورگر اینترنتی  به کار گرفته شده.
AVG در واکنش به برخی اعتراض ها وعده داده که هیچ یک از اطلاعات خصوصی کاربران را که منجر به شناسایی هویت آنها شود به فروش نخواهد رساند و داده های جمع آوری شده به طور ناشناس ذخیره می شوند و هویت افراد محفوط باقی می ماند.
این شرکت همچنین از کوکی های ذخیره شده هر کاربر برای ردگیری جستجوهای انجام شده و فعالیت های صورت گرفته در وب سایت ها، برنامه ها و محصولات بهره می گیرد. بر همین اساس یک نمایه کامل کاربری از هر فرد تهیه می شود که همراه با جزییات آماری است، اما در آن نام کاربر درج نشده است.
AVG نرم افزارهای امنیتی رایگانی را از طریق اینترنت توزیع می کند و تصریح کرده که از این طریق به دنبال کسب درآمد بوده و با فروش اطلاعات کاربران سود خواهد کرد. سخنگوی این شرکت می گوید افرادی که می خواهند داده های شخصیشان به دست AVG نیفتد باید استفاده از نرم افزارهای آن را متوقف کنند.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان