سوال در رابطه با هاست اشتراکی

سرويس ميزباني وب مرکز انجمنهاي تخصصي

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 29 بار

سوال در رابطه با هاست اشتراکی

پست توسط khoshnoud » شنبه 18 مهر 1394, 4:05 pm

سلام.
ببخشید سایت من معلوم نیست چشه!
بعضی اوقات برای چند لحظه، و بعضی اوقات برای چند دقیقه ram هاست می ره بالا!(حدودا 300-200 مگابایت)
بعد یهو رم میاد پایین و cpu یه دفه میره بالا، بعدشم همش میاد پایین و درست میشه!
می خواستم ببینم که در پلنی که قیمت یک سالش 77 هزار تومن هست، مقدار رم مجاز چقدر هست تا سایت بالا بیاره؟
چون در اینجور مواقع، صفحه اولم که وردپرس هست، بالا نمی یاره، اما انجمنم که phpbb هست مشکلی نداره!
 خدایا شهادت را نصیب ما بگردان
برای شادی روح
شهدا و امام شهدا صلوات 

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

Re: سوال در رابطه با هاست اشتراکی

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 18 مهر 1394, 11:51 pm

,
خوب ورد پرس در مدیریت لود فاجعه هست، محدودیت مجاز رم و پردازنده رو در خود Cpanel میتونید ببینید. مشکل ورد پرس اینه که Cronjob ها در ایندکس قرار داده شده و باید اون به صورت دستی اصلاح بشه و به Cronjob دوره‌ای تغییر کنه (باید کدهای ایندکس دست کاری بشه، شاید در اینترنت جستجو کنید هم آموزش این کار باشه، جستجو کنید، اگر چیزی پیدا نکردید اعلام کنید تا براتون آموزش چیزی پیدا کنم)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط khoshnoud » دو شنبه 20 مهر 1394, 9:11 pm

Mahdi1944 نوشته شده:  ,
خوب ورد پرس در مدیریت لود فاجعه هست، محدودیت مجاز رم و پردازنده رو در خود Cpanel میتونید ببینید. مشکل ورد پرس اینه که Cronjob ها در ایندکس قرار داده شده و باید اون به صورت دستی اصلاح بشه و به Cronjob دوره‌ای تغییر کنه (باید کدهای ایندکس دست کاری بشه، شاید در اینترنت جستجو کنید هم آموزش این کار باشه، جستجو کنید، اگر چیزی پیدا نکردید اعلام کنید تا براتون آموزش چیزی پیدا کنم)

نتونستم در این مود چیزی رو پیدا کنم!
اگه میشه سایتی رو یا... معرفی کنید.
--------
با نرم افزار افزایش ip سات، ip سایتم به 45 تا رسید! و بعد سرور رم و سی پی یو و... رفت تو فضا:D
می خواستم ببینم اگه این کار انجام بگیره(Cronjob دوره‌ای) ، بعد اگه 50 نفر همزمان آنلاین باشن، سایت بازم ارور 500 می ده یا نه؟
-------
فرق Cronjob در ایندکس و Cronjob دوره‌ای چی هست؟
برای شادی روح
شهدا و امام شهدا صلوات 

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 20 مهر 1394, 9:17 pm

,
این لینک رو ببینید و طبق اون پیش برید، تا مشکل حل بشه
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
در مورد نرم افزار و افزایش IP مطلقا نفهمیدم منظورتون رو، اگر نیاز بود بیشتر و واضح‌تر توضیح بدید
CronJob وقتی توی ایندکس هست، یعنی هر بار که صفحه سایت باز میشه، این کدها اجرا و این فرایندها اجرا میشه، اما وقتی Cronjob از ایندکس مجزا و زمان بندی بشه، به جای اجرای اون به ازای هر بار باز شدن صفحه توسط هر کسی، فقط هر مثلا 24 ساعت یکبار اجرا میشه و مشکل لود به طور کامل مزتفع میشه

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط khoshnoud » سه شنبه 21 مهر 1394, 2:55 pm

Mahdi1944 نوشته شده:  ,
این لینک رو ببینید و طبق اون پیش برید، تا مشکل حل بشه
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
در مورد نرم افزار و افزایش IP مطلقا نفهمیدم منظورتون رو، اگر نیاز بود بیشتر و واضح‌تر توضیح بدید
CronJob وقتی توی ایندکس هست، یعنی هر بار که صفحه سایت باز میشه، این کدها اجرا و این فرایندها اجرا میشه، اما وقتی Cronjob از ایندکس مجزا و زمان بندی بشه، به جای اجرای اون به ازای هر بار باز شدن صفحه توسط هر کسی، فقط هر مثلا 24 ساعت یکبار اجرا میشه و مشکل لود به طور کامل مزتفع میشه

ok.
منظورم این بود که وقتی 45 نفر همزمان آنلاین بودند، سایت ارور 500 داد و از کار افتاد! حالا می خواستم ببینم اگه این cronjob رو درست کنم، اگه این تعداد همزمان آنلاین باشن، دیگه ارور 500 بخواطر استفاده بیش از حد از منابع سرور رو می ده یا نه؟
برای شادی روح
شهدا و امام شهدا صلوات 

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 21 مهر 1394, 3:09 pm

,
با بسیار بیش از این هم مشکلی نحواهید داشت، البته به شرطی که پلاگین مشکل دار دیگه‌ای نصب نداشته باشید و ورد پرس پیشفرض نصب باشه، بدون دست کاری خاصی، در غیر این صورت، باید تک تک تغییرات و پلاگین‌ها هم از لحاظ سلامت و استاندارد بودن بررسی کنید

Major II
Major II
محل اقامت: تربت حیدریه
سپاس‌های ارسالی: 105 بار
سپاس‌های دریافتی: 572 بار
تماس:

پست توسط IrIsT » پنج شنبه 23 مهر 1394, 10:31 am

سلام و درود.
شما پنلی که گرفتین و از جایی که گرفتین رو بگین تا بهتر بتونیم کمکت کنیم
باید ببینیم چه منابعی داری و اینکه کلود لینوکس هستش؟
اگه کلودهستش که روی منابعی که داده قفل شدین.
حالا شما میای از نرم افزار افزایش آیپی استفاده میکنی,داری ضرر به سایت خودت میزنی.گوگل اونو لیست سیاه میکنه و فقط رنک الکسات میره بالا.هیچ تاثیر خاصی نداره
پنلی که دارید و میزبانتون رو بگین تا بهتر بتونیم کمک کنیم و اسم سایتتون رو بگید تا ببینیم و بگیم مشکلش چیه.با یک قیمت نمیشه تصمیم گرفت.باید ببینیم چقدر شما منابع دارین و سرورتون چیه؟آپاچی یا لایت یا انجیکس؟
وردپرس پلاگین هاش و خودش خیلی دهن سرور رو سرویس میکنه.اما اگه سرورکانفیگ باشه,خوب عمل میکنه.
اما درکل,وردپرس خیلی فشار روی سرور میاره در حالت عادی
الان من یک سایت موزیکم لایت اسپید کرده بودم و کانفیگ فول که خودم کردم,رم 20 بهش داده بودم.فقط 20 هزار تا بازدید داشتم,رم بعضی وقتها میکشید بالا.پلاگین هارو دست کاری کردم بهتر شد.
اگه سایتتون رو بهینه کنید,خیلی بهتره.مخصوصا وردپرس

تلگرام : [url]@AmirAm67[/url] - ایمیل : iedb.team@gmail.com 

Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط khoshnoud » یک شنبه 26 مهر 1394, 10:55 pm

irist نوشته شده:سلام و درود.
شما پنلی که گرفتین و از جایی که گرفتین رو بگین تا بهتر بتونیم کمکت کنیم
باید ببینیم چه منابعی داری و اینکه کلود لینوکس هستش؟
اگه کلودهستش که روی منابعی که داده قفل شدین.
حالا شما میای از نرم افزار افزایش آیپی استفاده میکنی,داری ضرر به سایت خودت میزنی.گوگل اونو لیست سیاه میکنه و فقط رنک الکسات میره بالا.هیچ تاثیر خاصی نداره
پنلی که دارید و میزبانتون رو بگین تا بهتر بتونیم کمک کنیم و اسم سایتتون رو بگید تا ببینیم و بگیم مشکلش چیه.با یک قیمت نمیشه تصمیم گرفت.باید ببینیم چقدر شما منابع دارین و سرورتون چیه؟آپاچی یا لایت یا انجیکس؟
وردپرس پلاگین هاش و خودش خیلی دهن سرور رو سرویس میکنه.اما اگه سرورکانفیگ باشه,خوب عمل میکنه.
اما درکل,وردپرس خیلی فشار روی سرور میاره در حالت عادی
الان من یک سایت موزیکم لایت اسپید کرده بودم و کانفیگ فول که خودم کردم,رم 20 بهش داده بودم.فقط 20 هزار تا بازدید داشتم,رم بعضی وقتها میکشید بالا.پلاگین هارو دست کاری کردم بهتر شد.
اگه سایتتون رو بهینه کنید,خیلی بهتره.مخصوصا وردپرس

من هاستمو از سنترال کلوبز گرفتم!
توسط ادمین مهدی، مشکلم حل شد!
منظورتون از رم 20 یعنی چی؟
20 مگابایت؟
من توی بازدید در لحظه، این مشکل رو داشتم که حالا یه خورده درست شد!
از افزایش آی پی برای تست استفاده کردم که ببینم سایت برای چند نفرآنلاین می کشه!
برای شادی روح
شهدا و امام شهدا صلوات 

Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط khoshnoud » جمعه 20 آذر 1394, 3:20 pm

یه مشکل!
وقتی می خوام addon domin کنم، ارور می ده!
dns های دامنه روی سنترال کلوبز هست!
برای شادی روح
شهدا و امام شهدا صلوات 

Major II
Major II
محل اقامت: تربت حیدریه
سپاس‌های ارسالی: 105 بار
سپاس‌های دریافتی: 572 بار
تماس:

پست توسط IrIsT » جمعه 20 آذر 1394, 6:04 pm

سلام و درود.
بعضی از سایت ها معمولی هستن.یعنی تا یک مقدار خاص میشه کاربر آنلاین داشته باشید.
بهتره روی سروری باشید که کلود لینوکس داشته باشه تا منابع رو بهتون بده
با 75 هزار تومن,خیلی راحت میتونید یک هاستی بگیرید که بازدید آنلاین تا 200 تا یا 100 تا باشه
اگه سرور مجازی دارید,باید کامل اپتیمایز کنید
سرور مجازی اپتیمایزش سخته.مخصوصا دایرکت ادمین
مثلا الن هاستنگ منو ببینید :
song-dl.ir
allpress.ir
hbsec.ir
iedb.ir
intosec.ir
meshkinnews.ir
سایت خبری و آهنگ پرحجم دارم.اما فقط اپاچی هستش.اما آپاچی اپتیمایز شده که با یک مقدار رم مثلا 4 گیگ که بهشون دادم,12 سایت رو پشتیبانی میکنم که 3 تا خبرخوان هستش که روی هر هاستینگی باشه,خوابیده
دوتا سایت موزیک هم هست.فقط 4 گیگ رم
داخل هاستنیگمم فقط سایت های خاصی رو میبریم.حالا کمکی از این لحاظ بر میاد در خدمتم.
حرف من تعریف نبود.فقط خواستم بگم که کانفیگ خیلی مهمه.
توی ایران ما,کانفیگ خوب نداریم.یک چارت خاصی از 8 سال پیش هست.همه بر اساس اون اپتیمایز و امنیتشو میبرن بالا
اما این نیست
سرور انجیکس هم که بد نیست.اما کانفیگ سختی داره.به همین سادگی نیست که همه فکر میکنن.
اما اپاچی رو اگه کامل بهش برسی,انجیکس رو تو جیبش میکنه
اگر کمکی باشه در خدمت هستم.
با اجازه مهدی آقا.چون ما شاگرد ایشونیم و زیر نظر ایشون کارمون رو انجام میدیم.

تلگرام : [url]@AmirAm67[/url] - ایمیل : iedb.team@gmail.com 

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 21 آذر 1394, 3:51 pm

,
خطا میده که سوال کاملی نیست و کسی نمیتونه با این توضیح به شما کمک میکنه، لطفا کامل متن خطا رو کپی کنید تا بشه بررسی کرد

Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط khoshnoud » شنبه 21 آذر 1394, 10:36 pm

الآن مشکل درست شد.
ولی برام عجیب بود.
قبلا 3 بار امتحان کردم، ارور dns می داد.
برای شادی روح
شهدا و امام شهدا صلوات 

ارسال پست

بازگشت به “سرويس ميزباني وب - CentralClubs Hosting”