در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
125

تشکر کرده: 29 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 21 دی 1390 17:26

آرشيو سپاس: 224 مرتبه در 69 پست

سوال درباره استخدام در سپاه

توسط ze_ca » چهارشنبه 15 مهر 1394 20:36

سلام دوستان یه سوال از دوستانی که اطلاعات دارن داشتم
من قصد دارم برای عضویت در سپاه اقدام کنم
میخواستم ببینم چه مهارت هایی لازمه داشه باشم البته علاوه بر مهارت ها و مدارکی که الان دارم.
مهارت های بنده:
لیسانس برق قدرت - دان یک رشته رزمی - مربی گری درجه سه - فوتوشاپ -ایلیستریتور - مهارت های icdl بصورت کامل و حرفه ای
با زبان های برنامه نویسی زیر هم که میگم اشنایی دارم:
php , css , html , mysql رو حرفه ای بلدم
++android , javascript , c# , c, c  رو هم در حد متوسط یعنی بلدم و در این حد نیست که بخوام برنامه های سنگین بنویسم
java , sqlite رو هم یه چیزایی میدونم.

زبان انگلیسی رو هم تا تافل رفتم ولی واسه مدرک امتحان ندادم بصورتی که اگه ببینم لازم میشه میتونم تافل رو هم بگیرم.
یه شیش ماهم بسیج فعال دارم.
حالا میخواستم ببینم که چه مهارت هایی دیگه اضافه کنم که صد در صد قبول بشم.
اصلا سپاه برم؟ یا ارتش یا نیروی انتظامی؟
البته مدرک رزمیم هم کاراته کمربند قهوه ای دارم ولی مدرک دان و مربی گری که دارم در رابطه با مبارزه ازاد و سلاح سرد
پیشاپیش از دوستانی که جواب میدن متشکرم
برای ظهور حضرت مهدی (عج) صلوات

|           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد           |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد            |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد           |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد            |

Major II

Major II

نماد کاربر
125

تاريخ عضويت

Re: سوال درباره استخدام در سپاه

توسط ze_ca » پنج شنبه 16 مهر 1394 12:10

و اینم یادم رفت که بگم 22 ساله هستم.

و همچنان منتظرم که یکی جواب بده 8->

|           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد           |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد            |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد           |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد            |

Major I

Major I

نماد کاربر
192

تشکر کرده: 886 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 23 خرداد 1388 18:11

داهات

آرشيو سپاس: 565 مرتبه در 104 پست

توسط Ali$amir » پنج شنبه 16 مهر 1394 14:03

سلام دوست خوبم جناب ze_ca
:razz:
این چیزایی که میگم بیشتر نظر شخصی هست
شرایط جسمی شما خوبه چون ماشاءالله رزمی کار و سرپا هستید و این از شرایط اولیه نظامی بودن هست
خب شرایط علمی شما هم که به نظر شخص بنده هر کدام از این نیرو ها آرزوشون باشه که همچین مهندسی براشون کار کنه
از شرایط سنی و نحوه گرفتن نیرو چندان اطلاعی ندارم فقط تا این حد میدونم که سپاه شرایط پیچیده تر و گزینش سخت تری داره که صد البته از خیلی جهات بالاتر از دو نیروی دیگه قرار می گیره (خدای نکرده قصد بدی ندارم و سوئ برداشت نشه از این حرفم چون هر کدوم از نیرو ها جایگاه خودشون دارن و نیاز کشور عزیزمان هست)
فقط از لحاظ مزایا و حقوق و رسیدگی مد نظرم هست که اینم یه واقعیته و نمیشه کتمان کرد چون سپاه کارای اقتصادی زیادی تحت نظر خودش داره و درآمدش بالاست
خب حالا میرسم سر اصل مطلب
اینکه شما به خاطر بی شغلی قصد نظامی شدن  دارید یا بخاطر علاقه زیاد به این شغل
نظام اگر بدون عشق و علاقه باشه قطعا چندان به دل نمیچسبه و طرف داخلش خرد میشه
با شرایط علمی که شما دارید صرفا اگر در قسمت های سیستمی و بطور تخصصی بکار گرفته بشی براتون خوشایند ولذت بخش خواهد بود وگرنه نظام براتون کسالت آور میشه
پیشنهاد اول من سپاه هست
دوم ارتش فقط و فقط اگه جور بشه بری جزئ نیروهای قرارگاه پدافندی که خیلی در حیطه تخصصی نرم افزار و سخت افزار و الکترونیک جا برای پیشرفت داره
سوم هم نیرو انتظامی خصوصا پلیس فتا برای شما
ولی اگر فقط صرفا دنبال کار میکردی نظر شخصی من هیچ کدام هست
بتونی راهی توی بازار برای خودت از طریق علمت پیدا کنی حرف نداره
در هر صورت آرزوی موفقیت دارم براتون دوست خوبم
یاعلی
خرم آن روز کزین منزل ویران بروم

راحت جان طلبم وز پی جانان بروم

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major II

Major II

نماد کاربر
125

تاريخ عضويت

توسط ze_ca » پنج شنبه 16 مهر 1394 19:07

دوست عزیز جناب Ali$amir
راستش علاقه بیش از اندازم به نظام باعث شد که به فکر رفتن در یکی از ارگانهای نظامی کشور باشم.
ممنون از راهنماییهاتون
امیدوارم شما هم موفق باشید :razz:

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 مهر 1394 21:13

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط mohamadmalekzade » يکشنبه 19 مهر 1394 07:57

منم ی زمانی خیلی علاقه داشتم برم سپاه ولی بعد از کلی تحقیق فهمبدم باید 3 سال دسمال کشی بکنی و همه کاراتو ول کنی صب با بسیجیا باشی تا شب.کلا دسمال بکشی بعد سه سال شاید استخدامت کنن

فرستاده شده از LT30pِ من با Tapatalk

New Member

no avatar
5

تاريخ عضويت

جمعه 4 مرداد 1392 22:19

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 2 پست

توسط tomcat1355 » چهارشنبه 22 مهر 1394 13:28

دوست عزیز پدافند خاتم به تخصص شما قطعا نیاز داره والبته آمادگی جسمانی شما به درد تخصص های رزمی مثه نیروهای ویژه میخوره که یکم با توجه به تحصیلاتتون دور از ذهنه که به اون سمت برید ودرنظر داشته باشید که گزینش سپاه آسون نیست ولی اگربه نظامیگری عشق دارین مطمئن باشین موفق خواهید شد

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ze_ca از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
5

تاريخ عضويت

جمعه 4 مرداد 1392 22:19

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 2 پست

توسط tomcat1355 » چهارشنبه 22 مهر 1394 13:29

دوست عزیز پدافند خاتم به تخصص شما قطعا نیاز داره والبته آمادگی جسمانی شما به درد تخصص های رزمی مثه نیروهای ویژه میخوره که یکم با توجه به تحصیلاتتون دور از ذهنه که به اون سمت برید ودرنظر داشته باشید که گزینش سپاه آسون نیست ولی اگربه نظامیگری عشق دارین مطمئن باشین موفق خواهید شد

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
43

تشکر کرده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 20 اردیبهشت 1390 15:04

آرشيو سپاس: 188 مرتبه در 36 پست

توسط قاسم فرهاد » چهارشنبه 22 مهر 1394 20:15

Ali$amir نوشته است:سلام دوست خوبم جناب ze_ca

فقط از لحاظ مزایا و حقوق و رسیدگی مد نظرم هست که اینم یه واقعیته و نمیشه کتمان کرد چون سپاه کارای اقتصادی زیادی تحت نظر خودش داره و درآمدش بالاست

سلام این جورام که شما فرمودید نیست درسته سپاه کار اقتصادی میکنه ولی سودش رو که بعنوان حقوق به کارکنانش که نمیده!!! چندین میلیارد تومان از دولت به خاطر همین کارهای اقتصادی طلب کار هست ولی دولت به دلایل مختلف پرداخت نمیکنه در واقع کارهای اقتصادی سپاه گرچه به نفع منافع ملی است ولی به ضرر خود سپاه تمام شده است. از نظر حقوق مزایا هم مانند سایر ارگان های نظامی است و شاید هم در برخی جاها و پست های ستادی خیلی هم بدتر است. من توصیه میکنم اگر کسی به خاطر حقوق و مزایا میخواهد وارد سپاه شود اشتباه بزرگ و جبران ناپذیری می کند وارد بازار آزاد کار شود اوضاعش خیلی بهتر خواهد بود. ولی اگر عشق و علاقه به خدمت به نظام را دارد چه بهتر که این شخص متخصص و دانشمند و توانمند باشد یک فرد توانمند و باسواد و متخصص اگر به عشق خدمت وارد شغل نظامی گری شود قطعا موفق خواهد بود و از نظر مالی هم تأمین خواهد شد. بدون علاقه و عشق، نظامی بودن سخت و غیر قابل تحمل!!!  و راه ورود به سپاه:  پایگاه مقاومت بسیج محله و ارتباط با عضویاب های سپاه است! با تشکر فراوان
حضرت پيغمبر اكرم (ص ):

ادب نيكو زيور خرد است. [i
  [

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
43

تشکر کرده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 20 اردیبهشت 1390 15:04

آرشيو سپاس: 188 مرتبه در 36 پست

توسط قاسم فرهاد » چهارشنبه 22 مهر 1394 20:19

mohamadmalekzade نوشته است:منم ی زمانی خیلی علاقه داشتم برم سپاه ولی بعد از کلی تحقیق فهمبدم باید 3 سال دسمال کشی بکنی و همه کاراتو ول کنی صب با بسیجیا باشی تا شب.کلا دسمال بکشی بعد سه سال شاید استخدامت کنن

خب تا دسمال نکشی که نمیشناست به درد می خوری یانه که؟!!! نمیشود تا از در وارد شدی و گفتی میخام وارد سپاه بشم بگن خوش آمدی بفرما؟!!!!!!!!!!!!!!!!! یک اداره معمولی نیست که یک ارگان نظامی حساس است! به هرحال حق با شماست استخدام در سپاه خیلی هم راحت نیست!!!
حضرت پيغمبر اكرم (ص ):

ادب نيكو زيور خرد است. [i
  [

New Member

نماد کاربر
11

تشکر کرده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 25 مهر 1393 15:10

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط Soroush-S » پنج شنبه 23 مهر 1394 01:05

قاسم فرهاد نوشته است:
mohamadmalekzade نوشته است:منم ی زمانی خیلی علاقه داشتم برم سپاه ولی بعد از کلی تحقیق فهمبدم باید 3 سال دسمال کشی بکنی و همه کاراتو ول کنی صب با بسیجیا باشی تا شب.کلا دسمال بکشی بعد سه سال شاید استخدامت کنن

خب تا دسمال نکشی که نمیشناست به درد می خوری یانه که؟!!! نمیشود تا از در وارد شدی و گفتی میخام وارد سپاه بشم بگن خوش آمدی بفرما؟!!!!!!!!!!!!!!!!! یک اداره معمولی نیست که یک ارگان نظامی حساس است! به هرحال حق با شماست استخدام در سپاه خیلی هم راحت نیست!!!

من دهنم دوسال سرویس شد برا استخدامی سپاه حتی حاضر شدم برم یه جزیره ناشناخته جنوب کشور  سه سال اونجا باشم ولی با استخدامم موافقت نشد! چرا؟چون طرف با معدل 17 فوق لیسانس حاضربود جای من لیسانس با معدل 13 بره جزیره!!!

Sent from my G3 using Tapatalk

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند