قبول نکردن پسورد یکی از فایل ها در وینرر و اخطار آن

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: فلاح
سپاس‌های ارسالی: 295 بار
سپاس‌های دریافتی: 261 بار

قبول نکردن پسورد یکی از فایل ها در وینرر و اخطار آن

پست توسط امیر عیوضی » چهار شنبه 20 آبان 1394, 10:57 pm

درود و خسته نباشید
دوستان من یه بازی دانلود کردم
دوپارت با فرمتrar هستند
یکی یک گیگ و اون یکی نیم گیگ
اینا جفتشون یه جور محتوا دارن
همه محتواهاشون رو با یک رمز باز میکنه ولی یکی از اون هارو نود و نه درصد اکسترکت میکنه وقتی صد میشه یه اخطاری میاد که اخرش wrong lasswordبود فک کنم منظورش اینه رمزش اشتباهه سایت مربوطه هم چیزی راجب این نزده
منم سرعت اینترنتم پایینه نمیتونم از یه جای دیگه دانلود کنم
سایت:www.gamemods.is
متاسفانه تو نظرات بهشون گفتم تو باغ نبودن گفتن اصلا تو فایل rar نیست بعد نصف پیام هاشون راجب همونه...
دوستان لطفا هرکی وارد و اگاه در این موضوع است لطفا راهنمایی کنه
با تشکر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71004 بار
سپاس‌های دریافتی: 31327 بار
تماس:

Re: قبول نکردن پسورد یکی از فایل ها در وینرر و اخطار آن

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 20 آبان 1394, 11:10 pm

,
احتمال اینکه خراب دانلود شده باشه وجود داره، پیشنهاد میکنم از امکان repair در winrar استفاده کنید، در ابتدا پسورد رو ازتون میپرسه و اگر درست باشه شروع به ریکاور کردن میکنه، اگر این مرحله عبود کرد یعنی پسورد درست هست، در غیر این صورت باید سایت سازنده رمز رو بده، ضمن اینکه همیشه از آخرین نسخه winrar استفاده کنید تا استانداردهای جدید از جمله فرمت rar5 رو هم پشتیبانی کنه. همچنین شاید پسورد رو با حروف بزرگ و یا بدون یا با www و یا مثلا با اول نام سایت با حروف بزرگ و حالتهای دیگه‌ای مشابه این نوشته شده باشه که همه‌ی حالت‌ها رو تست کنید. انشاالله مشکلتون حل بشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II

پست توسط امیر عیوضی » پنج شنبه 21 آبان 1394, 9:35 am

سلام
برنامه رو با. IDMکامپیوتر گرفتم اگر خراب بگیره خودش ارور میده
و اخرش بازسازی فایل میکنه
Repair چطوری باید کنم؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71004 بار
سپاس‌های دریافتی: 31327 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 21 آبان 1394, 9:44 am

,
البته IDM خیلی خوب دانلود میکنه، اما باز هم 100٪ نیست و میشه که فایل رو بد دانلود کنه در شرایطی که خط ناپایدار باشه یا نویز داشته باشه و ...
وارد winrar بشید و فایل مورد نظر رو انتخاب کنید (فقط Select بشه) و بالای برنامه winrar چند تا گزینه برای فایل نمایش داده میشه که یکی از اونها repair هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II
Major II
محل اقامت: تربت حیدریه
سپاس‌های ارسالی: 105 بار
سپاس‌های دریافتی: 572 بار
تماس:

پست توسط IrIsT » شنبه 23 آبان 1394, 9:43 am

سلام و درود.
این پیغام واسه پسوورد هستش.
برنامه idm امکان ناقص دانلود کردنش هم هست.یا اینکه سرور دانلود مشکل داره یا اینکه فایل کامل آپلود نشده.
این احتمالاتی هستش که ووجود داره
اما این پیغام واسه پسوورد هستش.
پسوورد رو تایپ میکنید یا اینکه کپی میکنید؟
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

تلگرام : [url]@AmirAm67[/url] - ایمیل : iedb.team@gmail.com 

Captain II
Captain II

پست توسط امیر عیوضی » جمعه 29 آبان 1394, 12:26 pm

سلام
ریپیر کردمش درست شد
البته با یه بار نه
چند بار تکرار کردم نمیدونم دلیلش چی بود!!!
ولی درست شد از همه شما سپاس گزارم

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”