در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

کافی نت...

مديران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 14 مهر 1394 11:16

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

کافی نت...

توسط fariba293 » سه شنبه 14 مهر 1394 11:51

سلام دوستان
حدود 8 ماهه که کافی نت بازکردم.بهمن ماه شروع به کار کردم البته یکم بی فکری کردم و تا اینترنت و بقیه کارام رو به راه شه به اسفند خوردم.بعدش هم به عید.فروردینم که بحث عید و اینا .میشه گفت شروعش اردیبهشت بوده(چون ماه های قبلی مشکل زیاد بود)
هر روز بدتر از روز قبلم.و به نظرم عمده ترین دلیلش هم جای مغازه است که تو محله است.یعنی تو کوچه است و مدرسه و ... ازش دورن و فقط مردم محلن.اونام که قربونشون برم.
خدمات من انتقال وجه و پرداخت قبوض.ثبت نام های اینترنتی .تایپ.پاورپوینت.پرینت.کپی.اسکن.فکس.استعلام های مختلف اینترنتی.ارسال و دریافت ایمیل وتحقیق و ...
اخیرا هم دارم برنامه نویسی یادمیگیرم که به لیست کارهام اضافه کنم.
تلاشم اینه که جای مغازمو تغییر بدم.اگه پیشنهادی برای رونق کارم داشته باشید و بگید ممنون میشم.

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

Re: کافی نت...

توسط fariba293 » سه شنبه 14 مهر 1394 18:57

کسی نبود کمکی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راهنمایی ؟؟؟؟؟؟پیشنهادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 8->

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 27 مهر 1394 18:26

fariba293,  
خوب بهتر بود اشاره میکردید که کدام شهر هستید، به این شکل بهتر میشه راهنمایی کرد، چون برای مثال هر منطفه بر اساس فرهنگ و سطح دانش و ... نیازها و شرابط متفاوتی دارند، برای مثال در شیراز کافی‌نت هنوز جواب میده، چون هم گردش‌گر زیادی داره و هم اینکه مردم کم حوصله هستند و به همین دلیل تمایل دارند چنین کارهایی رو دیگران براشون انجام بدهند. در شهرهای کوچک به خاطر رشد یافته نبودن زیرساخت اینترنتی و همچنین عدم آشنایی عموم با دانش این حوزه، بازار داره، اما بالطبع جمعیت گمتری داره، پس به تناسب هر منطقه باید روی خدمات خاصی تمرکز کنید، البته در مجموع با توضیحات شما و همچنین تعدد خدماتی که ارائه میکنید، من هم فکر میکنم مهمترین عامل همین مکان دفتر شما هست که در محیطی هست که کمتر مردم نیاز به چنین خدماتی دارند. وگرنه اگز نزدیک یک منطقه دانشجو نشین یا دانشگاه باشه، همین پرینت و تایپ یا مثلا صحافی بسیار درامد خوبی خواهد داشت.
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

توسط fariba293 » سه شنبه 28 مهر 1394 10:31

واییییییییییییی مرسی که نظر دادید. توی شهرستان رباط کریم تهران.فعلا قراره مغازه رو عوض کنم و برم جلوی دبیرستان دخترانه...

Major I

Major I

نماد کاربر
125

تشکر کرده: 1104 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 17:06

آرشيو سپاس: 146 مرتبه در 63 پست

توسط roh » سه شنبه 28 مهر 1394 11:01

این که تو رباط کریم با اون همه جمعیت موفق نشدید،جالبه.
به هر حال رباط کریمی ها در زمینه ی استفاده از اینترنت و تکنولوژی جدید سر هستن،به دلیل نزدیکی به تهران و رقابت.اکثرا هم اینترنت هم دارند و به روز هستند.
چون حالا انتقال مکان می دید،احتمال موفقیت خیلی بالا می ره.
در کافی نت مهمترین چیز،به نظر من بحث به روز بودن مهمترین جنبه رو داره،همچون استفاده از آخرین ورژن اینترنت اکسپلورر،موزیلا و کروم،سرعت بالا،میکروفون،سیستم شیک،مکان تمیز،فلش خوردن سیستم های کافی نت و...
به هر حال امیدوارم موفق باشید.

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

توسط fariba293 » سه شنبه 28 مهر 1394 16:55

مرسی ممنون نظراتت خوب بودن.توکل به خدا .

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 28 مهر 1394 17:26

fariba293,  
ضمنا نام دفتر و تبلیغات هم در کنار دکوراسون خیلی به جلب توجه و جذب مشتری کمک میکنه، انشاالله موفق باشید
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند