جیمیل برای شناسایی هرزنامه‌ها به‌روز شد

در این بخش می‌توانید در رابطه با شبكه، امنيت و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید

مدیران انجمن: SHAHRAM, شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7008
تاریخ عضویت: سه شنبه 26 آذر 1387, 4:20 pm
سپاس‌های ارسالی: 9184 بار
سپاس‌های دریافتی: 21045 بار
تماس:

جیمیل برای شناسایی هرزنامه‌ها به‌روز شد

پست توسط sinaset » شنبه 23 آبان 1394, 2:44 pm

جیمیل برای شناسایی هرزنامه‌ها به‌روز شد
شرکت گوگل قصد دارد سرویس پست الکترونیکی Gmail را به‌روز کند تا نسخه جدید بتواند جست‌وجوی دقیق‌تری در فولدرهای Inbox‌ و Spam داشته باشد پست‌های الکترونیکی مهم کاربران را به آنها نشان دهد.

 تصویر  گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، گوگل با بهره گرفتن از هوش مصنوعی موفق شد فیلتر پست الکترونیکی Gmail را ارتقاء دهد و بخش هرزنامه در آن را به میزان قابل ملاحظه تقویت کند. تا کنون شرایط به گونه‌ای بود که حتی در برخی موارد نامه‌های مهم هم به فولدر هرزنامه‌ها منتقل می‌شدند. ولی گوگل قول داد که با این به‌روزرسانی مشکل مذکور برای همیشه از بین برود.
شرکت گوگل می‌گوید که به واسطه بهره‌گیری از هوش مصنوعی موفق شده است میزان خطا در شناسایی نامه‌ها و انتقال آنها به فولدر هرزنامه‌ را به کمر از ۰.۵ درصد برساند.

این رقم نسبت به آنچه که قبل گزارش شده بود بهتر است و البته گوگل هنوز نتوانسته است به طول کامل محتوای همه نامه‌ها را به درستی تشخیص دهد.

 تصویر  می‌گوید که هم‌اکنون روش شناسایی هرزنامه‌ها در Gmail را تغییر داده است و کاربران از این پس آسان‌تر از گذشته می‌توانند در نامه‌های موجود در فولدر هرزنامه جست‌وجو کنند.

شرکت گوگل روی وبلاگ رسمی خود توضیح داد: «در برخی موارد ایمیل‌ها به صورت اشتباه به عنوان هرزنامه شناسایی می‌شوند و به صورت خودکار وارد فولدر Trash می‌شوند. سرویس Gmail از این پس با دقت بیشتر در فولدرهای Trash و Spam جست‌وجو می‌کند.»

گوگل می‌گوید که محتوای یک پست الکترونیکی موجود در فولدر Spam با کلیدواژه جست‌وجو شده یکی باید، Gmail نامه مربوطه را در پایان جست‌وجوی انجام شده نمایش می‌دهد.

به نقل از itna.ir
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

ارسال پست

بازگشت به “امنيت و شبكه”