در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 13 آبان 1394 01:32

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل در نصب ریکاوری هانر 6(بوت لودر باز شده توسط هواوی)

توسط tanhayifarshid » چهارشنبه 13 آبان 1394 01:35

گوشی بوت لودرش بازه.توسط خود شرکت هواوی.ریکاوریم هم جدیدترین ورژن cwm هست که مخصوص هانر6 نسخه l04 هست.از سایت ada دانلودش کردم.تو محیط داس همه چی خوب پیش میره.یعنی هم گوشی و هم فایلی که بهش معرفی میکنم رو میشناسه.وقتی دستور fastboot flash recovery xxxx.img رو که میزنم.کاملا خوب پیش میره.یعنی حجم فایل رو نشون میده و قتی که witing dvice رو مینویسه.بعدش مینویسه (filed (coment not allowed.جون من کمک کنید .چندین روزه وقتمو گرفته.دیگه اعصاب ندارم.ممنون

alioali1 از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10175 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل در نصب ریکاوری هانر 6(بوت لودر باز شده توسط هواوی)

توسط Mahdi1944 » جمعه 15 آبان 1394 12:36

tanhayifarshid,  
دلیل مشکل اینه که در اسکریپت نصب یک دستور غیر مجاز برای اون نسخه از fastboot وجود داره که باید اصلاح بشه تا مراحل فلش کامل انجام بشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
13

تشکر کرده: 8 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 دی 1394 14:10

توسط alioali1 » پنج شنبه 10 دی 1394 14:15

اگه ممکنه کامل و دقیق توضیح بدی درحد مبتدی ...خواستم تاپیک جدید بزنم دیدم مشکل منم همینه
گوشی من اندروید 5.1.1 هست مدل l04 تو صفحه فست بوت خودش نوشته آنلاک
میرم برای روت طبق آموزش حتی سایت های خارجی ... فایل هارو میگیرم ... اون دوتا فایل recoveri و  system هم از داخل رام فایل update.app استخراج میکنم تو پوشه adb میریزم ولی اون دستور رو میزنم تو cmd  احتی حجم فایل هم مینویسه ولی خط بعد میزنه not allowed

ممنون میشم کمک کنید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 10 دی 1394 18:45

alioali1,  
فایل مورد نظر شما img هست؟
مستقیم نصب میشه یا اینکه مرحله بعد نیاز به نصب توسط ریکاوری گوشی داره؟ اگر حالت اول باشه مشکلی نیست و به راحتی میتونید فلش بزنید با فست بوت (به شرط انلاک بودن)، اما اگر قراره اسکریپتی توسط ریکاوری اجرا بشه، این کار شدنی نیست و هر فایلی که ساین مورد نیاز اون گوشی رو نداشته باشه، توسط ریکاوری اصلی گوشی نصب نمیشه

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
13

تاريخ عضويت

توسط alioali1 » پنج شنبه 10 دی 1394 19:16

بله ایمیج هست ولی منظورتونو نمیفهمم ...میخوام گوشیمو روت کنم مدل l04 و اندروید 5.1.1
طبق اموزش سایتهای خارجی اون فایل های ایمیج رو از رام کشیدم بیرون و از cmd دستورات رو اجرا کردم
گوشیم اصلا محیط ریکاوری نمیره و فقط وقتی کابل بهش وصله با ولوم پایین میره یه صفحه ای که هیچ گزینه ای نداره فقط نوشته انلاک  و عکس اندروید
حالا انلاک بوتلودر هست یا نه نمیدونم تازه کارم
کمک برای روت میخوام

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 10 دی 1394 19:19

alioali1,  
این لینک رو ببنید. مرحله به مرحله نصب TWRP‌ رو برای این گوشی آموزش داده، لینک ابزار و فایلهای مورد نیاز رو هم گذاشته
http://pantomath.xyz/honor-6-root-guide ... with-twrp/

New Member

no avatar
13

تاريخ عضويت

توسط alioali1 » پنج شنبه 10 دی 1394 22:08

Mahdi1944 نوشته است:alioali1,  
این لینک رو ببنید. مرحله به مرحله نصب TWRP‌ رو برای این گوشی آموزش داده، لینک ابزار و فایلهای مورد نیاز رو هم گذاشته
http://pantomath.xyz/honor-6-root-guide ... with-twrp/

ممنون الان شروع میکنم طبق اموزشی که لینک دادید بعدش اطلاع میدم

صرفا جهت اطلاع من طبق این آموزش رفتم و تو اون دستور اول cmd  ارور میداد
http://forum.gsmhosting.com/vbb/f929/hu ... st10782292

New Member

no avatar
13

تاريخ عضويت

توسط alioali1 » پنج شنبه 10 دی 1394 23:12

عزیز طبق آموزش پیش رفتم تو همون مرحله اول که قبل شروع لینکمون میکنه به یه سایت دیگه باز این ارور وسط دستورات میاد

not allwed رو ببینید وسط دستورات

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 11 دی 1394 11:16

alioali1,  
خوب این خطا مربوط به نصب نبودن درایور هست و به همین دلیل هم دوایس شما رو پیدا نمیکنه، یا هم اینکه دوایس شما روی حالت دانلود مد یا فست بوت نیست. این موارد رو تست کنید و مطمئن بشید زمانی که گوشی روی مد دانلود یا فست بوت هست، در دوایس منیجر، درایورهای اون درست نصب باشه

Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تشکر کرده: 6248 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

توسط SMH » جمعه 11 دی 1394 12:40

alioali1, با سلام دوست عزیز
شما به ترتیب دستورات زیر رو وارد کنید مشکلتون حل میشه :

این دستور رو در حالت روشن بودن گوشی و متصل بودن کابل usb به گوشی و فعال بودن usb debugging توی cmd وارد کنید ((البته این کار و توی پوشه ای که adb.exe و fastboot.exe موجود هست باید انجام بدید)) :

کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

این دستور برای رایت کردن ریکاوری کاستام روی گوشی شماست که باید نام ریکاوری که دانلود کردید رو با recoveryname تغییر بدید و این دستور و باید زمانی که کابل به گوشی متصل هست و گوشی وارد فست بوت شده امتحان کنید :

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

این کد هم مربوط به ریبوت کردن گوشی هست:

این کد رو هم وقتی گوشیتون روشن شد دوباره وارد کنید تا گوشی وارد ریکاوری بشه :

موفق باشید .

گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
13

تاريخ عضويت

توسط alioali1 » جمعه 11 دی 1394 12:46

SMH نوشته است:alioali1, با سلام دوست عزیز
شما به ترتیب دستورات زیر رو وارد کنید مشکلتون حل میشه :

این دستور رو در حالت روشن بودن گوشی و متصل بودن کابل usb به گوشی و فعال بودن usb debugging توی cmd وارد کنید ((البته این کار و توی پوشه ای که adb.exe و fastboot.exe موجود هست باید انجام بدید)) :

این دستور برای رایت کردن ریکاوری کاستام روی گوشی شماست که باید نام ریکاوری که دانلود کردید رو با recoveryname تغییر بدید و این دستور و باید زمانی که کابل به گوشی متصل هست و گوشی وارد فست بوت شده امتحان کنید :

این کد هم مربوط به ریبوت کردن گوشی هست:

این کد رو هم وقتی گوشیتون روشن شد دوباره وارد کنید تا گوشی وارد ریکاوری بشه :

موفق باشید .

سلام و ممنون
فقط دوتا سوال یکی مرحله دوم اون ریکاوری که دانلود کردم منظورتون چیه؟؟؟ من اندروید 5.1.1 ریختم از فایل update.app یه فایل ریکاوری استخراج کردم منظورتون همونه؟؟؟
ودوم اینکه اگه اینکارا انجام شد بعدش گوشیم روت شده دیگه؟؟؟ چون مرحله آخر رفتیم تو ریکاوری فقط !!!

طبق همین اموزش رفتم و با همون فایل ریکاوری توی رام 5.1.1 .... اینبار ارور رو نداد ولی صفحه ریکاوری که من وارد شدم همون صفحه ای بود که قبلا هم میرفتم داخلش تنها 3 گزنه داره یکی ریبوت یکی ریست فکتوری و وایپ و یکی هم وایپ کش ... یعنی گزینه های دیگه ای برای فلش کردن سوپر یوزر نداره ... خیلی عجیبه

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تشکر کرده: 6248 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

توسط SMH » جمعه 11 دی 1394 16:20

alioali1,  با سلام دوست عزیز
شما وقتی فایل ریکاوری اصلی رو از فایل update.app استخراج می کنید ، این میشه ریکاوری فابریک گوشی شما و یک ریکاوری کاستام نیست  و شما اول باید ریکاوری کاستام ((cwm یا TWRP سازگار با گوشی خودتون)) رو پیدا کنید و بعد اونو با استفاده از روشی که بالا توضیح دادم فلش بزنید و در اخر هم با استفاده از پکیج زیپ فایل supersu موجود توی سایت ها اقدام به روت کردن گوشی از طریق ریکاوری کنید .
موفق باشید
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

alioali1 از این پست سپاسگزاري کرده است

بعدي