در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain

Captain

no avatar
1202

تشکر کرده: 887 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

پست های من فورا چاپ نمی شود

توسط shafagh 2 » جمعه 3 مهر 1394 11:36

اخیرا مشاهده می شود پست هایی را که اینجانب ارسال می کنم فورا در انجمن ها درج نمی شود و بعد از مدتی تاخیر چاپ می شود که البته کار شوراهای محترم نظارتی است که می خواهند پست های مرا از نظر محتوا بررسی نمایند. من البته گاه گاهی در بعض فروم های ایرانی دیگر و انهم بندرت pop up می شوم و البته می بینم که پست هایم فورا و بدون تاخیر نظارتی چاپ می شود. من حتی در یک چند فروم انگلیسی هم مطلب می فرستم و با وچودی که گاهی هپروت می گویم با این وجود انها کامنت های مرا فورا چاپ می کنند و حتی اگر چند مدت غائب باشم برای من ایمیل می فرستند که هی کجا هستی چرا سری به ما نمیزنی ( فکر کنم انها مقالات مرا می پسندند) که البته من فورا مراجعه کرده یا تاپیک جدیدی ایجاد می کنم و یا به یک تاپیک که برایم جالب است پاسخ می دهم. اما این اولین بار است که می بینم شوراهای انجمن علمی برای مدتی پست مرا بلوکه می کنند.
حقیقتش چند مدت پیش ناراحت شدم و خواستم انجمن های علمی را ترک کنم و البته همین کار راهم کردم و به یک سایت علمی دیگر رفتم و حتی انجا بدون اینکه نام انجمن های علمی را ببرم گفتم من از یک سایت علمی ناراحت شده ام قهر کرده ام و به اینجا امده ام. البته متاسفانه انجا هم کسی پاسخی به معرفی من نداد و از من استقبال شایانی نکردند فقط بعد از فرستادن چند مطلب مدیر سایت درخواست دوستی کرد که من هم ایشان را بعنوان دوست انتخاب کردم اما دیگر سری به انجا نزدم چون فکر کنم انجا بیشتر شبیه یک سایتی بود که بیشتر سعی می شد اخبار و حوادث نظیر اخبار ویژه هنرپیشه ها و فوتبالیست ها و خوانندگان و اینطور چیزها را درج کنند که زیاد جو علمی لازم را نداشت ولی البته من حدود چند ترجمه که بیشتر انها نجومی بود فرستادم که 6 تشکر دریافت کردم ولی خیلی ان فروم را نپسندیدم و اجبارا به انجمن های علمی برگشتم.
آخرين ويرايش توسط shafagh 2 در جمعه 3 مهر 1394 14:19, ويرايش شده 1 در کل.

5 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major I

Major I

نماد کاربر
169

تشکر کرده: 814 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 23 خرداد 1388 18:11

داهات

آرشيو سپاس: 565 مرتبه در 104 پست

Re: پست های من فورا چاپ نمی شود

توسط Ali$amir » جمعه 3 مهر 1394 12:32

سلام shafagh 2
با عرض ادب  و احترام
به عنوان یکی از کاربران سنترال نظر شخصی خودم راجع به شما عرض میکنم
آقا من هرجا پستی از شما ببینم هرچند مطلب مورد علاقه من نباشه بخاطر شخصیت و بارعلمی که از شما سراغ دارم جذب مطالب شما میشم و مطالعه میکنم
تا حالا ندیدم بحثی بی مورد و از ناآگاهی بذارید
خیلی خوش حالم که امثال شما در سنترال حضور دارن
تشکر و سپاس این حقیر پذیرا باش
ان شاءالله همیشه موفق و شاد باشی
یاعلی
خرم آن روز کزین منزل ویران بروم

راحت جان طلبم وز پی جانان بروم

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captain

نماد کاربر
949

تشکر کرده: 4984 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 آبان 1392 19:54

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط Hesam - 1994 » جمعه 3 مهر 1394 12:42

گمونم دوباره داری مزاح میکنی  shafagh 2  
شورای نظارت که خوابن الان  
نگاه به مشخصاتشون بندازید متوجه میشید آخرین بازدیدشون ...
لا حول و لا قوة الا بالله العلي العظيم

میتوانید صفحات ما در CCN را دنبال کنید

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

shafagh 2 از این پست سپاسگزاري کرده است

Captain

Captain

no avatar
1202

تاريخ عضويت

توسط shafagh 2 » جمعه 3 مهر 1394 23:38

Hesam-1994 عزیز
بله مقداری شوخی هم بود اما نمی دانم چرا پست هایم با تاخیر چاپ می شود در حالیکه فبلا اینطور نبود البته در مورد خوبی و بزرگواری مدیران و اعضای شورای نظارت هم هیچ شکی نیست و در این مدتی که اینجانب اینجا بوده ام واقعا هم ایشان و هم کاربران گرامی همه افراد شریف و عزیزی بوده و هستند و من هیچ غرضی جز خدمت در مسیر علم و صمیمیت و محبت با دیگران از ایشان مشاهده نکرده ام و البته شوراهای نظارت انجمن ها نیز وظایفی دارند که بایست به ان عمل کنند.

Hesam - 1994 از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 27 مهر 1394 17:23

shafagh 2 عزیز
به شحصه هیچ مشکلی در پست‌های شما تا به حال ندیدم و هیچ محدودیتی هم در مورد شما وجود نداره، اگر مشکل هست، ممکنه به کش مرورگر شما مربوط باشه که پست‌ها و یا اسکرول رو رفرش نمیکنه و اینطور فکر میکنید
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captain

no avatar
1202

تاريخ عضويت

توسط shafagh 2 » دوشنبه 27 مهر 1394 19:25

اقا مهدی عزیز :razz:

من واقعا اطلاع نداشتم که ممکن است مشکل از مرورگر باشد و از اینکه در مورد تاخیر پست هایم دچار سوء گمان شدم عذر خواهی می نمایم بویژه در مورد شوراهای نظارتی که بواقع در کمال انصاف و رحمت و دوستی با کاربران مواجهه شده اند و ازادی بیان به معنای علمی و انسانی اش را در تمامی ابعاد در مورد پست کاربران رعایت نموده اند و حقیقتا باید گفت انجمن های علمی یک سایت نمونه در کشور است که جو  ان جو مطالب علمی و رحمت و مودت است و بنده بواقع تا بحال چیزهای بسیاری  اموخته ام که بخشی از ان اخلاق نیکو و حسن سلوک و رحمت حاکم بر انجمن های علمی بوده است که حقیقتا نمونه است.

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 27 مهر 1394 20:08

shafagh 2,  
من هم از شما سپاسگزارم که همیشه با پست‌های تالیفی که ریشه در مهارت‌ها و تجربه‌ی خودتون داره به رشد این انجمن کمک میکنید  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان