مشکل در نصب ریکاوری هانر 6(بوت لودر باز شده توسط هواوی)

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: SMH, شوراي نظارت

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

مشکل در نصب ریکاوری هانر 6(بوت لودر باز شده توسط هواوی)

پست توسط tanhayifarshid » چهار شنبه 13 آبان 1394, 1:35 am

گوشی بوت لودرش بازه.توسط خود شرکت هواوی.ریکاوریم هم جدیدترین ورژن cwm هست که مخصوص هانر6 نسخه l04 هست.از سایت ada دانلودش کردم.تو محیط داس همه چی خوب پیش میره.یعنی هم گوشی و هم فایلی که بهش معرفی میکنم رو میشناسه.وقتی دستور fastboot flash recovery xxxx.img رو که میزنم.کاملا خوب پیش میره.یعنی حجم فایل رو نشون میده و قتی که witing dvice رو مینویسه.بعدش مینویسه (filed (coment not allowed.جون من کمک کنید .چندین روزه وقتمو گرفته.دیگه اعصاب ندارم.ممنونتصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

Re: مشکل در نصب ریکاوری هانر 6(بوت لودر باز شده توسط هواوی)

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 15 آبان 1394, 12:36 pm

,
دلیل مشکل اینه که در اسکریپت نصب یک دستور غیر مجاز برای اون نسخه از fastboot وجود داره که باید اصلاح بشه تا مراحل فلش کامل انجام بشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 8 بار

پست توسط alioali1 » پنج شنبه 10 دی 1394, 2:15 pm

اگه ممکنه کامل و دقیق توضیح بدی درحد مبتدی ...خواستم تاپیک جدید بزنم دیدم مشکل منم همینه
گوشی من اندروید 5.1.1 هست مدل l04 تو صفحه فست بوت خودش نوشته آنلاک
میرم برای روت طبق آموزش حتی سایت های خارجی ... فایل هارو میگیرم ... اون دوتا فایل recoveri و system هم از داخل رام فایل update.app استخراج میکنم تو پوشه adb میریزم ولی اون دستور رو میزنم تو cmd احتی حجم فایل هم مینویسه ولی خط بعد میزنه not allowed

ممنون میشم کمک کنید

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 10 دی 1394, 6:45 pm

,
فایل مورد نظر شما img هست؟
مستقیم نصب میشه یا اینکه مرحله بعد نیاز به نصب توسط ریکاوری گوشی داره؟ اگر حالت اول باشه مشکلی نیست و به راحتی میتونید فلش بزنید با فست بوت (به شرط انلاک بودن)، اما اگر قراره اسکریپتی توسط ریکاوری اجرا بشه، این کار شدنی نیست و هر فایلی که ساین مورد نیاز اون گوشی رو نداشته باشه، توسط ریکاوری اصلی گوشی نصب نمیشه

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط alioali1 » پنج شنبه 10 دی 1394, 7:16 pm

بله ایمیج هست ولی منظورتونو نمیفهمم ...میخوام گوشیمو روت کنم مدل l04 و اندروید 5.1.1
طبق اموزش سایتهای خارجی اون فایل های ایمیج رو از رام کشیدم بیرون و از cmd دستورات رو اجرا کردم
گوشیم اصلا محیط ریکاوری نمیره و فقط وقتی کابل بهش وصله با ولوم پایین میره یه صفحه ای که هیچ گزینه ای نداره فقط نوشته انلاک و عکس اندروید
حالا انلاک بوتلودر هست یا نه نمیدونم تازه کارم
کمک برای روت میخوام

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 10 دی 1394, 7:19 pm

,
این لینک رو ببنید. مرحله به مرحله نصب TWRP‌ رو برای این گوشی آموزش داده، لینک ابزار و فایلهای مورد نیاز رو هم گذاشته
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

New Member

پست توسط alioali1 » پنج شنبه 10 دی 1394, 10:08 pm

Mahdi1944 نوشته شده:  ,
این لینک رو ببنید. مرحله به مرحله نصب TWRP‌ رو برای این گوشی آموزش داده، لینک ابزار و فایلهای مورد نیاز رو هم گذاشته
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ممنون الان شروع میکنم طبق اموزشی که لینک دادید بعدش اطلاع میدم

صرفا جهت اطلاع من طبق این آموزش رفتم و تو اون دستور اول cmd ارور میداد

New Member

پست توسط alioali1 » پنج شنبه 10 دی 1394, 11:12 pm

عزیز طبق آموزش پیش رفتم تو همون مرحله اول که قبل شروع لینکمون میکنه به یه سایت دیگه باز این ارور وسط دستورات میاد

تصویر

not allwed رو ببینید وسط دستورات

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 11 دی 1394, 11:16 am

,
خوب این خطا مربوط به نصب نبودن درایور هست و به همین دلیل هم دوایس شما رو پیدا نمیکنه، یا هم اینکه دوایس شما روی حالت دانلود مد یا فست بوت نیست. این موارد رو تست کنید و مطمئن بشید زمانی که گوشی روی مد دانلود یا فست بوت هست، در دوایس منیجر، درایورهای اون درست نصب باشه

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3053 بار

پست توسط SMH » جمعه 11 دی 1394, 12:40 pm

, با سلام دوست عزیز
شما به ترتیب دستورات زیر رو وارد کنید مشکلتون حل میشه :

این دستور رو در حالت روشن بودن گوشی و متصل بودن کابل usb به گوشی و فعال بودن usb debugging توی cmd وارد کنید ((البته این کار و توی پوشه ای که adb.exe و fastboot.exe موجود هست باید انجام بدید)) :

کد: انتخاب همه

adb.exe reboot-bootloader

این دستور برای رایت کردن ریکاوری کاستام روی گوشی شماست که باید نام ریکاوری که دانلود کردید رو با recoveryname تغییر بدید و این دستور و باید زمانی که کابل به گوشی متصل هست و گوشی وارد فست بوت شده امتحان کنید :

fastboot.exe flash recovery recoveryname.img

این کد هم مربوط به ریبوت کردن گوشی هست:

fastboot.exe reboot

این کد رو هم وقتی گوشیتون روشن شد دوباره وارد کنید تا گوشی وارد ریکاوری بشه :

adb.exe reboot recovery

موفق باشید .

گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

New Member

پست توسط alioali1 » جمعه 11 دی 1394, 12:46 pm

SMH نوشته شده:  , با سلام دوست عزیز
شما به ترتیب دستورات زیر رو وارد کنید مشکلتون حل میشه :

این دستور رو در حالت روشن بودن گوشی و متصل بودن کابل usb به گوشی و فعال بودن usb debugging توی cmd وارد کنید ((البته این کار و توی پوشه ای که adb.exe و fastboot.exe موجود هست باید انجام بدید)) :

adb.exe reboot-bootloader

این دستور برای رایت کردن ریکاوری کاستام روی گوشی شماست که باید نام ریکاوری که دانلود کردید رو با recoveryname تغییر بدید و این دستور و باید زمانی که کابل به گوشی متصل هست و گوشی وارد فست بوت شده امتحان کنید :

fastboot.exe flash recovery recoveryname.img

این کد هم مربوط به ریبوت کردن گوشی هست:

fastboot.exe reboot

این کد رو هم وقتی گوشیتون روشن شد دوباره وارد کنید تا گوشی وارد ریکاوری بشه :

adb.exe reboot recovery

موفق باشید .

سلام و ممنون
فقط دوتا سوال یکی مرحله دوم اون ریکاوری که دانلود کردم منظورتون چیه؟؟؟ من اندروید 5.1.1 ریختم از فایل update.app یه فایل ریکاوری استخراج کردم منظورتون همونه؟؟؟
ودوم اینکه اگه اینکارا انجام شد بعدش گوشیم روت شده دیگه؟؟؟ چون مرحله آخر رفتیم تو ریکاوری فقط !!!

طبق همین اموزش رفتم و با همون فایل ریکاوری توی رام 5.1.1 .... اینبار ارور رو نداد ولی صفحه ریکاوری که من وارد شدم همون صفحه ای بود که قبلا هم میرفتم داخلش تنها 3 گزنه داره یکی ریبوت یکی ریست فکتوری و وایپ و یکی هم وایپ کش ... یعنی گزینه های دیگه ای برای فلش کردن سوپر یوزر نداره ... خیلی عجیبه

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3053 بار

پست توسط SMH » جمعه 11 دی 1394, 4:20 pm

, با سلام دوست عزیز
شما وقتی فایل ریکاوری اصلی رو از فایل update.app استخراج می کنید ، این میشه ریکاوری فابریک گوشی شما و یک ریکاوری کاستام نیست و شما اول باید ریکاوری کاستام ((cwm یا TWRP سازگار با گوشی خودتون)) رو پیدا کنید و بعد اونو با استفاده از روشی که بالا توضیح دادم فلش بزنید و در اخر هم با استفاده از پکیج زیپ فایل supersu موجود توی سایت ها اقدام به روت کردن گوشی از طریق ریکاوری کنید .
موفق باشید
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

ارسال پست

بازگشت به “Huawei”