در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد
Major II

Major II

no avatar
751

تشکر کرده: 404 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 مهر 1389 02:18

تهران

آرشيو سپاس: 3323 مرتبه در 703 پست

راهنمایی در مورد خرید گوشی

توسط morteza tomcat » دوشنبه 27 مهر 1394 17:13

با سلام خدمت همه دوستان یه مشور میخواستم من بین گوشی هواووی انر 4x و یا سامسونگ a3 و یا سامسونگ j5  نمیتونم تصمیم بگیرم اگر دوستانی که تخصص بیشتری در زمینه تلفن همراه دارید به من کمک کنید ممنون میشم نکات مهم برای من برای انتخاب گوشی صفحه نمایش با کیفیت بالاتر در مقابل نور خورشید کیفیت بدنه خوب و باطری با ماندگاری طولانی تر

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: راهنمایی در مورد خرید گوشی

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 27 مهر 1394 20:13

morteza tomcat,  
هواوی رو به خاطر نداشتن پشتیبانی نرم افرازی توصیه نمیکنم، هر چند کیفیت ساخت خوبی دارند. در مورد دو مدل سامسونگی که مطرح کردید هم A3 انتخاب مناسبی هست. البته اگر ظاهر براتون زیاد مهم نیست، شاید Galaxy Grand Prime Duos هم انتخاب خوبی باشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند